Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś miał podobną sytuację, że po synchronizacji wskaźnik poziomu baterii nagle spadł o kilkanaście %?

Tak, dokładnie. Spadło do 88 i teraz trzyma cały czas tyle, ale wibracja wogole nie działa. Nawet przy parowaniu, szukaniu opaski, czymkolwiek. Brak wibracji. Reszta w porządku o dziwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszperaj wszystkie ustawienia. Mi wszystko działało prucz odblokowania. Musiałem wszystko na nowo ustawiać aby poszło.

no wlasnie mnie tez przestalo nagle dzialac... z sekundy na sekundę, nic nie robiąc na telefonie... dramat.

 

Edit:

wyczyściłem dane aplikacji, zresetowałem BT, zresetowałem telefon.

Poustawiałem wszystko od początku i d*pa :) nie pojawia się ten"tik" w ikonce mibanda na górze belki.

Synchronizować -  synchronizuje... ale alni wibracji ani automatycznego odblokowania juz nie mam...

Edytowane przez Edek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym porcie MIUI to działa, bo to właśnie MIUI. To siedzi prawdopodobnie trochę głębięj w systemie, a nie da się tak "wygrzebać" czegoś z MIUI, to nie open source.

A ja myślę, że jest to kwestia odpowiedniego programu do Bluetooth, na normalnym romie podmieniając pliki od obsługi Bluetooth raz pojawiła mi się opcja wyboru dodania urządzenia zbliżeniowego. W sumie opaska miała nie działać z innymi telefonami, więc może i to ktoś rozgryzie.

S650_Android_L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby kwestia gustu, ale nie dość, że mi się nie podoba to cena jak za 3 mi bandy :-P

Ja narazie walczę z Gear Bestem i zobaczymy czy mi wrócą chociaż część kasy za mojego mi banda. Narazie zaproponowali bym oddał do naprawy w PL i mi wrócą koszty :-P

Ktoś coś? Czy niesprawny miband to nadal kosz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zareagowałem i odpowiedziałem podobnie tylko grzeczniej :-P

Generalnie dałem bardzo tanio, ale mimo wszystko spodziewałem się sprawnego produktu. Pal sześć gdyby padł po tygodniu, ale kicha była od wyjęcia z pudełka. Myślę, że kiepska partia bo problem popularny na angielskim forum i w dodatku sporo bransoletek ma ten sam firmware co moja więc zakładam, że ten sam rzut.

Edytowane przez baku1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie piszę z Gear best i dam znać co mi odpiszą. Nie mam się zamiaru z nimi jakoś forsować bo powiadomienia działają na starej wersji angielskiej aplikacji, ale napisałem do nich z czystej ciekawości jak rozwiązują takie sprawy. W sumie gdyby mi dali zniżkę na kolejnego banda to bym wziął, a tego dał dziewczynie bo nieraz zanim dobiega do niej dźwięk z nieznanych zakamarków damskiej torebki to już się rozłączam :-P

Edytowane przez baku1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia długości bądź ilości wibracji przy alarmie? 

I jak to jest z diodami przy powiadomieniach bo np. ustawiłem sobie kolor czerwony przy przyjściu sms i jak takowy do mnie przychodzi to opaska najpierw miga 3 razy na niebiesko jedną dioda i dopiero po tym 3 razy na czerwono 3 diodami. Czy da się to gdzieś zmienić, i czy da się gdzieś zmienić żeby jak ktoś dzwoni migały wszystkie 3 diody, a nie jedna?

Ah i nie wiem czy u was też w ->Moja MiOpaska wszystkie opcje związane z powiadomieniami aplikacji są po rosyjsku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah i nie wiem czy u was też w ->Moja MiOpaska wszystkie opcje związane z powiadomieniami aplikacji są po rosyjsku. :P

Znajomy przyszedł z flaszką w ramach podziękowań za naprawiony telefon, a ja jeszcze potem w nocy zabrałem się za tłumaczenie - choć nie pamiętam tego dobrze... Następnego dnia okazało się, że wyszedł mi rosyjski zamiast polskiego, ale romy były już zbudowane...

Wysłane z MI Note

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przestrzec posiadaczy MiOpaski przed zakupem zamienników gumowego paska. Pokusiłem się o niebieski pasek za niecałe 2$ i przyszło sobie takie gówienko... Jedynym plusem jest materiał, z jakiego został wykonany - mięciutki, przyjemny w dotyku, robi wrażenie otalkowanego, bardziej giętki od oryginalnego. Reszta to same minusy:
- Guzik jest plastikowy, pomalowany srebrną farbką, z drobnym pypciem nadmiaru farbki w rogu, brak tego fajnego metalicznego połysku na krawędzi
- Miejsce na czip to żenada:
* z dołu i z góry zostały wycięte otwory o takiej samej wielkości (w oryginale górny jest większy),
* ciężko wcisnąć i ładnie umiejscowić czip (tworzą się szczeliny, przez które widać jego czarną obudowę), zaś zbyt łatwo się go wyciąga. W oryginalnym pasku, czip przy wciśnięciu sam wskakuje na swoje miejsce.
* górny otwór jest za mały i czip się przekrzywia lekko na skos, wtedy opaska nie tworzy prostej linii
* opaska wraz z czipem wygląda mało estetycznie, boki okalające czip są grube
* napis "designed for mi" :P

Chwyciłem nożyk introligatorski i chciałem trochę poprawić robotę Chińczyka. No szkoda kasy. Pasek wyrzuciłem, guzik zostawiłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak potwierdzają sie moje słowa, ze mband to jednak mibadziew.

I wydaje mi się ze jest mega wtopą produkcyjna xiaomi. 

chcesz kupic produkt w pelni sprawny, okazuje się, że dostajesz uszkodzony sprzęt lub zaczyna żyć własnym życiem po paru dniach.

Do tego nie mamy opcji wymiany/zwrotu towaru, każdy chyba wie dlaczego...

 

Shame on you xiaomi!

 

Przed następnym zakupem produktu xiaomi dwa razy się zastanowię. 

Edytowane przez Edek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Miband działał nieprzerwanie od połowy grudnia, aż parę dni temu go zgubiłem i co? Inni też się nie muszą chwalić, że ich sprzęt działa, a są tacy, którzy w ogóle nie zdejmują opaski.

Rzeczy się psują, chińskie może nawet bardziej ale proszę nie uogólniać.

Zwłaszcza, że piszą głównie ci, którym nie działa, a reszta użytkowników jest zadowolona i nie wiesz ilu ich jest, a może to przytłaczająca większość? :cool:

Edytowane przez Numb
Wycieczki osobiste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że piszą głównie ci, którym nie działa, a reszta użytkowników jest zadowolona i nie wiesz ilu ich jest, a może to przytłaczająca większość? :cool:

Co nie zmienia faktu, że mają problem na produkcji, skoro wiele osób, z rożnych zakątków świata donosi, iż mają uszkodzony sprzęt.

Nie zmienia to też faktu, że konsument wydając pieniądze chce otrzymać towar zgodny z opisem i sprawny

Ty tez nie wiesz ile tych użytkowników jest. I co? I nic.

Chciałeś coś osiągnąć swoim postem? Czy napisałeś aby napisać?

Edytowane przez Numb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to procent, masz jakieś badania statystyczne? Nie, więc tylko produkujesz spiskowe teorie z różnych zakątków świata. Życie jest okrutne ale po co to wywlekać? :mrgreen:

A o swojej opasce napisz do sklepu, w którym kupowałeś. Bo przecież kupowałeś świadomie czyż nie???

Edytowane przez Numb
Wycieczki osobiste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze, ja wyrażam swoją opinię, na temat produktu, którego nad wyraz dużo egzemplarzy trafia się uszkodzonych.

Swoją opinię opieram na podstawie tego co piszą ludzie na tym oraz innych anglojęzycznych forach.

Sam Acid napisał, iż z 3 zrobili 2 sztuki sprawne.

Piszę o swoich doświadczeniach z uszkodzonym mibandem, opisuje to co z nim się dzieje, to jak żyje własnym życiem. A może ktoś również miał problemy takie jak moje i znalazł rozwiązanie na nie.

EOT

Edytowane przez Numb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd tyle narzekań. Mam mibanda co prawda dopiero trzeci dzień (kupiony na xfs) ale jak na razie same pozytywy. W dodatku świetnie działa na Oneplus one z softem oxygen co mnie pozytywnie zaskoczyło. Właściwie go nie zdejmuję. Super gadżet za nieduże w sumie pieniądze

Tapatap by Oneplus One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wymianie maili z gearbest będę odsyłał do Chin, obiecali naprawić, ale raczej w praktyce będzie nowy bo wątpię by to się naprawiało. Niestety wysyłka na mój koszt, ale biorąc pod uwagę, że kupiłem za $15 to nie ma tragedii. Za te kilka dni tak bardzo polubiłem ten gadżet, że brak mi go ogromnie i nie wyobrażam sobie by nie mieć nowego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...