Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta opaska nadaje się do biegania? Bo z tego co czytałem to nie posiada ona GPS'a. Ilość kroków jako takich mnie nie interesuje.

 

Ostatnie oprogramowanie obsługuje już tryb biegania, wykorzystuje do tego gps telefonu. Jednak mapy są z chińskiego serwisu, więc nie ich pokrycie jest bardzo nie dokładne na Europę. Liczę, że xiaomi lub jakiś developer będzie w stanie podmienić źródło map dla programu :)

 

Ja już nie mam pomysłu.

Przez 2 miesiące bylo dobrze a od aktualizacji do 1.2.442

1. Nie działa monitorowanie snu.

2. Na głównum ekranie zlicza prawidłowo ktoki a po wejściu w historie pokazuje albo wszędzie 0 albo np 225 kroków przez cały dzień i nic się nie zmienia.

3. Powiadomienia działają dobrze bo informuje mnie, że przeszedłem np 8000 kroków ale historia już fiksuje.

 

Próbowałem już:

1. Odinstalowałem i zainstalowałem poprzednią wersję MiOpsaka

2. Zainstalowałem poprzedni ROM 5.1.2

3. Zainstalowałem wersję Mi Opsaka ze sklepu Play Google.

 

Wciąż to samo.

 

Czy można gdzieś usunąć całą historię i wyczyścić wszystkie dane, bo możę jakaś baza danych żle działa?

 

Proszę o pomoc.

 

U mnie wszystko w porządku, nie wiem co mógłbym ci podpowiedzieć. Może historia jest zapisywana na koncie xiaomi i tam jest problem, a z tym to może być już problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mi band jest świetny jeśli chodzi o długość baterii, naładowałem go 25.11.2014r do dzisaj go nie ładowałem ma jeszcze 9%. Jedyny minus to niedopracowane spolszczenie za dużo krzaczków jest

 

Druga sprawa piszecie że używacie wersji 1.2.442 ja mam 1.0.452 i jak dam sprawdzanie czy mam najnowszą wersję wyskakuje że tak, ma ktoś przypuszczenia dlaczego tak jest ?

Edytowane przez janus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mi band jest świetny jeśli chodzi o długość baterii, naładowałem go 25.11.2014r do dzisaj go nie ładowałem ma jeszcze 9%. Jedyny minus to niedopracowane spolszczenie za dużo krzaczków jest

Druga sprawa piszecie że używacie wersji 1.2.442 ja mam 1.0.452 i jak dam sprawdzanie czy mam najnowszą wersję wyskakuje że tak, ma ktoś przypuszczenia dlaczego tak jest ?

Pewnie( jeszcze nie mam mibanda, utknął gdzies między Guangzhou a Warszawą:-) )dlatego że ta funcja nie działa. Tak jak aktualizację via OTA.

Z tego co wyczytałem to użytkownicy sami ręcznie odgrywają apki mi banda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mógł bym prosić najnowszą wersję oprogramowania do opaski ?,Ponieważ mam telefon innej filmy nie chciał bym pobierać całego romu jeden już pobrałem jakiś czas temu i nie było tam oprogramowania. Lub prosił bym o link do romu w którym na pewno znajdę oprogramowanie.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może hula dlatego, że posiadają androida 4.4, który to jest wymagany do poprawnej pracy. 1S siedzi na 4.3 i byc może to jest przyczyna . Na darmo Xiaomi raczej nie wymyśliło sobie, że wymagany jest 4.4.

 

Edit: Najlepiej jak sprawdzisz na innym telefonie z 4.4 czy działa wszystko poprawnie.

Edytowane przez Buriza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem specjalnie dla Ciebie skłony z centrum fitness. Albo ja nie wiem jak wykonuje się skłony albo nie działa ta funkcja najlepiej. Na około 40 wykonanych skłonów zaliczyło mi 1 (słownie : jeden).

próbowałem również symulować skakankę, tu było nieco lepiej, choć nie mogę powiedzieć że dobrze. Zalicza tylko 3 machnięcia i nic więcej. Próbowałem dwa razy i za każdym razem zaliczy trzy, a reszty nie (widzi?).

Wrócę jednak do robienia pompek z Push Ups.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudyxxx - akurat ja Mi Banda nie kupowałem, bo jedyne z czego mógłbym korzystać to odblokowywanie telefonu no i być może buzik (który podobno budzi jak chce). Generalnie czytałem gdzieś pozytywne opinie o tym serwisie, przy okazji poszukiwań powerbanku, więc pomyślałem że sie podzielę linkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...