Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł mi dzisiaj miband ale za chiny nie mogę połączyć go z telefonem :/

Gdy podłączę go do ładowarki to świecą się dwie diody i jedna mruga, odłączając od ładowania wszystkie diody gasną. 

Zarejestrowałem się, zalogowałem, instalowałem różne wersje ze strony miband.ml i nadal lipa. 

W telefonie widzę dostępny "Mi" i to na tyle 

Pomoże ktoś? 

 

dodam, że tel to lenovo s660 android w wersji 4.4.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy sparowaniu pukasz ją odpowiednio palcem?  :-P  ( Zakładam ,że bluetooth jest włączony ) ewentualnie spróbuj ciągnąć rom MIUI , wypakuj akpę z niego i zainstalują ją na swoim fonie. Ja tak zrobiłem na żony galaxy S3 i wszystko śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam innej beczki czy po ustawieniu wszystkiego w opasce tzn alarmu itd musi być opaska połączona z telefonem przez całą noc żeby alarm zadziałał? Czy połączenie jest potrzebne tylko do zaktualzowania danych opaska telefon?

Edytowane przez piotrplawecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam problem ze swoją opaską...udało mi się jakiś czas temu połączyć ją z tabletem, działałą przez dobre 2tyg. ale pewnego dnia coś tam nie chciała

się sparować i ją rozłączyłem. Od tego momentu nie mogę ponownie jej sparować, użyłem już chyba z 10 wersji apki,  sama opaska działa ponieważ ma wklepany jeszcze alarm jak się łączyła i codziennie ten alarm mnie budzi, nawet jak zrobię żądaną ilość kroków to też informuje.

W tablecie również jest wszystko ok ponieważ sparowałem głośnik z nim i wszystko działa

 

Czy możecie podpowiedzieć jak to znowu połączyć ze sobą??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam innej beczki czy po ustawieniu wszystkiego w opasce tzn alarmu itd musi być opaska połączona z telefonem przez całą noc żeby alarm zadziałał? Czy połączenie jest potrzebne tylko do zaktualzowania danych opaska telefon?

Alarmy siedzą w pamięci opaski i nie trzeba połączenia BT. Sam mam tak, że radio telefonu (3g, wifi, bt) włącza się o 5 rano ale sama opaska budzi mnie np. 4.30. Jednak jak jest połączenie przychodzące do telefonu to wiadomo BT musi być by opaska wibrowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na Lenovo S650 nie działa na każdym Romie, działa na tym z podpisu i na Miui 6

S650_Material_V3

 

 

A przy sparowaniu pukasz ją odpowiednio palcem?  :-P  ( Zakładam ,że bluetooth jest włączony ) ewentualnie spróbuj ciągnąć rom MIUI , wypakuj akpę z niego i zainstalują ją na swoim fonie. Ja tak zrobiłem na żony galaxy S3 i wszystko śmigało.

Mógłbyś mi bądź ktoś to wytłumaczyć na prosty język? Nie bardzo wiem co do mnie mówicie bo zielony w temacie jestem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zresetować mibanda? Albo dokonać jakiegoś resetu bateri czy coś..bo kurde ładowanie trwa u mnie 30 minut i po odłączeniu i zsynchronizowaniu mijają 2 minuty i jest 95%...trzyma 2-3 dni, na powiadomieniach z połączeń, częstego sprawdzania przez machanie ręki postępu kroków na dzień i budzeniu przez wibracje. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zresetować mibanda? Albo dokonać jakiegoś resetu bateri czy coś..bo kurde ładowanie trwa u mnie 30 minut i po odłączeniu i zsynchronizowaniu mijają 2 minuty i jest 95%...trzyma 2-3 dni, na powiadomieniach z połączeń, częstego sprawdzania przez machanie ręki postępu kroków na dzień i budzeniu przez wibracje. Czy to normalne?

Jaką masz wersje firmware w samej opasce (aktualna to 1.0.9.27)? Mialeś jakieś błędy podczas jej aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...