Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Na powietrzu może to być około 10 do 15 metrów. Ja swoją pigułkę po wypadnięciu z bransoletki tak znalazłem po 3 godzinach :) Chodziłem w kółko, aż się połączyła i wtedy włączyłem w niej wibrację i znalazłem na pseudo trawniku :)

Edytowane przez redkontakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest bez sensu. Pracuję na zmiany i czasami śpię w dzień. Wg opaski nie sypiam wtedy przez kilka dni...

Gdy moja opaska jeszcze działała to nie miało znaczenia kiedy spałem (też pracuję na zmiany). Zawsze dobrze monitorowała sen nawet w dzień. Od pewnego czasu nie działają statystyki kroków oraz monitorowanie snu niezależnie od pory dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pracowałem w nocy, poszedłem spać dopiero o 10 rano, opaska zaliczyła godziny jako sen, więc tak jak powinno być. Może ma znaczenie ustawienie godziny alarmu, jak z niego korzystamy to sygnalizujemy programowi, że idziemy spać.

S650_Android_L

Moim zdaniem ustawianie alarmu nie ma znaczenia. Opaska monitorowała mi sen w ciągu dnia a nie ustawiałem wtedy budzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to tylko moje przypuszczenie było, w sumie używam ją dopiero kilka dni, jednak jak dotąd jestem zadowolony z jej działania. Ciekawe tylko jak długo, bo z tego co tu czytam, sporo jest awarii po pewnym czasie użytkowania.

S650_Android_L

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awarie może i występują ale nie zawsze. Ja używam non stop od końca października i jak dotąd nic złego się nie stało. Używam jej do odblokowania telefonu, budzika, wibracji podczas połączeń i powiadomień z aplikacji. Przy moim użytkowaniu bateria starcza na około 20-25 dni. Co do śledzenia snu zawsze godziny się mniej więcej zgadzają, czy to w dzień czy w nocy. Co do krokomierza ja patrzę na to z przymrużeniem oka, chociaż jak były dni gdzie przeszedłem naprawdę sporo (opaska wskazała 33 km) i porównałem trasę z mapami google to liczba km mniej więcej się pokrywała. Dodam, że cały czas też noszę ją na prawej ręce, bo na lewej mam zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcjach aplikacji tylko...w systemie jak?moze głupie ale nie moze mnie oświecić...

Tak samo z opcja pojawiania się ilości wykonanych zadań, mimo patrzenia jak na zegarek ani razu nie udało się aby sprawdzić jak poradziłem sobie z zadaniami:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie powiadomień sms mam ten sam problem. Mam Redmi 1s na nieoficjalnym MIUI 6. Wszystko działa ok, wibracja przy połączeniach działa za każdym razem, ale powiadomienia o smsach już nie (właściwie zadziałały dwa razy i przestały działać). Powiadomienia włączone w aplikacji i dopuszczone w ustawieniach systemu.

 

Mimo prób powtórzenia powiadomienia sms - nie udaje się to :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jestem użytkownikiem Mi Band'a od około czterech miesięcy i postanowiłem, że nagram wideo, w którym zawrę recenzję owego urządzonka.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem opaski, chce poznać wady i zalety, bądź po prostu nie wystarczają mu same zdjęcia i chciałby zobaczyć akcesorium w akcji, to zapraszam.



Jeżeli tego typu post godzi w regulamin forum - nie omieszkam go usunąć. 
 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...