Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu ale na tym romie Miband mi nie wibruje jak przychodzi sms. Jak dostaje maila lub ktoś dzwoni to wibruje, ale jak sms to nie... Ktoś może też tak ma? Mifit 1.8.711

Mi4LTE Black Apricot

Ma ktoś podobnie albo wie o co biega?

Dodam, że próbowałem z najnowszą apką oraz tą ze sklepu Play (Mifit ma przyznane wszystkie uprawnienia, jest w autostarcie + kłódka) i nic nie pomaga. Wipe cache + davlik też już robiłem.

Any idea???

Myślałem, że skoro opaska wibruje jak dostaję maila, to po zmianie domyślnej aplikacji Sms na inną coś to pomoże, jednak bez skutku :/

Mi4LTE Black Apricot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, czolo7 napisał:

 

 

 

 

 

 

Ma ktoś podobnie albo wie o co biega?

 

 

 

Dodam, że próbowałem z najnowszą apką oraz tą ze sklepu Play (Mifit ma przyznane wszystkie uprawnienia, jest w autostarcie + kłódka) i nic nie pomaga. Wipe cache + davlik też już robiłem.

 

 

 

Any idea???

 

Myślałem, że skoro opaska wibruje jak dostaję maila, to po zmianie domyślnej aplikacji Sms na inną coś to pomoże, jednak bez skutku :/

 

Mi4LTE Black Apricot

Mi band tools

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam taki problem, otóż mam włączone w Mi Fit powiadomienia "podsumowania", które dostaje się po nocy i wieczorem o 21.30. Problem w tym, że ich nie dostaje, pojawiają się jedynie wtedy gdy ręcznie włączę Mi Fit i opaska zsynchronizuje dane do 100% - wtedy pojawia się podsumowanie. Wydaje mi się że to nie tak powinno być. 

I czy rzeczywiście opaska nie powinna sama co jakiś czas synchronizować danych z aplikacją? 
Dodam że bluetooth cały czas włączony. Mam też zainstalowanego Mi Band Tools - i tutaj na bieżąco co 30 min mam sprawdzany plus i dostaje wibracje gdy ktoś dzwoni.

ps. tel to huawei p9 lite, ale na poprzednim sony było tak samo. Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez mar0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, xmacx3 napisał:

Może MiFit Ci się w tle zamyka, albo jakieś ustawienia nie pasują z Mi Band Tools

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Mam Mi Fit ustawione jako "aplikacja chroniona", która nie powinna się być ubijana i pracować nawet przy wyłączonym ekranie. 

Ma ktoś może jakiś pomysł jak temu zaradzić?

Edytowane przez mar0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, myślę o kupnie tego gadżetu a konkretnie wersji 1s. Czy opaska będzie działać prawidłowo jeśli będę ją nosić odwrotnie, tj. "twarzą" w dół? Tak jak przykładowo zegarek na tym zdjęciu: link Szczególnie chodzi mi o pulsometr, no i czy nie będą się np. zaświecać ciągle diody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że nie dasz rady jej tak nosić. Ja próbowałam na początku, ale ta pastylka jest po prostu za gruba, odpadało cokolwiek, co wymagało trzymania rąk na podłożu - pisanie ręczne, na kompie (trzymanie nadgarstków na obudowie koło touchpada), nawet przy wkładaniu rąk do kieszeni się zahaczało. Poza tym strasznie o wszystko stuka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że o to chodziło. Nie zrozumiałem :D
Ja nie miałem jeszcze okazji przetestować czegokolwiek z pulsometrem optycznym na spodzie nadgarstka.
Chociaż zastanawiam się nad wymianą mojego MiBanda1 na MiBanda2

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!

Czy jest sposób żeby używać Notify aby sama zliczała nie tylko kroki a także kilometry i kalorie? Mi Fit musiałem usunąć bo opaska miała problemy żeby się połączyć z tel (raz ładnie wszystko synchronizowała a raz wibrowała i świeciła co chwilę po próbowała się połączyć). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mar0 napisał:

Hej!

Czy jest sposób żeby używać Notify aby sama zliczała nie tylko kroki a także kilometry i kalorie? Mi Fit musiałem usunąć bo opaska miała problemy żeby się połączyć z tel (raz ładnie wszystko synchronizowała a raz wibrowała i świeciła co chwilę po próbowała się połączyć). 

 

Mifit musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam wrażenie, że gdzieś już widziałem ten problem, ale nie mogę zlokalizować tego.
Wczoraj przesiadałem się z Mi Banda 1A na Mi Banda 2 i spoko, wszystko działa elegancko. Starego Mi Banda zapakowałem do pudełka.
Rano usłyszałem wibracje, ale coś mi nie pasowało w tym. Telefon to nie był, bo bym czuł (trzymałem w ręku), Mi Band 2 to samo. Okazało się, że budzik zapamiętał się w Starym Mi Bandzie.
Wie ktoś jak temu zaradzić?
Sparowałem go jeszcze raz, wyłączyłem budzik w aplikacji, po czym wróciłem do nowej opaski, ale nie zadziałało

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wieczny problem z powiadomieniami na opaskę (SMS, połączenia). Z MiFit-em działa, ale tylko max +- 1 metr. Jak dorzucę Mi band tools muszę sporo kombinować żeby w ogóle coś zadziałało. Jak już zadziała to jest dobrze, ale tylko do momentu wyłączenia i ponownego włączenia bluetooth. To samo na RN2 i mi4. Odblokowanie opaską również kiepsko (czasami muszę sporo czekać). Apki zakłódkowane, dodane do autostartu, a także mają dostęp do powiadomień. Mam mibanda z białymi diodami

MI4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano usłyszałem wibracje, ale coś mi nie pasowało w tym. Telefon to nie był, bo bym czuł (trzymałem w ręku), Mi Band 2 to samo. Okazało się, że budzik zapamiętał się w Starym Mi Bandzie.
Wie ktoś jak temu zaradzić?
Sparowałem go jeszcze raz, wyłączyłem budzik w aplikacji, po czym wróciłem do nowej opaski, ale nie zadziałało

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka




Sparuj i usuń wszystkie alarmy


MI4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, HAL napisał:

Witam!

Mam pytania: Jaka jest procedura wymiany mi banda (stary słaba bateria) ? Jak go usunąć z urządzeń sparowanych i sparować nową z Mi Fitz danymi ze starej?

Dane są przypisane do użytkownika i zapisane w chmurze. Po prostu odłącz w apce opaskę i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema. Mam od wczoraj Mibanda 1s i jest mały problem. Z oficjalnym MIfit ze stora ładnie sie zsynchronizowała i wszystko ok tylko problem pojawił się gdy chciałem  używać wersji rozszerzonej z tego linku http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html

Opaska za cholerę nie chce się z tym synchronizować. Po wgraniu ponownym Mifit ze sklepu działa poprawnie ;/ Jaka może być tego przyczyna? Ofc przed usunięciem Mifit zrobilem unpair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joqs napisał:

Siema. Mam od wczoraj Mibanda 1s i jest mały problem. Z oficjalnym MIfit ze stora ładnie sie zsynchronizowała i wszystko ok tylko problem pojawił się gdy chciałem  używać wersji rozszerzonej z tego linku http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html

Opaska za cholerę nie chce się z tym synchronizować. Po wgraniu ponownym Mifit ze sklepu działa poprawnie ;/ Jaka może być tego przyczyna? Ofc przed usunięciem Mifit zrobilem unpair

Tamta wersja chyba wyszła przed wydaniem 1S. Zresztą nic nowego tam mieć nie będziesz poza większą ilością powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 12.07.2017 o 15:41, anqanq napisał:

Cześć, ja mam co prawda mi band 2, i bardzo dziwnie mi liczy kroki.. 58 kroków, podczas gdy zrobiłam może z 20-30? Jest możliwość, aby zmniejszyć czułość opaski?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Włącz mifit i zobacz kiedy chodzisz jak zalicza ci kroki. 

Można tylko wgrać soft starszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...