Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.04.2016 o 10:49, Gruchi napisał:

Tak ten chinsko angielski, nie mam 1.87 bo na tym tez wystepowal ten problem ;/ Wywalilem juz nawet Hibernation Manager, ustawilem wszystkie rzeczy zwiazane z bluetooth w Optymalizacji Baterii na Bez optymalizacji i ciagle nie budzi o ustawionym czasie

Screensho_ssransp.png

Ma ktoś jakiś pomysł odnośnie tego problemu ? wyłączenie optymalizacji wszystkich apek też nie pomaga :/ Czy to wina androida 6.01 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gruchi napisał:

Ma ktoś jakiś pomysł odnośnie tego problemu ? wyłączenie optymalizacji wszystkich apek też nie pomaga :/ Czy to wina androida 6.01 ?

Masz problem, że MiBand nie budzi po ustawieniu w MiFit? To nie ma nic wspólnego z telefonem, bo MiBand trzyma budziki w pamięci urządzenia. Być może masz uszkodzoną opaskę lub firmware źle się wgrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a z innej beczki - miewacie jakiś dyskomfort fizyczny związany z noszeniem mibanda? Bo ja ostatnio nosiłam bez przerwy od wczoraj rano - zazwyczaj wieczorem na trochę zdejmuję, jak idę do łazienki na ablucje, żeby się nie rozłączyła przypadkiem z telefonem, a wczoraj tego nie zrobiłam - i teraz mam na ręku jakiś taki czerwony ślad, trochę jak malinka ( ;) ), trochę jak odcisk... Wygląda na jakąś reakcję uczuleniową, ale na co, do fiksa, skoro w opasce wszystko jest plastikowe?! 

Ktoś kiedyś tak reagował...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem ze swoim Mi Bandem 1S. Kupiłem go od xiaomi.com.pl więc zakładam że jest oryginalny. Opaska naładowana na full wszystkie diody sie świecą, po odłączeniu od ładowania wszystkie diody gasną i to na tyle oznak życia opaski, parowanie z MiFit nic nie daje, opaska sie nawet nie raczy zaświecić. Próbowałem ściągać już wiele wersji MiFit ale nic to nie daje. Testowane na dwóch telefonach, HTC Desire 820 i Huawei P8 Lite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się nie rozumiemy. Szukam programu który korzysta z odczytów mibanda i budzi mnie dzwonkiem w momencie kiedy jestem w fazie plytkiego snu.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Nie ma czegoś takiego na tą chwilę.

A Mi Band już jakiś czas jest na rynku, skoro taka aplikacja się jeszcze nie pojawiła, to wątpię w to, że ktoś taką wypuści na rynek.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na moim obecnym telefonie z5 opaska nie chce się połączyć;/ Wersja bez pulsometru.

Wszystko działało, do momentu aż przeprowadziłem aktualizacje andka do 6.. Wtedy zaczął się problem..

BT widzi opaske, ale jako zaufane urządzenie dodać nie może bo nie połączony i dalej zrobić nic nie można...

Jakieś sugestie co można zrobić?

 

Edytowane przez szyna49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...