Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Band dotarł do mnie przedwczoraj, niestety mam z nim jeden problem. Na samym początku musiałem co chwilę restartować BT aby odblokowywanie działało, potem zrobiłem unpair i pair od nowa, to pomogło, ale nie na długo. Teraz co jakiś czas (przynajmniej nie co chwilę, jak wcześniej) mój hongmi przestaje go wykrywać (w opcjach blokady status jest pusty), muszę wtedy usunąć urządzenie i w aplikacji Mi Fit od nowa przejść przez proces "Screen Unlock". Jak to naprawić? Ma ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja, mam Asus'a Zenfone 4 i MiBand. Dzialaja razem generalnie ok. Ale. W momencie laczenia telefonu z zetawem HF w aucie wyglada wszystko ok, do momentu gdy ktos do mnie zadzwoni. Telefon dzwoni, MiBand wibruje , HF w aucie dzwoni ale niestety nie wykrywa nr telefonu ani nie moge odebrac rozmowy przez HF. Tak wyglada jakby MiBand 'zabieral' calego bluetootha telefonowi:)

 

Ktos ma podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie super mierzy kroki, jednak rejestruje też inne ruchy ręką zliczając je jak kroki stąd przekłamania, trudno oczekiwać aby tani czujnik potrafił odróżnić drgania przy chodzeniu od drgań gdy ruszamy ręką

S650_Material_V3

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"aplikacja my fit została zatrzymana".  dostaję taki komunikat w momencie kiedy wchodzę w informację "gratuluje osiągnąłeś swój dzienny..." pozostałe usługi działają. Aplikację wywala tylko kiedy mam dostęp do sieci. Czyściłem dane, rozłączałem opaskę, usuwałem aplikacje i cały czas tak mam  

Mam to samo. Również nic nie pomogło. Instalowałem starsze wersje, czyściłem dane i lipa. 

 

Sprawdzaliście kiedyś czy dobrze wam zlicza kroki idąc i patrząc na telefon? Ogólnie liczy ok ale zauważyłem, że sprawniej mi bandowi idzie jak ma się rękę w kieszeni. Mi band potrafi liczyć dwa kroki za jeden kiedy idzie się spokojnie machając (normalnie oczywiście) ręką ;] Ostatnio sprawdzałem z nudów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na wstępie chciałbym powiedzieć jeśli zły dział, proszę o przeniesienie.

Planuje zakup opaski, lecz mało wiem na jej temat. Chciałbym się dowiedzieć, czy zawsze musi być włączony Bluetooth, nawet podczas snu? Chciałbym wiedzieć czy opaska dobrze będzie działać z moim Redmi note 4g, dodam że mam najnowsze aktualizacje.

Jeśli można by było, chciałbym abyście podali kilka aukcji z alliexpress i tym podobnych w przystępnych cenach i oczywiście tylko oryginalne opaski. Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Analiza snu może odbywać się bez Połączenia z tel. Rano tylko synchronizuj. Miband może zbierać informacje bodajże 2 tygodnie...

Czemu akurat aliexpress? Tak bardzo łatwo się nadziać.. Nie ma dużych różnic w oryginalnych mibandach tam a na np. Xiaomiforsale.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem odpowiedź od gearbest, że dostanę nową opaskę. Także wielki plus dla nich bo gwarancja to nie jest dla nich puste słowo nawet jeśli chodzi o miband za $15. Koszty jakie musiałem ponieść to wysyłka do nich (18,30 zł pocztą polską) no i teraz dopłacam $2 za numer trackingowy. Niby nie musiałem, ale Chińczykowi średnio wierzę więc się zgodziłem. Suma summarum byłem rozczarowany zepsuty miband, ale gadżet sam w sobie jest tak świetny, że muszę go mieć, a suma około $ 7 za przesyłki jest do przełknięcia. Wielki plus dla gearbest!

Często kupuje na Alliexpress i to chyba z przyzwyczajenia, z miłości do produktów Xiaomi, bardziej stawiam na oryginał. A jak jest z tymi powiadomieniami, budzeniem i odblokowaniem telefonu?

Kolego, na wspomnianym wcześniej gearbest chyba jest najtaniej :-) $15 aktualnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

zastanawiam się nad kupnem MiBand.

Może ktoś sprawdzić jaki największy obwód ma ta opaska?

U mnie nadgarstek 20 cm, nie chciałbym żeby była za ciasna, a wiadomo Chińczyki małe chude.... :)

dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

zastanawiam się nad kupnem MiBand.

Może ktoś sprawdzić jaki największy obwód ma ta opaska?

U mnie nadgarstek 20 cm, nie chciałbym żeby była za ciasna, a wiadomo Chińczyki małe chude.... :)

dzięki

wg mojej miarki wychodzi max 20cm, może bić ciasno, ale widziałem gdzieś w sprzedaży dłuższe paski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...