Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Lol co Ty gadasz... U nas jest to samo. Też są dodatki a firmware przecież nie ma tu związku.

Nie kombinuj tylko używaj aplikacji co masz w romie MIUIPOLSKA.

No i czytaj moje posty na głównej stronie. Jest tam zawsze podane jaka jest wersja aplikacji MiBand.

Wysłane z MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z opaski zadowolony.

Zlicza kroki , monitoruje sen - dokładność tego pewnie jest względna ale to gadżet za 26$.

 

Działa budzenie co do sekundy i sygnalizuje połączenia ze zwłoką 3 s co praktycznie pozwala odebrać większość połączeń.

Nie odblokowuje mi telefonu bo to 1S.

 

Ale jak przy aktualizacji do KK i to zadziała - będzie max tego co za tą kasę się spodziewałem.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie tą opaskę? Działa to monitorowanie snu i wybudzanie w odpowiedniej fazie?

 

Mnie zależało głównie na monitorowaniu snu i tutaj opaska spisuje się bardzo dobrze. Prawidłowo odnotowuje kiedy zasnąłem i wstałem i co najważniejsze skutecznie budzi kiedy trzeba. Liczenie kroków też działa bardzo dobrze. Podejrzewam, że co do przeliczania na odległość to pomiar może być lekko zawyżony, ale myślę, że nie jest źle :) Tworzywo, z którego jest wykonana opaska jest dobrej jakości więc nie czuję dyskomfortu, nosząc ją całą dobę (no może prawie całą dobę :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry news  - Xiaomi otworzyło zapisy na testy iOSej wersji apki - nareszcie.

 

Próbuję się dostać, zobaczymy :) - 50 miejsc na tyle chętnych >.<, jeżeli dostanę to  wrzucę wyniki porównania Miband vs Up24.

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, tak na żywo wygląda niebieska. Fotki robione w pochmurnym świetle dnia. Jak jest jasno to kolor trochę bardziej nasycony. Całkiem fajny

 

 

Ps. Na 11.11 Xiaomi zaszalało, opaska kupiona o 00:30 była w domu o 9 rano, szacun

post-3032-0-94721000-1415754862_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 11.11 Xiaomi zaczęło sprzedawać poprzez Taobao, i w imię promocji dało nowe kolory. Dało się kupić pakiet, zamiast 79y za jedną czarną, 99y za czarna i niebieska lub żółta. Widzę że już nie ma

 

Ps. Dało się jeszcze kupić oddzielnie, za 19y, same opaski, ale to zniknęło tak szybko że dalej nie wierzę ;)

Edytowane przez Mymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwne, że tak szybko dotarła. Od 0:30 do 9:00 jest 8,5 godziny. Do tego dokładamy 6 godzin przesunięcia czasu czyli razem trwało to 14,5 godziny.

Niewiarygodnie szybko wliczając wszystkie procedury kurierskie, lotnicze, celne. Aż się wierzyć nie chce, że to możliwe.

Na dodatek biorąc pod uwagę, że tam gdzie kupiłeś to pośrednik, wiec wymaga to jeszcze więcej czasu.

http://www.taobaopolska.pl/pl/cms/jak-wyglada-realizacja-zamowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, dla tych co się nie mogą doczekać na iOSową wersję (jak ja :ph34r: ). Jeżeli mamy Bluetooth na usb (a przy odrobinie szczęscia wbudowany w laptopa też zadziała) to można zainstalować Androida na VirtualBoxie i używać MiBand appa. Tylko się przygotujcie na ćwiczenia szyi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ali pojawiły się zestawy czarnego MiBand'a z dowolnie wybieranym samym paskiem w jednym z kolorów. Nie jestem jednak przekonany do oryginalności tego paska.

Przykład http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Band-Bracelet-MiBand-Bluetooth-IP67-Waterproof-Watch-Wristbands-Bracelet-for-Xiaomi-mi3-mi4-Android/2040596023.html

 

Zdjęcia innych kolorów są pod koniec "albumu zdjęciowego". Nie wiem jak wygląda oryginalne opakowanie, więc nie mam porównania.

Pytanie do posiadaczy MiBand'a w kolorze czarnym oraz do Ciebie Mymi (bo masz niebieską) - na opaskach są jakieś znaki, które mogą świadczyć o ich oryginalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że fake. Jak popatrzysz na oryginał - także na niebieskiej - wewnątrz jest napis "designed by xiaomi". Fotki tutaj są dosyć crapp, ale żadnego napisu nie widać. Na jednym ze zdjęć wygląda jakby różowa miała coś tak jakby napisane, ale to tylko na jednej.

 

(pewnie niedługo pojawią się lepsze podróbki :) )

 

Wrzucam fotkę z iphone z bliska, czyli niezbyt ostro i wyraźnie a mimo to widać że coś tam jest

 

post-3032-0-44808300-1415934816_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimy, czy możesz pisać nazwę konta Xiaomi na taobao?

 

 

Chodzi Ci o to?

 

http://xiaomi.tmall.com/

 

Z tego co widzę to na razie skończyły im się zapasy, 18go powinien być nowy rzut. 

 

(Tmall to część Taobao, przeznaczona dla oficjalnych kont dużych marek. Jeżeli coś jest na Tmall, jest prawdziwe :) )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ali pojawiły się zestawy czarnego MiBand'a z dowolnie wybieranym samym paskiem w jednym z kolorów. Nie jestem jednak przekonany do oryginalności tego paska.

Przykład http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Band-Bracelet-MiBand-Bluetooth-IP67-Waterproof-Watch-Wristbands-Bracelet-for-Xiaomi-mi3-mi4-Android/2040596023.html

Zdjęcia innych kolorów są pod koniec "albumu zdjęciowego". Nie wiem jak wygląda oryginalne opakowanie, więc nie mam porównania.

Pytanie do posiadaczy MiBand'a w kolorze czarnym oraz do Ciebie Mymi (bo masz niebieską) - na opaskach są jakieś znaki, które mogą świadczyć o ich oryginalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...