Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

W polskim tłumaczeniu Sit-ups to są skłony, choć poprawnie byłoby brzuszki. O dziwo najlepiej liczy przysiady, więc można by tak przetłumaczyć :P

No właśnie a gdzie to się podziało? (przynajmniej u mnie) kiedyś były skłony czy przysiady i skakanka teraz tego nigdzie nie widzę ... co prawda skakanka dziwnie liczyła bo tylko pierwsze 10 albo po prostu za nisko skakałem ;) ale teraz nie widzę tej funkcji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was wygląda zużycie baterii przez Opaskę? U mnie telefon ma problemy z wejściem w deep sleep przez usługę udostępniania bluetooth i teraz zastanawiam się czy po prostu tak być powinno czy może jest to wina mojej konfiguracji (mam nieoficjalne MIUI 6 multi z najnowszą wersją aplikacji opaski, którą "wyciągnąłem" z romu diora).

Włączone opcje dla opaski to odblokowywanie ekranu, inteligentny budzik, powiadomienia o telefonach i sms (w tym przypadku zaznaczona opcja powiadamiania bez zwłoki, bo inaczej nie działało).

Oto screen. 67493af635d0821d12cf5bb55493a72a.jpg

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5s jest tylko liczenie kroków, wyznaczenie ilości kroków na dzień oraz długości ćwiczeń, wykrywanie snu i jego monitoring, inteligentne Budzenie i wibracje dla połączeń.

Myślę że na 6 będzie tak samo.

Biednie dla tych ogryzków jest..i dobrze :D

No i apka po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co używają opaski z innymi telefonami niż xiaomi, na moim redmin note aby odblokować telefon opaska musi być dość blisko stawiam, że 50 cm to max powyżej tej odległości poprostu należy podać kod. jednak był kumpel i sparował (poprzez aplikację) z htc jakis tam m8 czy coś w tym stylu i odblokowanie odbywa się z zasięgu BT czyli działa na spokojnie z 5 -10 metrów co jest bez sensu. Da się to jakoś zmienić ? podejrzewam, że w xiaomi użyta jest jakoś moc sygnały czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla wiadomości można ustawić powiadomienie?

A dla wiadonosci są powiadomienia?

Nie ma takiej możliwości.

mam pytanie do tych co używają opaski z innymi telefonami niż xiaomi, na moim redmin note aby odblokować telefon opaska musi być dość blisko stawiam, że 50 cm to max powyżej tej odległości poprostu należy podać kod. jednak był kumpel i sparował (poprzez aplikację) z htc jakis tam m8 czy coś w tym stylu i odblokowanie odbywa się z zasięgu BT czyli działa na spokojnie z 5 -10 metrów co jest bez sensu. Da się to jakoś zmienić ? podejrzewam, że w xiaomi użyta jest jakoś moc sygnały czy cos takiego.

Jest powiedziane, że miband najlepiej działa z urządzeniami xiaomi...Więc jeśli jakieś czyszczenie apki czy coś w tym stylu nie pomoże to co zrobisz jak nic nie zrobisz? No co zrobisz? No nic nie zrobisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goofas ja używam Xposed i No Lock Home, zdefiniowałem sobie domowe wifi i po Bluetooth opaskę. odblokowanie działa bez problemu.

S650_Android_L

Ale to nie dla mnie ;-) mi z opaska dobrze działa.ot kumpel chciał kupić do swojego htc tylko to działa tak jak opisałem... Szkoda, muszę go namówić na telefon Xiaomi ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie doczytałem, ale i tak się nie zgadzam, odblokowanie przez bluetooth dla mnie wystarcza, ważne że telefon się blokuje, gdy go gdzieś zostawię, aby nikt obcy w razie czego nie miał do niego dostępu, a czy to jest 50 cm czy 5 metrów, to nie ma aż takiego znaczenia. Mimo wszystko przymierzam się też do zakupu odnowionego Redmi z 2 GB :)

S650_Android_L

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ma w pracy na uczelni itp zasięg bt jest za duży do odblokowania. A tak tylko osoba z opaska ma ten dar bez kodu ;-) i w sam raz jest zasięg na odległość ręki. Niby często się telefonu bez opieki nie zostawia... Jednak tak jak to jest z Xiaomi to bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:14:34:867 - wystarczy Ci taka dokładność?

A tak na serio to raczej nikt nie siedzi ze stoperem i nie mierzy...

Tapnięte przez MiPad

Potwierdzam. Nie mierzyłem tego oczywiście co to sekundy. Ale około 2-3 godzin.

 

Na pewno nie cały dzień. No normanlnie chwilkę :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:14:34:867 - wystarczy Ci taka dokładność?

A tak na serio to raczej nikt nie siedzi ze stoperem i nie mierzy...

Tapnięte przez MiPad

Nie. Chcę dokładniej.

Chodzi o to że jak podpinam swojego mibanda to trzy kropki świecą się już po jakiś 30-60 sekundach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mnie wzięlo podczas nagrywania filmiku z uszkodzoną opaską (bo napisali mi abym nagrał im video z moim problemem) i ładowałem opaske kolo 4h, w koncu apka powiadomiła, iż naładowana w 100%

w między czasie po aktualizacji miui do najnowszego, zaktualizowało się fw opaski.

i tu zaskoczenie, opaska działa (!), ale srodkowa dioda wciąż nie świeci.

No i od wczoraj od godz 19 do teraz czyli przez niecale 14h zeszło jej do 88% naładowania.. wcześniej  była trup po ok 4-6h.

Ciekawe zjawisko :)

zobacze ile wytrzyma na jednym ladowaniu.

no i coś nie podoba mi się z alarmem, bo nie wibrowała (juz nie spałem) wiec w sumie nie wiem, czy powinna wibrowac czy tez nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Mam dziwny problem z opaską Żony. Ni z gruchy ni pietruchy przestała działać. Tzn. telefon jej nie widzi świecą tylko 3 białe diody, gasną, opaska zaczyna wibrować, po czym palą się 2 zielone i jedna czerwona/pomarańczowa. I tak cały czas... 

 

Po podłączeniu do portu USB/ładowania nic się nie dzieje, diody się nie świecą. Spotkał się ktoś z was z takim przypadkiem? 

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc - AoD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wychodzi na to że sobie pomrugała, pobzyczała, rozładowała się chyba... Teraz podłączyłem do ładowania i diody zachowują się jak przy ładowaniu. Jak się naładuje do pełna zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale jestem dobrej myśli ;) Dam znać. Dzięki za chęci pomocy i odzew!

 

Pozdrawiam AoD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a moja nie reaguje na powiadomienia, ani na sms, ani na połączenie przychodzące. dla tego tez nie wibrowała na alarm.

Ale wibracje działają przy parowaniu... wiec o co chodzi?

tak, mam nadane uprawnienia i powłączane powiadomienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goofas wrócę na chwilę do odblokowania ekranu, jak się okazało nie trzeba telefonu Xiaomi, wystarczy ROM z Miui i odblokowanie działa tylko z bliska, sprawdziłem to dzisiaj. Może jakiś specjalista od miui znalazłby sposób aby to działało na telefonach bez miui, skoro to sprawa programowa a nie sprzętowa

S650_Android_L

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goofas wrócę na chwilę do odblokowania ekranu, jak się okazało nie trzeba telefonu Xiaomi, wystarczy ROM z Miui i odblokowanie działa tylko z bliska, sprawdziłem to dzisiaj. Może jakiś specjalista od miui znalazłby sposób aby to działało na telefonach bez miui, skoro to sprawa programowa a nie sprzętowa

S650_Android_L

Sposób? Android L :P Innego sposobu raczej nie widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnijcie proszę jeszcze raz jak ma działać inteligentne budzenie...

Mam ustawiony alarm, opaska zsynchronizowana faza snu płytka czy głęboka i niestety opaska nie wibruje. Czy w powiadomieniach mam odblokować zegar?

Alarm jest w pamięci opaski, więc telefon nie ma wpływu. Ustawiasz w apce MiOpaska alarm z inteligentnym budzeniem i po ustawieniu i włączeniu synchronizujesz. Telefon może być nawet wyłączony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...