Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ten chinsko angielski, nie mam 1.87 bo na tym tez wystepowal ten problem ;/ Wywalilem juz nawet Hibernation Manager, ustawilem wszystkie rzeczy zwiazane z bluetooth w Optymalizacji Baterii na Bez optymalizacji i ciagle nie budzi o ustawionym czasie

Screensho_ssransp.png

Edytowane przez Gruchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, słuchajcie, jest jakaś opcja, żeby wyłączyć informację o osiągnięciu zaplanowanej ilości kroków? Kompletnie mi to nie jest potrzebne, a tylko denerwuje i myli. Poza MiFit używam MiBand Tools i MiBand Notify & Fitness. Nie wiem, gdzie szukać tego ustawienia, ktoś podpowie...? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, słuchajcie, jest jakaś opcja, żeby wyłączyć informację o osiągnięciu zaplanowanej ilości kroków? Kompletnie mi to nie jest potrzebne, a tylko denerwuje i myli. Poza MiFit używam MiBand Tools i MiBand Notify & Fitness. Nie wiem, gdzie szukać tego ustawienia, ktoś podpowie...?

Możesz spróbować ustawić po prostu bardzo wysoki cel, który nie osiągniesz. Opaska głownie służy do liczenia kroków i osiągania wybranego celu, fabrycznie nie wydaje mi sie aby przewidzieli taka funkcjonalność

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj po poludniu zaktualizowalem oprogrsmowanie do najnowszej wersji na RN 2 i nie zauwazylem, ze zniknela mi aplikacja mifit. Zainstalowalem dzis wersje 2.05 ale niestety nie chca mi sie sciagnac dane z wczorajszego popludnia i nocny sen. Teraz opaska zlicza kroki normalnie. Mial ktos podobnie? Dane sie zaktualiuja pozniej? Opaska ma 11% baterii dzis wieczorem bede ladowal. Moze tu jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnij, np. pensetą te dwa piny w ładowarce od Mi Band.

Ja miałem tak samo ostatnio. Podłączyłem i d*pa blada. Zero reakcji. Podejrzewałem już, że opaska klękła. Ale przypomniałem sobie o tych pinach, które lubią schować się głębiej i nie łączyć z Mi Band. Poprawiłem sposobem jw. napisałem i ładowanie od razu ruszyło

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś rada na ponowne łączenie się mi banda z telefonem?

Problem mam taki że jeśli zostawię telefon i wyjdę z zasięgu tel nie łączy się ponownie.

Szukam rozwiązania i przypomniałem sobie że po zainstalowaniu mi fit pytało coś o przyznanie praw. Może trzeba było to zrobić ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, homman napisał:

Pytam jak zrobic by opaska się łączyła ponownie. Ale z tego co poczytałem to problem jest w nowym miui. I potrafi się sama rozłączać nie mówiąc już o ponownym połaszczeniu. 

Powinno pomóc założenie kłódki na aplikację, przynajmniej tak zawsze zalecali, oraz wyłączenie inteligentnego oszczędzania baterii.

U mnie już jakoś to nie hula od pewnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...