Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Najprościej kupić i sprawdzić :-)

Jak się nie spodoba to żaden problem, kosztuje tylko 70zl. Poza tym me będziesz miał problemów z odsprzedaniem :-)

Najprościej kupić i sprawdzić :-)

Jak się nie spodoba to żaden problem, kosztuje tylko 70zl. Poza tym nie będziesz miał problemów z odsprzedaniem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób korzystających:

warto nabyć tą opaskę?

 

Bo codziennie waham się..kupić, czy nie?

Dlaczego ja kupiłem MiBand:

Mojego starego Desire HD zastąpił nowy telefon - przesiadka z 4,2" na 5,5". Noszę wąskie spodnie. Zawsze miałem problem z wyciąganiem i wkładaniem już poprzedniego telefonu do kieszeni. Ciągle mi coś uwierało, kiedy siedziałem. Nowy telefon transportuję teraz w saszetce/torebce - wibracje straciły sens (nawet je wyłączyłem) a dzwonek często ginie w szumie miasta. Opaska w moim przypadku sprawdza się świetnie. Wibracje są naprawdę mocne, jak na takie maleństwo, ale pochłaniają dużo energii. Funkcja powiadomień była głównym powodem zakupu opaski. Oprócz tego, bardzo podoba mi się monitorowanie snu i budzenie. Na liczbę kroków nie zwracam uwagi.

Ciekawy jestem żywotności opaski, po jakim czasie się wyeksploatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się: warto

Ja używam do informowania o połączeniu i smsach. Często słucham głośniej muzyki w samochodzie i umykało mi, że ktoś dzwoni czy pisze.

Od czasu do czasu używam jako budzika.

Jako krokomierz nie bardzo się u mnie sprawdza, bo z racji wykonywanego zawodu prawie kilometr pod ziemią, nie mogę używać jej w pracy. Zresztą szkoda byłoby, bo mogłaby się uszkodzić, zreszta już mam na niej kilka rys.

Wysłane z mojego Nexus 7

Edytowane przez Ralph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast po 2 miesiącach użytkowania coraz rzadziej zakładam na nadgarstek. Co do funkcjonalności opcja powiadomień o polaczeniu jest super i działa bardzo dobrze. Inne powiadomienia (sms, mail itd.) już nie za każdym razem... Reszta zbędna - oczywiście dla mnie. Czas działania ok 60 dni - rewelacja. Czy kupiłbym ponownie? Chyba nie, czekam na coś bardziej zaawansowanego z wyświetlaczem i powiadomieniami wizualnymi.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mariusz Bujak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowa o zwykłej poczcie...20-30 dni oczekiwania?

Tak.Ja czekam przeważnie 10-20 dni.

Jeśli chcesz zamówic kurierem opaskę za 20$ to faktycznie staje się to nie opłacalne. Już lepiej kupić na alledrogo.

Takie są zakupy z Chin-bardzo tanio ale trzeba chwilę poczekać, ja nie mam z tym problemu i wszystkie paczki kupuje via CP, HK, czy Singapore Post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam pomysłu.

Przez 2 miesiące bylo dobrze a od aktualizacji do 1.2.442

1. Nie działa monitorowanie snu.

2. Na głównum ekranie zlicza prawidłowo ktoki a po wejściu w historie pokazuje albo wszędzie 0 albo np 225 kroków przez cały dzień i nic się nie zmienia.

3. Powiadomienia działają dobrze bo informuje mnie, że przeszedłem np 8000 kroków ale historia już fiksuje.

 

Próbowałem już:

1. Odinstalowałem i zainstalowałem poprzednią wersję MiOpsaka

2. Zainstalowałem poprzedni ROM 5.1.2

3. Zainstalowałem wersję Mi Opsaka ze sklepu Play Google.

 

Wciąż to samo.

 

Czy można gdzieś usunąć całą historię i wyczyścić wszystkie dane, bo możę jakaś baza danych żle działa?

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy ktoś może orientuje się jak z działaniem opaski w przypadku gdy smartfon jest wyposażony w starszą wersję bluetooth'a? Mam ZTE V970 z wgranym KitKat 4.4.2, ale według specyfikacji telefon jest wyposażony v2.1 EDR. Opaska niby wymaga jeśli dobrze pamiętam v4.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...