Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam problem z opaska mi band jak ją dostałem to zrzuciłem najnowszą wersje mifit z google play ,apka zaktualizowała mi firmware opaski a gdzieś tu czytałem , że wtedy opaska  się rozłącza(proóbowałem autostart,zablokować apkpkę mifit by jej nie zamykała wyłączyłem profile baterii i wyłączyłem oszczędzanie energii, nawet instalowałem jakieś blutooth autoconnect) nic nie działa opaska  rozłacza sie po około 30 minutach i nie otrzymuje już powiadomień:( czy można jakość przywrócić stary firmware albo jakoś to naprawić?

Edytowane przez technoid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakk wygląda u was odblokowanie telefonu opaską? tzn mi czasem potrzeba kilku sekund po wcisniecii przycisku zanim opaska odblokuje tel. Czasami szybko czasami trzymam pare sekund w dłoni i dopiero odblokuje.

Moim zdaniem zawsze powinno odblokowywac sie po zlapaniu telu w dlon w doslownie sekunde bo inaczej traci to sens a jest to najlepszy bajer w tej opasce, moj tel to redami note 2

Pany jakk wygląda u was odblokowanie telefonu opaską? tzn mi czasem potrzeba kilku sekund po wcisniecii przycisku zanim opaska odblokuje tel. Czasami szybko czasami trzymam pare sekund w dłoni i dopiero odblokuje.

Moim zdaniem zawsze powinno odblokowywac sie po zlapaniu telu w dlon w doslownie sekunde bo inaczej traci to sens a jest to najlepszy bajer w tej opasce, moj tel to redami note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w aplikacji mifit w powiadomieniach nie ma do wyboru kalendarza (chyba że tylko u mnie nie ma)? i dlaczego można wybrać tylko 5 aplikacji?

Co do odblokowania to u mnie też działa dobrze, ale czasem zdarzy się, że trzeba poczekać kilka sekund na redmi3 i miband 1a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na to, że systemowych apek nie ma na liście w ogóle.

LG L90 z MiBandem 1A i apką Mi Fit 2.0.10

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, enesas napisał:

Po 10, ale jak cena będzie taka jak jest podana teraz to podziękuję :) .

46 bucksów?! Zdurnieli?! 

To ciekawe, po ile by było w polskich sklepach, skoro opaskę za $11 potrafią sprzedawać za 110 plnów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój mi band ma już ponad rok i muszę kupić nową opaskę silikonową. Na allegro są zamienniki za 10 zł i niby oryginalne za 20 zł. No i zastanawiam się którą mam wybrać.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakk wygląda u was odblokowanie telefonu opaską? tzn mi czasem potrzeba kilku sekund po wcisniecii przycisku zanim opaska odblokuje tel. Czasami szybko czasami trzymam pare sekund w dłoni i dopiero odblokuje.

Moim zdaniem zawsze powinno odblokowywac sie po zlapaniu telu w dlon w doslownie sekunde bo inaczej traci to sens a jest to najlepszy bajer w tej opasce, moj tel to redami note 2

Niestety RN2 tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie, ale raczej nie wiecej niz 5. Jak sie nie chce odblokować to zawsze jeszcze odwracam rękę, żeby opaska "widziała się" z telefonem. Generalnie albo działa od razu albo zajmuje to jakieś 3s

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, czesiek napisał:

Niestety RN2 tak ma

Mam RN2 i nie potwierdzam. Kupiłem Miband w wersji z białymi diodami (bez pulsometru) właśnie po to by odblokowywała mi telefon. I działa to bez zarzutu, chyba poniżej jednej sekundy. Mam wgrane jakieś starożytne MIUI7 wersja rozwojowa 5.10.8.
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam RN2 i nie potwierdzam. Kupiłem Miband w wersji z białymi diodami (bez pulsometru) właśnie po to by odblokowywała mi telefon. I działa to bez zarzutu, chyba poniżej jednej sekundy. Mam wgrane jakieś starożytne MIUI7 wersja rozwojowa 5.10.8.

 

W takim razie sam jestem ciekawy gdzie leży problem. Właśnie taki zestaw mam od ponad pół roku (czyli RN2 + białe diody) i nigdy odblokowanie nie działało poprawnie. Zaczynałem właśnie od 5.10.8 przez kilka rozwojowych, a teraz jestem na stable. Za każdym razem ROM wgrywałem "na czysto" (czyli z wykorzystaniem miflash)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czesiek napisał:

W takim razie sam jestem ciekawy gdzie leży problem. Właśnie taki zestaw mam od ponad pół roku (czyli RN2 + białe diody) i nigdy odblokowanie nie działało poprawnie. Zaczynałem właśnie od 5.10.8 przez kilka rozwojowych, a teraz jestem na stable. Za każdym razem ROM wgrywałem "na czysto" (czyli z wykorzystaniem miflash)

Może za szybko zwątpiłeś w 5.10.8 :-) Trudno na odległość coś doradzać. Faktem jest, że odblokowanie działa u mnie rewelacyjnie a miałem spore obawy chociażby po lekturze różnych forów.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest bardziej czytelna niż wersje 1.x, ale potrzebowałem kilku dni, żeby do tego dojść. LG L90

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze kojarzę to coś jak autopauza w Endomondo. Tzn. jak się nie ruszasz to samo pauzuje i startuje jak wznawiasz bieg

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem bieganie w mifit i generalnie fajna sprawa z tym że wibruje jak zwalniam tempo ale co kilometr chińska babeczka coś tam gada i nakłada się to na komunikaty z endomondo a nie widzę opcji żeby to wyłączyć, no i historia biegania niestety też nie działa w mifit 2.0.10

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja Mi Fit o czym poinformowała mnie sama aplikacja Mi Fit. Co ciekawe aktualizacji podlegał również firmware Mi band. Obecna wersja Mi Fit to 2.1, choć w Google Play jeszcze jest wersja 2.0.10.  Nie mogę nigdzie znaleźć co nowego lub co poprawionoo, na razie wydaje mi sie, że bardziej stabilnie trzyma się połączenie bt z opaską. Ale podkreślam - "wydaje mi się".


 

Edytowane przez teddy58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...