Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Wszystkie funkcje działają poprawnie jak rozumiem? Gdzie znajdę aplikację do zainstalowania na telefonie? Przekonałbym się czy ona chociaż działa przed zakupem opaski.

 

Na moim innych "chińskim" telefonie również działa :). Ważne abyś miał Bluetooth 4.0 i Androida 4.4 :) oczywiście takie funkcje jak powiadomienie o nieodebranych połączeniach oraz odblokowanie telefonu przy zbliżeniu do opaski zadziała tylko wtedy gdy wgrasz rom MIUI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoja opaska niestety. Mam ja mniej wiecej od 2 tygodni i do tej pory wszystko bylo okej. Wczoraj w nocy kladac sie spac zobaczylem jak w opasce co jakis czas mryga srodkowa dioda( pare razy mrygnela i przestawala i tak kilka razy). Pomyslalem, ze moze bateria juz sie konczy, ale nie chcialo mi sie  z lozka wstawac, wiec podlaczylem ja rano pod usb do mojego komputera. Zdziwilo mnie ze nie zaswiecila sie zadna dioda, ale pomyslalem, ze tak musi byc i wyszedlem do pracy. Po powrocie wyciagam z usb i zero reakcji W ogole nic sie nie dzieje. Telefon jej nie widzi.:/ Czy ktos moze z was wie czego to moze byc przyczyna? Czy moze ja cos zle robie, czy tez mialem pecha i nacieszylem sie nia 2 tygodnie? Dodam, ze od razu jak tylko przyszla to ja ladowalem i wszystko bylo okej. Z gory dzieki za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ja pierwszy miałem ten problem, zobacz swój kabel ja dostałem taki i styki zwyczajnie nie łączyły więc ładować się nie dało, a po kilku próbach wkładania miband do ładowarki to już oba piny się cofnęły i po robocie. Sam MiBand pewnie Ci się rozładował do cna.

 

post-1167-0-68043700-1416501189_thumb.pnpost-1167-0-00072100-1416501236_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie skoro opaskę ładuje się raz na ponad miesiąc (ja jeszcze nie ładowałem drugi raz) to jak komuś nie działa kabelek to inna osoba może wysłać drugiej, ta podładuje i odeśle :P Śmieszne ale teoretycznie można bo tych kabelków nie da się dostać chyba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ja pierwszy miałem ten problem, zobacz swój kabel ja dostałem taki i styki zwyczajnie nie łączyły więc ładować się nie dało, a po kilku próbach wkładania miband do ładowarki to już oba piny się cofnęły i po robocie. Sam MiBand pewnie Ci się rozładował do cna.

attachicon.gifa.pngattachicon.gifb.png

Mam ten sam problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nowa wersja czy zima i wczesny wieczór, ale opaska zaczęła w końcu doliczać drzemkę w trakcie dnia do snu.

https://docs.google.com/file/d/0B1ASe-2TlWPjWjY3WFZ3ZGZQNTg/edit?usp=docslist_api

https://docs.google.com/file/d/0B1ASe-2TlWPjSHp1elFKMjFFWGc/edit?usp=docslist_api

Gdzie od 3:30 do 10:30 byłem w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wstałem o świcie to nie było czasu wstawania (tylko, że wstałem o 3:15) dopiero jak po pracy się położyłem odespać to pokazało całą poprzednią aktywność jak czas wstawania. W każdym razie by policzyć sen z nocy i sen z dnia jako jeden cykl to musi pokazać tak jak pokazało inaczej nie połączyłoby tego w jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie padła mi jedna Mi opaska. Rozładowało jej baterię z 95% w 2 dni, nie reaguje na ładowanie -nie świecą diody, nie daje się jej sparować ani z Redmi 1S, ani z Note ani z Note LTE.

Kupiona w IBUYGOU, ciekawe jak długo będzie trwał proces naprawy gwarancyjnej.

Ma ktoś jakieś doświadczenia w reklamowaniu miband'a?

_____________

Pozdrawiam

OsekLtd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie padła mi jedna Mi opaska. Rozładowało jej baterię z 95% w 2 dni, nie reaguje na ładowanie -nie świecą diody, nie daje się jej sparować ani z Redmi 1S, ani z Note ani z Note LTE.

Kupiona w IBUYGOU, ciekawe jak długo będzie trwał proces naprawy gwarancyjnej.

Ma ktoś jakieś doświadczenia w reklamowaniu miband'a?

_____________

Pozdrawiam

OsekLtd

cześć. Mi też padł miband z ibuygou, post na pierwszej lub drugiej stronie tego tematu. Ibuygou odpisalo mi że nie ma gwarancji na akcesoria :( zaproponowali bon o wartości 5$...

MI3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi takze padl mi band po 2 tygodniach:/// Lipa jakas . Hahahah bon o wartosci 5$ dobre :D Mi zaproponowali zebym kupil sobie druga opaske i sprawdzil co sie w pierwszej zepsulo^^ korespondowalem z nimi chyba ze 2 tygodnie i stwierdzilem, ze to nie ma najmniejszego sensu, poniewaz oni i tak nie przysla nowej. Ja nawet wysylalem na ich prosbe film pokazujacy, ze po podlaczeniu do kompa nie ma zadnej reakcji. Niestety to tez nic nie dalo, wiec grzecznie pozegnalem sie z nimi i napisalem, ze sa alternatywne sklepy. Szkoda troche, ze za 25$ tak podchodza kiepsko do sprawy reklamacji. Jak widac opaski psuja sie dosc czesto i oni dobrze o tym wiedza.

Edytowane przez Czajnik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja wyciagnalem wczoraj z pudełka nową było 27℅ dziś naladowalem ja pierwszy raz na 100% i po dwóch godzinach jest już 89% baterii(???) Zrobiłem to przez usb 2.0 w laptopie. Może to wina tego w jaki sposób była ładowana(albo okaże się ze dostałem wadliwą sztukę)? Wiec pytanie mam następujące ;) Czy jak podepne ja pod ladowarke od telefonu od Xiaomi 5V / 2A to nie uszkodze baterii? Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. Mi też padł miband z ibuygou, post na pierwszej lub drugiej stronie tego tematu. Ibuygou odpisalo mi że nie ma gwarancji na akcesoria :( zaproponowali bon o wartości 5$...

MI3W

 

Ale frajerzy z tego ibuygou. Wkurzyło mnie to mocno. Opaska, czy kabelek czy telefon to jest produkt i powienin mieć taką samą gwarancję jak wszystko bez wzgledu na to ile kosztuje.

Bo niby kto uznaje czy to jest akcesorium czy nie? Ja mogę sobie zamówić samą opaskę bez telefonu i traktować jako mój główny i jedyny produkt a nie jakieś akcesorium.

Na razie opaska jeszcze mi działa, ale już jestem wkurwiony na samą myśl.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale frajerzy z tego ibuygou. Wkurzyło mnie to mocno. Opaska, czy kabelek czy telefon to jest produkt i powienin mieć taką samą gwarancję jak wszystko bez wzgledu na to ile kosztuje.

Bo niby kto uznaje czy to jest akcesorium czy nie? Ja mogę sobie zamówić samą opaskę bez telefonu i traktować jako mój główny i jedyny produkt a nie jakieś akcesorium.

Na razie opaska jeszcze mi działa, ale już jestem wkurwiony na samą myśl.

 

To sa chiny, tam mozna wszystko :)

 

Koszt wysylki do Chin i odsylki do Polski kosztuje wiecej niz MiBand w Chinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...