Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Asystent snu - nie widzi jak się śpi w dzień. Liczy tylko w nocy sen. W dzień już niestety nie.

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

W nocy nie jest lepiej. Wstanie czlowiek na chwile napic się / skorzystac z wc i pokazuje pobudke o tej godzinie. To nic, że pozniej sie spalo jeszcze 5 godzin...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze zauważyłem, że nie pokazuje mi się dystans na diodach. Chodzi o to, że przy 1/3 powinna być jedna dioda, przy 2/3 dwie diody a przy całym dystansie 3 diody. Tylko wibruje mi opaska jak już zrobię cały zaplanowany dystans.

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie jest lepiej. Wstanie czlowiek na chwile napic się / skorzystac z wc i pokazuje pobudke o tej godzinie. To nic, że pozniej sie spalo jeszcze 5 godzin...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie wykrywa wstawanie i jak się ponownie położę to dalej pokazuje sen.

Wysłane z mojego Mi-4c

Ja jeszcze zauważyłem, że nie pokazuje mi się dystans na diodach. Chodzi o to, że przy 1/3 powinna być jedna dioda, przy 2/3 dwie diody a przy całym dystansie 3 diody. Tylko wibruje mi opaska jak już zrobię cały zaplanowany dystans.

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

A wykonujesz gest jakbyś patrzył na zegarek?

Wysłane z mojego Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Winiu89 napisał:

U mnie wykrywa wstawanie i jak się ponownie położę to dalej pokazuje sen

U mnie dokładnie tak samo wykrywa wstawanie, a później gdy położę się spać kontynuuje sen. To może być kwestia na jak długo wstaje się, czy 5 minut czy 15 to wtedy przerywa z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Co jakiś czas MiBand zaczyna sam z siebie wibrować i świeci diodami niczym przy parowaniu. Po tapnięciu zawibruje jako "sparowano" i tyle. W przypadku zignorowania efekty są takie same: apka Mi Fit dalej widzi i poprawnie synchronizuje zarówno sen jak i kroki, Mi Band Tools też nie widzi żadnych problemów (raz zaczęło się "parować" i mierzył tętno i wszystko było ok). Niby drobna niedogodność, ale powiadomienia już można pomylić jak zawibruje, a i bateria się czerpie. Zwracam się z prośbą, czy ktoś mógłby dopomóc swoim doświadczeniem? Odparowywałem już z apki, bluetootha, a nawet odinstalowałem aplikacje. Jakieś następne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem MiBand-a, czy ktoś mógłby mi krótko opisać różnice w jego wersjach? Głównie zależy mi na wibrowaniu podczas połączeń/sms/powiadomień bo w pracy czasami nie słyszę telefonu i pewnie coś takiego ma każda wersja ale co z resztą funkcjonalności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Redmi2 napisał:

 

Miband jest z kolorowymi jak i bialymi diodami. I jest trzeci z pulsometrem.

Pozatym masz powiadomienia z aplikacji,sms, polaczen, krokomierz,asystent snu, budzik, bieganie itp.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

A mają one jakieś swoje oznaczenia? Przeglądam Allegro i jesttrochę rozstrzał cenowy od 50 do ~ 130zl a w opisanych jest to samo (żaden z tych, które przeglądąłem nie miał pulsometru). I czy rzeczywiście te 3 wspomniane modele różnią się tylko tym:

1. białe diody

2.kolorowe diody

3. To co wyżej + pulsometr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Redmi2 napisał:

Z tego co kojaze to tak, roznica jest tez 2 pierwsze mogy pokazywac samymi diodami akcje jakas a ta z pulsometrem eibracja i wszystke diody i brak mozlowisci tego rozdzielenia.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Ostatnie pytanie (sorry za "trucie"). Czyli w wypadku gdy zależy mi tylko na powiadomieniach diodami/wibracją to nie bawić się w szukanie i wziąć podstawowy/najtańszy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytanie (sorry za "trucie"). Czyli w wypadku gdy zależy mi tylko na powiadomieniach diodami/wibracją to nie bawić się w szukanie i wziąć podstawowy/najtańszy model?

I weź opcję z kolorowymi diodami.

Kolor bardzo pomaga rozróżnić powiadomienia. Gdzie poza wibracjami, ja też tym się sugeruję.

Mi4 + sMIUI 5.11.5 + Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...