Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

 

No wlasnie, wtedy jescze@acid dodawal mifit do romu, od ktorejs wersji jest do samodzielnego pobrania i instalacji i do autostartu mozna dodac

 

cd56dfff429f77be328cf1fbcac78dda.jpg

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Dzięki, usunąłem Mifit które miałem w Romie, zainstalowaniem że strony miui zaklodkowalem i teraz dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, to reasumując. 

Właśnie przyszedł MiBand z Gearbesta (w sumie to przyszły dwa, mam nadzieję, że któryś zadziała ;-) ). Rozumiem, że mam odinstalować tę systemową wersję mifit, zainstalować tę podaną w linkach przy aktualizacji, zakłódkować itp, a potem ewentualnie dograć Miband Tools - i mogę się bawić? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.... Mam soft 6.3.10, może nie najstarszy, ale MiFit siedzi w środku. Czyli co, doinstalować to z linka? 

A, i jeszcze jedno - jak się toto włącza? Czy najpierw trzeba naładować? Bo BT tego nie widzi, pewnie trzeba jakoś odpalić, co? 

Mi band jest zawsze włączony. Jeśli bt nie widzi, to pewnie jest rozładowany.

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No był rozładowany na amen. W końcu udało się sparować i chyba działa :)

Ale mam parę pytań do bardziej doświadczonych kolegów. Po pierwsze - w samej MiFit praktycznie nic ciekawego nie ma, co więcej, nawet mi nie zareagował na zmianę koloru diody (ustawiłam mu pomarańczowy, dalej błyskał na niebiesko). Więc się przeniosłam na MiBand Notify & Fitness - no ustawień cała masa, diody świecą różnymi kolorami, tylko że nie zawsze. Przy połączeniach przychodzących spoko, wibruje i świeci, ale już przy smsie nie zareagował. Czy to dlatego, że mam inną domyślną apkę wiadomości? Może trzeba mu ustawić powiadomienia z Yaata, a nie o przychodzących smsach? I czy powiadomienia w MiFit mają być włączone, czy wyłączone (przy ustawianiu powiadomień o połączeniach N&F sam mi kazał wyłączyć powiadomienia w MiFit)? 

Po drugie - drugiej opaski chcę używać na CM 13 na samsungu S3 mini. Czy w takim wypadku muszę instalować MiFit i dopiero potem N&F/MiBand Tools, czy sparuje się za pośrednictwem samych tych apek? Zaznaczam, że ani w jednym, ani w drugim przypadku opcje fitness (krokomierze itp.) nie są mi potrzebne, tylko powiadomienia... 

Dzięki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/31/2016 o 12:33, szambelan napisał:

Dzięki, usunąłem Mifit które miałem w Romie, zainstalowaniem że strony miui zaklodkowalem i teraz dziala

Bo niestety nie dziala. Powiem tak przez ok godzinę kiedy wychodzę z zasięgu i powracam wszystko działa, po godzinie już nie widzi opaski. Miband i mi band tools zakludkowane, dodane do autostartu, wył oszczędzania baterii i lipa, bateria naładowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być podczas uruchamiania Miband tools bo aplikacja MiFit daje adres mac bluetootha od opaski. Jak już miband tools się połączy to możesz spokojnie usunąć MiFita. Tylko pamiętaj wtedy że nie będziesz miał jak monitorować sen.

Druga strona medalu to zapełnianie się pamięci w opasce. Bez synchronizacji z mifit opaska zapisuje kilka dni w swojej pamięci a potem nadpisuje i pamięć jest cały czas pełna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  czy ktoś miał i rozwiązał problem ze zliczaniem przez opaskę kroków podczas jazdy autem ?
Jeżdżę ciężarówką na krótkich odcinkach i rozwożę  pewne rzeczy. Bez wychodzenia z auta opaska jest w stanie wykazać mi dziennie około lub ponad 8k kroków..... no sorry ale nie o to chodzi. 
Wersja bez pulsometru białe diody, kupiona jako nowa, system ios.. :/  
Zmieniałem rękę jak i info w apce. Bez rezultatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoim mi bandem (wersja z kolorowymi diodami) mianowicie gdy ustawie np budzik na 4:45 mi band nie wibruje ale jesli ustawie inteligenty alarm wtedy wibruje normalnie. System to najnowsze nightly CM13

Korzystam tez z apki mi band tools

Co moze byc przyczyna problemu z wibracja o wyznaczonej godzinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  czy ktoś miał i rozwiązał problem ze zliczaniem przez opaskę kroków podczas jazdy autem ?

Jeżdżę ciężarówką na krótkich odcinkach i rozwożę  pewne rzeczy. Bez wychodzenia z auta opaska jest w stanie wykazać mi dziennie około lub ponad 8k kroków..... no sorry ale nie o to chodzi. 

Wersja bez pulsometru białe diody, kupiona jako nowa, system ios.. :/  

Zmieniałem rękę jak i info w apce. Bez rezultatu. 

Cudów nie ma. Widocznie ruchy ręką w czasie jazdy imituja ruchy w czasie chodzenia. Wydaje mi się że wszytko zależy od wersji softu (przynajmniej tak było w wersji kolorowej). Mi w czasie jazdy zlicza znikoma ilość kroków ale przez 8h nie testowalem.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swoim mi bandem (wersja z kolorowymi diodami) mianowicie gdy ustawie np budzik na 4:45 mi band nie wibruje ale jesli ustawie inteligenty alarm wtedy wibruje normalnie. System to najnowsze nightly CM13

Korzystam tez z apki mi band tools

Co moze byc przyczyna problemu z wibracja o wyznaczonej godzinie ?

Zainstaluj mi fit

Wysłane z mojego Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, roger09 napisał:

Witam,  czy ktoś miał i rozwiązał problem ze zliczaniem przez opaskę kroków podczas jazdy autem ?
Jeżdżę ciężarówką na krótkich odcinkach i rozwożę  pewne rzeczy. Bez wychodzenia z auta opaska jest w stanie wykazać mi dziennie około lub ponad 8k kroków..... no sorry ale nie o to chodzi. 
Wersja bez pulsometru białe diody, kupiona jako nowa, system ios.. :/  
Zmieniałem rękę jak i info w apce. Bez rezultatu. 

z tego co pamiętam była opcja z szyją jeszcze :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  czy ktoś miał i rozwiązał problem ze zliczaniem przez opaskę kroków podczas jazdy autem ?

Jeżdżę ciężarówką na krótkich odcinkach i rozwożę  pewne rzeczy. Bez wychodzenia z auta opaska jest w stanie wykazać mi dziennie około lub ponad 8k kroków..... no sorry ale nie o to chodzi. 

Wersja bez pulsometru białe diody, kupiona jako nowa, system ios.. :/  

Zmieniałem rękę jak i info w apce. Bez rezultatu. 

Spróbuj założyć na nogę

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...