Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

"Siaomi"


Zaznacz skąd masz apkę bo nie jest to MiFit z marketu. To modowana wersja z forum en.miui.com... albo z naszego romu miuipolska - choć wtedy jest po polsku. Ja noszę opaskę 24/7. Robię cały czas test i od prawie 2 miesięcy jej... nie ściągnąłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 14$ czyli niecałe 60 zł a wysyłka gratis, to realna cena dla każdego kto poczeka około 2 tygodni

S650_Android_L

A gdzie można ją wyrwać za 14 $? Na Ali ciężko poniżej 16 $ kupić.

Planuje ją zamówić wreszcie bo mój 1s ma mieć niedługo aktualizację do V6 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recka ok, ale cena "około 50 zł" to w Chinach. Myślę, że jak jest zrobiona dla Polski i po Polsku to lepiej podać przybliżoną cenę po sprowadzeniu, czyli około 80-90 zł.

Ja swoją ściągnąłem za 48PLN, także da się. ;)

 

Cena 14$ czyli niecałe 60 zł a wysyłka gratis, to realna cena dla każdego kto poczeka około 2 tygodni

S650_Android_L

O to to, to. Wiadomo, że dolar cały czas rośnie, ale da radę zamówić Mi Band'a za mniej niż 65PLN bez problemu.

 

"Siaomi"

Zaznacz skąd masz apkę bo nie jest to MiFit z marketu. To modowana wersja z forum en.miui.com... albo z naszego romu miuipolska - choć wtedy jest po polsku. Ja noszę opaskę 24/7. Robię cały czas test i od prawie 2 miesięcy jej... nie ściągnąłem. 

Dowiedziałem się po stworzeniu recenzji, że tak się właśnie wymawia nazwę tejże firmy. :/

Dodam dymek z informacją o tym, dzięki. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem wcześniej, wraz z innym forumowiczem mam problem z odblokowywaniem telefonu przez BT, otóż odblokowywanie działa tylko kilka razy po sparowaniu, później niestety już trzeba ręcznie wpisywać kod.

Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać? Aktualizacja MiOpaski nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest problem błędów w Usługach Google Play, jest on dość znany i pojawił się wraz z aktualizacją wspomnianych usług do v7.x i tak się ciągnie przez kolejne aktualizacje, Google sobie z tym nie radzi

Dzięki wielkie za odpowiedź :) a już chciałem reklamować MiBanda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Posiadam Lenovo s650 z wgranym ROM: Vibe UI 2.0 i niestety nie mogę wykryć opaski w programie. Wyświetla mi się cały czas komunikat, że nie znalazł w pobliżu opaski. Natomiast jak próbuje sparować w opcjach BT to wyskakuje mi komunikat "Nie można powiązać z urządzeniem MI ze względu na błędny kod PIN lub kod dostępu." Czy ktoś wie o co chodzi i jak to obejść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ostatniej aktualizacji nie chce wibrować. Telefon odblokowuje ale powiadamiać nie chce o SMSie.

Jak włączę program, to wyświetla informacje, że nie jest połączony z opaską, że mam sprawdzić czy jest naładowana (jest i ma ponad 80%).

Pomaga wyłączenie i włączenie Bluetooth. Tylko, że problem pojawia się ponownie za jakiś czas...

Tapnięte z Mi2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj dotarła do mnie opaska. Pobrałem najnowszy soft i wszystko  działa jak trzeba. Poza jednym wyjątkiem. W notification settings < aplikacja <notification time gdy dotykam na ekranie datę nie mam możliwości zmiany. Na filmie z youtube widziałem, że po jednym kliknięciu powinno się pojawić okno wyboru godziny. Dodam jeszcze że cała sytuacja ma miejsce na Sony Xperia Z2. Czy ktoś ma pomysł co może być przyczyną lub zna rozwiązanie problemu?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakaś możliwość żeby dojść do jego jaką wersja mi opaski powinna być dla mojego firmware?

Bo widzisz, u mnie aktualizacja firmware nie potrafi dojść do końca i uruchamia się przy każdym uruchomieniu aplikacji. Na dodatek jak się nie uda to podejmuje kolejną próbę i tak w kółko i nie da się korzystać z aplikacji.

Edytowane przez baku1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie problem w usługach Google, bo w Redmi 1 na MIUI 6 też miewa problemy, a nie mam Usług Google...

Ale z tego co wiadomo musi być to jakiś problem typu programowego, bo niemożliwe żeby tyle opasek było uszkodzonych. Próbowałem zmieniać wersje MiOpaski i problem tak samo występuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...