Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak czytam, wchodzę w wątek co jakiś czas i stwierdzam, że dla mnie MiBand jest zbędnym bajerem.

Mi akurat miband jest potrzebny do jednej czynności, mianowicie do powiadomienia że ktoś właśnie dzwoni do mnie bo często się zdarza że na robocie jest głośno a telefon leży gdzieś dalej.

MI3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu nie odpowiadają na Twoje e-maile?

Odpowiadali na maile ale tak wymijajaco:/ Ciagle ta Lily z  supportu prosila mnie o film, ale ja ten film wyslalem im 3 razy i to na te maile 0 odpowiedzi. Napisalem im wiec grzecznie , ze sa inne alternatywne sklepy, w ktorych mozna robic zakupy. Kurcze najbardziej jestem zly ze opaska chodzila mi 2 tyg:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem na aliexpress. Zawsze tam jest 60 dni ochrony gdyby coś się z nią stało. :D
Działa już 29 dni, 41% baterii.

Osobiście nigdy jej nie wystawiałem na bezpośredni kontakt z wodą na basen/prysznic/kąpiel zawsze ją zdejmuje.

Edytowane przez rDz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do CEO ibuygou w sprawie tych MiBand.

Wysłane z MI4

Odpowiadali na maile ale tak wymijajaco:/ Ciagle ta Lily z supportu prosila mnie o film, ale ja ten film wyslalem im 3 razy i to na te maile 0 odpowiedzi. Napisalem im wiec grzecznie , ze sa inne alternatywne sklepy, w ktorych mozna robic zakupy. Kurcze najbardziej jestem zly ze opaska chodzila mi 2 tyg:/

Acid czekamy na odpowiedź. Czajnik spoko mi działała tydzień, sorry że to napiszę ale cieszę się że nie jestem sam z problemem bo może coś się ruszy w tej sprawie.

MI3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid czekamy na odpowiedź. Czajnik spoko mi działała tydzień, sorry że to napiszę ale cieszę się że nie jestem sam z problemem bo może coś się ruszy w tej sprawie.

MI3W

Infans moze jak Acid do nich napisal to beda inaczej podchodzic do klientow. Ja juz sie pogodzilem ze strata pieniedzy, ale nie beda innych nabijac w butelke. Sorka, ale ja zrobilem wszystko co moge zeby udowodnic im swoja racje i tak to w niczym nie pomoglo:< Dla mnie jest to zenada jezeli chodzi o proces reklamacji w ibuygou. Ich sprawa przynajmniej jednego klienta w przyszlosci maja mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infans moze jak Acid do nich napisal to beda inaczej podchodzic do klientow. Ja juz sie pogodzilem ze strata pieniedzy, ale nie beda innych nabijac w butelke. Sorka, ale ja zrobilem wszystko co moge zeby udowodnic im swoja racje i tak to w niczym nie pomoglo:< Dla mnie jest to zenada jezeli chodzi o proces reklamacji w ibuygou. Ich sprawa przynajmniej jednego klienta w przyszlosci maja mniej.

myślę że nie jednego...

MI3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Acidowi coś się ruszyło w sprawie opaski. Wysłałem im film pokazujący problem. A oni odpisali że mogę wysłać im do naprawy albo bon 5$. Na to ja czy po naprawie będzie dalej IP67 waterproof. To odpisali mi tak:

We are sorry about that. please refer to the following warranty policy and we can bear one-way postage if it has warranty,What's your opinion?

FYI,According to our warranty statement, the warranty does not cover the following listed standards:

Meanwhile,repair center will determine whether a product is “Out of Warranty” at the company’s discretion according to the following listed standards.

A.Violation of the warranty terms, invalidate warranty, expired warranty, or other reason.

B.During the warranty period, in the event of a violation which is defined as customer induced damage, such as self-repairs, exposure to water, damage caused by misuse, alternation, failure to comply with product manual, etc

C.During the warranty period,the Product serial number, IMEI number or warranty seal is illegible or has been removed, erased, defaced, altered, and/or tampered. If any accessory or external part of the product is missing.

D.During the warranty period,any damage occurs in/on outer surface of the product, including but not limited to cracks, dents or scratches on the exterior cases, screens, camera lenses, buttons and other attachments.

E.During the warranty period,deterioration of the product caused by normal wearing and tearing, including but not limited to rust or stains;

F.During the warranty period,any other circumstances that are contradictory or are not in compliance with business ethics.

If you're sure it has warranty,you can return it without accessories in its original box to us for check and repair for free since the 1 year warranty can be used only in China.Otherwise,Repair of Out of Warranty products shall be separately quoted by the repair center.

A. Returning DOA (Dead On Arrival) product. Any malfunctioning product on arrival (excluding cases of reckless handling of the product) within 7 days after receipt of it is eligible for a replacement and you need to provide us with proofs as below: The photos of the original package with the front and back sides and photos or videos showing the problem,make sure the item all brand new without any wear and tear,otherwise we can repair only. If these requirements are met, we will pay for the one-way postage, please return it to us at your convenience and we will ship a functional replacement to you free of charge.

Jak myślicie warto wysyłać?

MI3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem MI opaski, faktycznie to budzenie poprzez wibracje dobrze działa?

Mam ogromny problem ze wstawaniem i takie coś by mi życie ratowało.

Ew. czy polecacie inne smart watche do powiedzmy 50 USD, na studiach przydałby się taki mały wyświetlacz, gdzie można jakąś ściągę czy coś wrzucić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś sądziłem, ale chciałem spytać, bo po ostatniej aktualizacji, gdzie była zmiana firmware opaski, tak jakby zrobiła się bardziej prądożerna. A w ostatniej aktualizacji znowu zmienili firmware opaski, więc sądziłem, że coś w tym jest :), no nic poczekamy do piątku.

 

Mam jeszcze pytanie, bo korzystam z opaski na Z3C, a w ostatniej aktualizacji wprowadzili pomocnika biegacza, gdzie jest rejestrowana trasa biegu, mapa się nie wyświetla, a pokazuje się błąd invalid_user_scode. I teraz pytanie czy tak samo jest na telefonach xiaomi?

Edytowane przez skupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...