Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo ale zależy co masz włączone. Jak powiadomienia o wibracjach na telefonie, albo odblokowanie przez BT, albo powiadomienia od aplikacji z telefonu to jest większe użycie. Ja mam po 30 dniach 52% ale używam tylko wibrację z budzikiem i ostatnio wibracje od smsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie dużo Ci powie:

f23b625687abadd3157c959bcbfe8111.jpg

Dużo ale zależy co masz włączone. Jak powiadomienia o wibracjach na telefonie, albo odblokowanie przez BT, albo powiadomienia od aplikacji z telefonu to jest większe użycie. Ja mam po 30 dniach 52% ale używam tylko wibrację z budzikiem i ostatnio wibracje od smsa.

Wibracje do smsa?

Używam wersji stable.

Pewnie mam starą aplikację do opaski. Skąd wziąć najnowszą wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może moja ma jakąś wadę, za niedługo będę miał drugą dla żonki to sprawdzę sobie i najwyżej oddam na gwarancję. Ja przez te 7 dni używałem tylko budzenia nic poza tym.

 

//Z25: nie ma gwarancji na akcesoria, lepiej od razu zamów dwie zaoszczędzisz na wysyłce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z romu MIUIPolska oczywiście.

Przecież co tydzień jest tam nowa wersja MiOpaski.

 

Ściągnąłem, rozpakowałem najnowsze MIUI v.6 do Mi4 i za cholerę nie mogę znaleźć właściwego APK. Jak to się nazywa? Wyszukiwarka nie znajduje niczego co by miało w nazwie BAND lub Opaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jasne.

 

Po zainstalowaniu tej nowej wersji MiOpaski(wersja firmware 1.0.6.2):

- komunikacja z nią działa

- zliczanie kroków również działa.

- ustawiłem "powiadomienia aplikacji" dla np.: SMS, Gmail.

Wysyłam sms'y na mój numer. Sms'y przychodzą, telefon wibruje a opaska nic nie reaguje.

 

Dodam, że po naciśnięciu na opcję "powiadomienia aplikacji" aplikacja chwilę się zastanawia i wyświetlając listę aplikacji pokazuje także na chwilę komunikat "Notification access not activated."

 

Co mogę robić źle, że opaska nie daje znaku o przychodzącym sms'ie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to forum o MiBand: http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=53761&extra=page%3D1&mobile=2

 

Widział ktoś te opcje?URD9ViN.png


Trzeba przeczytać co napisałem w pierwszym poście.

Wysłane z MI4

 

W pierwszym poście odpowiadającym na moje pytanie? Napisałeś mi tylko tyle: "Xiaomi.health w data/app".

Czy którym pierwszym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee a w ogóle skąd tu en.miui.com? MIUIPolska zamknęli czy co? Przecież na stronie w pierwszym poście i na forum w dziale Aktualizacje masz wszystko wyjaśnione i podane na tacy. Po co lecisz do Chin jak odpowiedź masz w Polsce?

Wysłane z MI4

 

Rzeczywiście dałeś info na tacy, choć nie spodziwałem się, że istotne informacje będą w anonsie dot. jednej z wersji MIUI.

 

Gdzie są te opcje ? Są widoczne tylko jeśli posiada się MIUI v.6?

DFG_2014-12-19-11-33-45-236x400.png

Edytowane przez Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Działa.

 

Klikałem na checkboxy w ustawieniu powiadomień aplikacji a wcześniej nie wpadłem na to aby klikać na nazwę aplikacji.

 

A pytanie jeszcze: czy też masz na sztywno ustawione godziny powiadomień?

Mogę tylko je włączyć lub wyłączyć, ale nie mogę sterować godzinami.

 

Rzeczywiście dałeś info na tacy, choć nie spodziwałem się, że istotne informacje będą w anonsie dot. jednej z wersji MIUI.

 

Gdzie są te opcje ? Są widoczne tylko jeśli posiada się MIUI v.6?

DFG_2014-12-19-11-33-45-236x400.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...