Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś objaśnić o co chodzi tym z banggood. Odpisali mi:

Cytat

If this is the first time you’ve charged your  bracelet, please use the adapter to power it, charge it for more than 3 hours, then press the button to start it;
If you have not used the bracelet for a long time without charging it, the battery would have opened the UVP function. In this situation, you need to activate the battery before using. (You can go to the phone repair shop to activate the battery).  And you can try to shake it vigorously for a while.

Nie bardzo wiem jak to ugryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używasz opaski pierwszy raz to najpierw naładuj ją przez minimum 3 godziny następnie naciśnij przycisk żeby ją włączyć. Jeżeli nie będzie używać opaski przez długi czas bez ładowania to opaska zapadnie w sen zimowy. W tej sytuacji będziesz musiał włożyć opaskę do lodówki na 15min następnie potrząsnąć i wtedy ją naładować (ale lepiej nie pozostawiać opaski bez ładowania przez kilka miesięcy bo może nie wstać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaska to nówka sztuka wyjąłem prosto z pudełka i nic nie działało, ładowanie 3, 4 8 godzin nic nie działa. Jaki przycisk mam wcisnąć. Inni podłączają do ładowania od razu widać świecące diody i tak dalej. Kurczę pech czy badziewna opaska? Może głupota obsługującego ale według mnie ona po prostu nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Winiu89za podpowiedzi ale lodówki czy zamrażarki bo to widzę w chińskich urządzeniach też może mieć znaczenie? a to jest może ta funkcja

 

Cytat

UVP function

?:-D

Cytat

Masz uzyc adaptera tego do ladowania i ladowac conajmniej 3h, najlepiej podczas.ladowanai co jakis czas stuknij palcem kilka razy w bransoletke albo potrzasnij. Potem probowac ją załączyć za pomocą apki mifit.

Dzięki ale przecież nie myślisz, że ładuje go trzymając dwa kabelki przy pinach :-D

Ktoś w ogóle miał taki problem? Może faktycznie nie dorosłem do chińskiej myśli technologicznej.:-D

Podpiołem go jeszcze pod stacjonarne usb w pracy, bo może laptop i wszystkie moje ładowarki domowe są be, poczekam popukam sobie ze trzy godziny a potem do lodówki, taki będę perwersyjny. Dzięki chłopaki jeszcze raz.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, markus420 napisał:

Tak właśnie im napisałem. Odpowiedź jest wyżej. Dlatego pytam Was bo ja może czegoś nie ogarniam. Dzięki jeszcze raz. Zobaczę może popokum jeszcze w lodówce i nagram im filmik żeby mieli radoche jak Polak puka ich Mi Bandę w lodówce.:-D

Pozdrawiam.

gdzie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używasz opaski pierwszy raz to najpierw naładuj ją przez minimum 3 godziny następnie naciśnij przycisk żeby ją włączyć. Jeżeli nie będzie używać opaski przez długi czas bez ładowania to opaska zapadnie w sen zimowy. W tej sytuacji będziesz musiał włożyć opaskę do lodówki na 15min następnie potrząsnąć i wtedy ją naładować (ale lepiej nie pozostawiać opaski bez ładowania przez kilka miesięcy bo może nie wstać)

W domu czeka na mnie nowa opaska. Czyli co, jak ja odpakuje to od razu pod kompa i naładować? Czy mogę spróbować sparowac, pobawić się i jak będzie mało procent to wtedy dopiero ładować?

Napisane z Xiaomi Mi4 3GB RAM 16GB LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu dotarła do mnie druga opaska. wszystko gra ale..

no właśnie wszystko było ok miałem zainstalowany MiFit  1.8.711, ściągnąłem jeszcze mi band tools i wszystko ładnie chodziło. Poustawiane miałem kolory ledów w zależności od połączeń czy powiadomień. Dzisiaj zassało mi jakąś aktualizacje i zainstalował się Mi Fit  2.1.3 po wejściu na dzień dobry walnęło mi update firmware opaski  do wersji 1.0.12.5 i się skończyło. Teraz przy połączeniach owszem wibruje i ogólnie działa ale już ni chuchu nie mogę ustawić poszczególnych kolorów powiadomień. Pulsuje tylko jedna dioda po środku. Teraz pytanie do znawców tematu czy mogę wrócić do poprzedniego stanu czy z kolorowych powiadomień zostaje mi tylko 1 biała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. ściągnąłem te pliki ale co z nimi robić? Nie bardzo mogę znaleźć jakiegoś tutka. 

Możesz wrzucić link do opisu.

Ok. poradziłem sobie, tylko, że wróciłem do wersji 1.0.10.11 i nie wiem którą wersje MiFit wrzucić, żeby zostało już na tej wersji?

Edytowane przez markus420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2016 o 15:10, markus420 napisał:

W końcu dotarła do mnie druga opaska. wszystko gra ale..

 

no właśnie wszystko było ok miałem zainstalowany MiFit  1.8.711, ściągnąłem jeszcze mi band tools i wszystko ładnie chodziło. Poustawiane miałem kolory ledów w zależności od połączeń czy powiadomień. Dzisiaj zassało mi jakąś aktualizacje i zainstalował się Mi Fit  2.1.3 po wejściu na dzień dobry walnęło mi update firmware opaski  do wersji 1.0.12.5 i się skończyło. Teraz przy połączeniach owszem wibruje i ogólnie działa ale już ni chuchu nie mogę ustawić poszczególnych kolorów powiadomień. Pulsuje tylko jedna dioda po środku. Teraz pytanie do znawców tematu czy mogę wrócić do poprzedniego stanu czy z kolorowych powiadomień zostaje mi tylko 1 biała?

 

Gdyby ktoś miał jeszcze takie problemy to sam sobie odpowiem dla potomnych. Winne są ustawienia wibracji w Mi Band Tools inne niż domyślne. Przestawienie domyślnych wibracji powoduje, że mogą ale nie muszą dziać się takie cyrki. Po przywróceniu wszystkich wibracji w ustawieniach na domyślne wszystko wróciło do do normy. Mam nadzieję, że nie zabieram cennego miejsca na serwerach. 

Pozdrawiam

Screenshot_2016-06-18-20-37-54_cz.zdenekhorak.mibandtools.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, markus420 napisał:

Gdyby ktoś miał jeszcze takie problemy to sam sobie odpowiem dla potomnych. Winne są ustawienia wibracji w Mi Band Tools inne niż domyślne. Przestawienie domyślnych wibracji powoduje, że mogą ale nie muszą dziać się takie cyrki. Po przywróceniu wszystkich wibracji w ustawieniach na domyślne wszystko wróciło do do normy. Mam nadzieję, że nie zabieram cennego miejsca na serwerach. 

Pozdrawiam

Screenshot_2016-06-18-20-37-54_cz.zdenekhorak.mibandtools.png

czyli nie trzeba wracać do wcześniejszych wersji ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ehh... mój MiBand 2 nie może coś dotrzeć, 200 km ode mnie a idzie już 6 dzień, porażka. Dostał ktoś już swoja zamówioną na Banggood ?

1 Nadanie przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
2 Nadejście przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
3 Wysłanie przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
4 Nadejście przesyłki 2016-06-21 17:58 ZURICH 1 TRANSIT
5 Wysłanie przesyłki 2016-06-21 18:00 ZURICH 1 TRANSIT
6 Nadejście przesyłki 2016-06-22 20:11 WER Warszawa
7 Wysłanie przesyłki 2016-06-23 12:59 WER Warszawa
8 Nadejście przesyłki 2016-06-23 20:47 WER Zabrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gruchi napisał:

Ehh... mój MiBand 2 nie może coś dotrzeć, 200 km ode mnie a idzie już 6 dzień, porażka. Dostał ktoś już swoja zamówioną na Banggood ?

1 Nadanie przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
2 Nadejście przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
3 Wysłanie przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
4 Nadejście przesyłki 2016-06-21 17:58 ZURICH 1 TRANSIT
5 Wysłanie przesyłki 2016-06-21 18:00 ZURICH 1 TRANSIT
6 Nadejście przesyłki 2016-06-22 20:11 WER Warszawa
7 Wysłanie przesyłki 2016-06-23 12:59 WER Warszawa
8 Nadejście przesyłki 2016-06-23 20:47 WER Zabrze

Na wykopie jest temat gdzie niektórzy czekają miesiąc a paczka leży w wer Warszawa . Ja czekam na 1s i moja jest w wer Komorniki od 5 dni bez jakiej kolwiek aktywności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie bo w koncu zmienil sie status mojej przesylki. Czy mam szykowac sie na przyjscie listu z urzedu celnego ?

1 Nadanie przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
2 Wysłanie przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
3 Nadejście przesyłki 2016-06-14 17:21 International Postal System
4 Nadejście przesyłki 2016-06-21 17:58 ZURICH 1 TRANSIT
5 Wysłanie przesyłki 2016-06-21 18:00 ZURICH 1 TRANSIT
6 Nadejście przesyłki 2016-06-22 20:11 WER Warszawa
7 Wysłanie przesyłki 2016-06-23 12:59 WER Warszawa
8 Nadejście przesyłki 2016-06-23 20:47 WER Zabrze
9 Zatrzymanie przez urząd celny 2016-06-30 09:33 International Postal System
10 Zwolnienie przesyłki przez urząd celny 2016-06-30 12:57 International Postal System
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od około 2 tygodni mam następujący problem, jak wejdę (używam oficjalnej aplikacji z sklepu google) do mi fit pokazuje mi sie licxba kroków - normalna - natomiast pk wejściu w statysytyki od około 2 tygodni pokazują sie Jakieś kosmosy w stylu 180 km dziennie i 2h snu.. Aplikacje wyczyściłem i przeinstalowałem niestety problem nie ustąpił - przypomnę ze na ekranie głównym pokazuje racjonalne wartości, dopiero po wejsciu w statystykę.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orientuje się ktoś może czy jest jakiś sposób na odpalenie mifita na andku 4.1? Ojciec ma xcover 2 i chciałem mu zainstalować i lipa. Próbowałem już custom roma 4.4, ale telefon strasznie niestabilny i wróciłem mu do stocka 4.1 jak ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Winiu89 napisał:

 

Orientuje się ktoś może czy jest jakiś sposób na odpalenie mifita na andku 4.1? Ojciec ma xcover 2 i chciałem mu zainstalować i lipa. Próbowałem już custom roma 4.4, ale telefon strasznie niestabilny i wróciłem mu do stocka 4.1 jak ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny

 

Wysłane z mojego Mi-4c

Androidy poniżej 4.3 nie obsługują w ogóle Bluetooth 4.0, więc nie jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...