Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, u mnie wszystko ok. Pytałem o wersje bo myślałem, że może apka nie dogaduje się ze starym firmware opaski, ktoś już sygnalizował, ze mu się opaska nie aktualizuje. Moja opaska ląduje się około 2h a wytrzymuje 2-3 tygodnie ale mam dużo powiadomień i aktywne odblokowanie telefonu opaską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elderbary

@avish

 

Witam w klubie niepełnowartościowych mibandów. 

Mnie trzyma całe 6 -7 dni do tego środkowe dioda nie świeci.

Powiadomienia tylko na sms i telefon. BT wyłaczony bo odblokowywanie działa przez 2-3h i przestaje działać.

Apka i fw  razem z aktualizacją  5.4.3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja działa ponad miesiąc, ładowałem ją po 26 dniach, powiadomienia o sms, mailach, kalendarz i połączeniach, BT włączone by odblokować telefon. Połączenie przez BT często się wyłącza, trzeba wyłączyć i włączyć BT, to jak na razie jedyna wada, ale mam telefon z BT 3, więc może dlatego. Kroki liczy dobrze, zastąpiła budziki, przez ten miesiąc ani razu nie musiały dzwonić, zawsze obudziła mnie opaska.

S650_Material_V3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypsdki, ze mibany psuly sie po kilku dniach? Zdarza sie dalej takie cos? Niestabilne trzymanie baterii mnie jakos nie przeraza, dopoki taki miband bedzie dzialal i spelnial swoje funkcje. Chce uniknac tylko ze po paru dniach wyzionie ducha w normalnych warunkach.

U mnie wszystko działa. Biorę z nim prysznic, kąpiel itd.. Odblokowanie działa itp itd..wszystko działa tylko krótko trzyma.

Edit: a mam go prawie dwa miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija równy miesiąc odkąd użytkuje mibanda. Zamawiałem na Aliexpress u pewnego sprzedawcy, nowa seria w cienkim pudełeczku. Użytkuje do budzenia, powiadomień sms i dzwonienia, odblokowywania nie używam bo nie jest mi to potrzebne ale BT cały czas włączony, dalej mam jeszcze 25% baterii a często nia wibruje bez powodu poprzez "znajdź opaskę" ponieważ chcę komuś pokazać do czego służy, na początku nie zawsze wibrowała jak ktoś do mnie dzwonił albo dostałem sms ale było to spowodowane napewno oprogramowaniem bo po 2 aktualizacjach aplikacji nie ma z tym żadnego problemu. Opaska jest cała pocharatana ponieważ w pracy często nia uderzam o metalowe elementy, ostatnio nawet jak bawiłem się w murarza i stolarza to była cała w zaprawie, kurzu i skrawkach drewna, umyłem ja pod kranem i bez problemu wszystko działa jak do tej pory. Do kąpania ja zdejmuje nie dla tego że się o nią boję ale bo by mi przeszkadzała. Jak narazie nie miałem z nią żadnych problemów i mam nadzieję że ich nie będzie, może trafiłem na jakąś dobrą serie, jak dla mnie bardzo przydatna rzecz, teraz żona nie wkurza się jak w pracy nie odbierałem telefonu bo teraz czuję że dzwoni a dawniej w hałasie nie było go słychać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to mnie przkonaliscie:-) mi bedzie sluzyla do liczenja krokow na bierzni i na silowni moze jescze jakies funkcje przydatne? Oraz do budzenia, wibrowania jak przyjdzid sms lub pok glosowe i tyke.

Ja miałem taki przypadek, że padła po kilku dniach, ale od wyjęcia z pudełka już było coś z nią nie halo. Aktualnie wysłałem ją na reklamację do Gear Best i zobaczymy co się okaże, dam znać. Nawet jak nie uznają gwarancji to i tak zamówię nowego banda bo jego atuty są na prawdę ogromne. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z liczeniem kroków to jest róznie, jeżeli normalnie idziesz to jest dokładny bo nawet jak masz ręce w kieszeni to liczy ale jak np. coś się robi rękami i stoi w miejscu to też niektóre "kroki" zlicza no ale jak się przymknie na to oko to i tak za te pieniądze naprawdę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę moich uwag.

 

1. Szybki drenaż baterii - możliwe, ze wywolane uzywaniem zmodyfikowanej aplikacji, zainstalujcie oryginalna i sprawdzcie jak to wyglada.Chińczycy zwrocili mi na to uwage (patrz p. 2)

2. Reklamacje - mi (band :P) nawalila po miesiacu, podczas ladowania "strzelilem" w nia bardzo mocnym wyladowaniem elekstrostatycznym przy dotknieciu, opaska na parenascie sekund zglupiala (zgasly diodki) ale potem zaczela sie znow ladowac... ale od tej pory zaczely sie problemy z bateria. Najpierw schodzilo 15% dziennie, potem 30%, a jak doszlo do 50-60% to stracilem cierpliwosc i zapytalem sie Chinczykow "i co teraz?". "Ty wysłać opaska do my, wymienić" - odparli googlowo-translatorowym angielskim. Poslalem. Po 2 tygodniach od momentu wyslania dostalem nowa, ktora (odpukac) dziala i na standardowej aplikacji po 20 dniach mam 64%,

 

3. Znajomy zgubil swego mibanda bo (prawdopodobnie?) jak ubieral kurtke to rekaw mu sie zaczepil o "rdzen" i go wyluskał  z paska - jak wrocil do domu, to mial tylko opaske na reku.

4. Mozna juz kupic skorzany pasek z takim futeralem, a nie po prostu wycieta dziura, ze wyglada to jak nietypowy zegarek. Ale kosztuje z 30 $.


5. Na zmodyfikowanym sofcie jest opcja sledzenia trasy za pomoca GPS (tzn. korzysta z GPS telefonu) w czasie biegania, wiec jazde na rowerze w tym trybie tez pewnie mozna monitorowac.

 

 

A tak poza tym to swietne urzadzenie, zmobilizowało mnie do wziecia sie za siebie i w polaczeniu z FitnesPal (zlicza kalorie) na smartfona efekt jest taki, ze od nowego roku stracilem w sumie 8 kg, z czego ostatnie 4 w ciagu miesiaca. Tadam! Przed mibandem bylo to tak po 1 kg miesiecznie...
 

Edytowane przez Lifter
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem zpolszczoną apkę do Mi Band (po odinstalowaniu anglojęzycznej oczywiście).

Niestety nie jestem w stanie teraz nawet połączyć się z kontem.

Przy próbie logowania wyświetla się komunikat: "Logowanie nieudane. Spróbuj jeszcze raz".

Po ponownym tapnięciu opcji "Wpisz się" wyświetla się okno z informacją, że jestem już zalogowany na moje konto.

Mimo tego przy wybraniu Sign in dalej wyskakuje ten sam komunikat o problemie z logowaniem.

 

Próbowałem reinstalować apkę i dalej to samo.

 

Macie pomysł jak rozwiązać ten problem?

 

EDIT

 

Próbowałem zainstalować apkę do opaski ze sklepu play na innym urządzeniu i mam ten sam problem z logowaniem.

WTF?

Czy komuś udało się rozwiązać ten problem? 

Resetowałem telefon, wgrywałem różne wersje miopaski, czyściłem dane itd. I za każdym razem informacja "Logowanie nieudane. Spróbuj jeszcze raz".

A może po prostu akurat mają problemy z serwerami? To by było jednak dziwne, bo inne usługi działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się rozwiązać ten problem? 

Resetowałem telefon, wgrywałem różne wersje miopaski, czyściłem dane itd. I za każdym razem informacja "Logowanie nieudane. Spróbuj jeszcze raz".

A może po prostu akurat mają problemy z serwerami? To by było jednak dziwne, bo inne usługi działają. 

Witam wszystkich(mój pierwszy post),

 

dzisiaj odebrałem swoją opaskę i zainstalowałem oficjalną apkę tak na początek. Niestety mam ten sam problem, więc nie zależy to od wersji aplikacji.

Edytowane przez bialy1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich(mój pierwszy post),

dzisiaj odebrałem swoją opaskę i zainstalowałem oficjalną apkę tak na początek. Niestety mam ten sam problem, więc nie zależy to od wersji aplikacji.

Miopaska problem. Ja również nie mogę się zalogowac:( czyscilem apki instalowalem różne wersje i ciągle to samo "spróbuj jeszcze raz " zastanawiam się nad wyzerowaniem systemu ale wolałbym tego uniknąć. Inne usługi xiaomi działają. Edytowane przez dariusz.darnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi być coś u nich z tym logowaniem u mnie dzisiaj wyskoczyło abym się zalogował a nie mogę (nawet nie wpisuje hasła bo jest ono zapisane) a opaskę mam sparowaną 40 kilka dni i nic nie ruszałem dzisiaj nagle sprawdzam status i chce się połączyć z kontem ale logowanie nieudane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc postanowiłem się nie poddawać i kliknąłem zaloguj z 15 minut i za 70 może 100 razem normalnie bez problemów elegancko się zalogowałam może to taki test na nowych userow

Czy na pewno chcą xiaomi i czy bardzo chcą

A może nową funkcja bo jest krokomierz a to jest logomierz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc postanowiłem się nie poddawać i kliknąłem zaloguj z 15 minut i za 70 może 100 razem normalnie bez problemów elegancko się zalogowałam może to taki test na nowych userow

...

No zaimponowałeś mi cierpliwością, mam nadzieje że znajdzie się jakiś szybszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...