Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zapewne zdubluję temat, jednakże potrzebuję Waszej pomocy.:-D

Otrzymałem opaskę mi band 1s - kolega zakupił sztuki dwie w zagranicznym portalu.

Jego opaska zaktualizowała się poprawnie - moja już nie, mianowicie za każdym razem wyskakuje błąd aktualizacji pulsometru....:-(

Proszę o informację, czy ktoś już poradził sobie z tym problemem? - jeśli tak wdzięczny będę za podpowiedzi. Jakiś opis znalazłem w tym wątki na stronie 62 tylko przyznam, że nie wiem jak dokładnie się do tego zabrać...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poratujcie.
Zakupiłem niedawno opaskę Mi Band 1s. Posiadam telefon LG G2 mini i opaska działa bez zarzutów oprócz jednej opcji. Nie potrafię skonfigurować odblokowania ekranu w telefonie za pomocą opaski. Wszystko sprowadza się oczywiście do tego, że nie mam sparowanej opaski z telefonem, a raczej nie jest to widoczne w urządzeniach sparowanych. Czy ktoś miał podobną sytuację i przeskoczył taki problem. Przez to nie mogę dodać urządzenia jako "zaufane urządzenie do odblokowania ekranu" i nie mogę ruszyć dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wilku napisał:

Koledzy poratujcie.
Zakupiłem niedawno opaskę Mi Band 1s. Posiadam telefon LG G2 mini i opaska działa bez zarzutów oprócz jednej opcji. Nie potrafię skonfigurować odblokowania ekranu w telefonie za pomocą opaski. Wszystko sprowadza się oczywiście do tego, że nie mam sparowanej opaski z telefonem, a raczej nie jest to widoczne w urządzeniach sparowanych. Czy ktoś miał podobną sytuację i przeskoczył taki problem. Przez to nie mogę dodać urządzenia jako "zaufane urządzenie do odblokowania ekranu" i nie mogę ruszyć dalej.

Z tego co wiem opcja odblokowywania ekranu jest dostępna jedynie dla urządzeń xiaomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda na telefonach Xiaomi to działa świetnie, ale jak miałem LG L90 to też działało tylko troszkę wolniej. Ale nie miałem żadnych problemów, system sam zapytał czy dodać do zaufanych urządzeń.

Może spróbuj wylogować się w MiFit, usunąć aplikację i od nowa ustawić? Historia kroków, snu itp. jest przechowywana na serwerach Xiaomi, więc nie powinna zginąć

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 14.04.2016 o 20:49, kulig007 napisał:

 

 

 

Wyciągnij, np. pensetą te dwa piny w ładowarce od Mi Band.

 

 

 

Ja miałem tak samo ostatnio. Podłączyłem i d*pa blada. Zero reakcji. Podejrzewałem już, że opaska klękła. Ale przypomniałem sobie o tych pinach, które lubią schować się głębiej i nie łączyć z Mi Band. Poprawiłem sposobem jw. napisałem i ładowanie od razu ruszyło

 

 

 

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Wprawdzie nie mam takiej pensety, ale zacząłem stukać ładowarką o biurko i rzeczywiście pomogło. Najwyraźniej ruchome piny potrafią się przyblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem wersje 1s i po podłączeniu do ładowarki nie miga żadna dioda. Jak pójdę w ciemne miejsce to widać, że dwie zewnętrzne diody jakby się lekko świeciły ciągle. Opaska nie jest widoczna w Mifit ani w menu Bluetooth. Trzymałem 20 min w lodówce czytając rady z tematu ale nic to nie dało. Kabel do ładowania jest ok, bo Miband pierwszej generacji się ładuje bez problemu. Jakieś rady? :)

Mi4LTE Black Apricot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem mi band 2, doszedł dziś ale nie ładuje się w ogóle, ani z portu usb ani z ładowarki ściennej. sprawdziłem na tej ładowarce od mi band 2 wersję 1s i ta ładuje się normalnie. miał ktoś podobny problem? założyłem już dispute na ali.

Ja mam tak samo z Miband 1s, która wczoraj do mnie dotarła. Czekam na wymianę na nowy egzemplarz.

Mi4LTE Black Apricot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Miband chyba padł. Mam go od października tamtego roku. Do wczoraj było wszystko ok. Wczoraj włączyłem Mifit, chciałem zaktualizować dane, lecz synchronizacja trwała długo, w końcu opaska zaczęła wibrować i się świecić tak jakby się połączyła z mifit, niebieskie diody migają, opaska wibruje. Puknąłem w nią i diody zgasły, wibracje ustały, dane nadal się nie zsynchronizowały. Po kilku takich próbach postanowiłem rozłączyć opaskę i jeszcze raz ją podpiąć. Sytuacja jak wyżej, opaska wibruje, gdy pukam gaśnie i nie udaje się połączyć. Podłączyłem do ładowarki i do komputera i nic. Nie ładowała się. 

Wczoraj w ustawieniach bluetooth telefon widział opaskę, ale dzisiaj już nie. Czyżby padła? W tygodniu kąpałem się w morzu oraz przebywałem sporo na słońcu, ale opaska działała dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, magyarek napisał:

Słuchajcie, skąd wziąć oryginalną ładowarkę do MiBanda? Na Gearbeście są tylko zamienniki, a moją przydziałową od kompletu wcięło absolutnie i nieodwracalnie... :( 

Jak potrzeba na gwałt to można zrobić tak jak ja ze starego kabla USB i kawałka taśmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, magyarek napisał:

Słuchajcie, skąd wziąć oryginalną ładowarkę do MiBanda? Na Gearbeście są tylko zamienniki, a moją przydziałową od kompletu wcięło absolutnie i nieodwracalnie... :( 

Oryginalnej nigdzie nie dostaniesz ale zamiennik np z banggod też będzie dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem z alarmem. Opaska ma prawie rok (wersja z białymi diodami), wszystko działa oprócz (od jakiegoś czasu) alarmów. Właściwie też nie do końca... Powiedzmy ustawiam alarm za np. 2h - opaska wibruje, ale jak ustawie alarm na następny dzień (ma mnie obudzić) - opaska nie wibruje! Cholera próbowałem wszystkiego co mi do łba przyszło. Używam tylko aplikacji mifit. Jestem na stable 7.2.3, próbowałem nowszych wersji włącznie z 8.0.1, ale niestety jest tylko gorzej. Czy ktoś miałby jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z aplikacją Mifit na Mi4 LTE mojej żony i nie mogę sobie z tym poradzić. Po przejściu z Miui na androidzie 4.4 na najnowsze z androidem 6.0 usunęło mi aplikację Mifit i nie mogę jej w ogóle zainstalować ani z aplikacji pobranej na telefon ani ze sklepu play, pobiera ją ale przy instalowaniu wyskakuj komunikat z jakimś  błądem  -505, miał ktoś już taki problem? jak to rozwiązać? z góry dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.09.2016 o 19:29, Zeltor napisał:

Witam
Mam problem z aplikacją Mifit na Mi4 LTE mojej żony i nie mogę sobie z tym poradzić. Po przejściu z Miui na androidzie 4.4 na najnowsze z androidem 6.0 usunęło mi aplikację Mifit i nie mogę jej w ogóle zainstalować ani z aplikacji pobranej na telefon ani ze sklepu play, pobiera ją ale przy instalowaniu wyskakuj komunikat z jakimś  błądem  -505, miał ktoś już taki problem? jak to rozwiązać? z góry dzięki za pomoc:)

Miałem podobny problem z żony Mi4 LTE, wersja MIUI 7 v 6.3.3. była wgrana aplikacja Mi Fit, po zakupie opaski Mi Band 2 nie potrafiłem połączyć się z opaską, nie można było również zaktualizować aplikacji Mi Fit, ani usunąć. Próba instalacji z innych źródeł nowej wersji Mi Fit tez nie udana, pomogło wgranie nowego MIUI 8, i udało sie aplikacja wykryła opaske, oraz zaktualizowała firmware opaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...