Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Redmi2 napisał:

Normalnie?

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Ok! Zapytam inaczej! Czy tą paczkę zip trzeba wgrać przez recovery? Bo jeśli tak to nie idzie! Odpowiadasz na zapytanie ale nic z tego nie wynika! Zastanawiam się co to ma na celu! Mimo wszystko dzięki za zainteresowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mundi napisał:

Tej paczki zip z Mifit ze strony miuipolska nie można zainstalować przez recovery. Wyświetla się komunikat na czerwono że nie zainstalowano! Zostaje mi tylko z Google Play zainstalować!

W szkole nie uczyli net-etykiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry

Wczoraj wszystko było OK, już w nowej szacie graficznej. Dzisiaj chcę odpalić MiFit na iPhone i prosi o dane do logowania, po wprowadzeniu wyrzuca z aplikacji do głównego menu telefonu. Aktualizacja była do wersji 2.0.1. Telefon przeładowałem i dalej to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, krucjata napisał:

Bry

Wczoraj wszystko było OK, już w nowej szacie graficznej. Dzisiaj chcę odpalić MiFit na iPhone i prosi o dane do logowania, po wprowadzeniu wyrzuca z aplikacji do głównego menu telefonu. Aktualizacja była do wersji 2.0.1. Telefon przeładowałem i dalej to samo.

 

Okazało się,  że do zalogowania w aplikacji muszą być włączone usługi lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiemy... jak się pojawi w google play.

OK. Chodzi mi bardziej, czy gdzieś w jednym miejscu znajdę aktualizacje PL bo mam link do mega ale tam nie ma aktualnej wersji. Znalazłem aktualna na głównej stronie portalu w temacie o nowym romie.

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszą wersję z pl masz podawaną w każdym temacie o aktualizacjach  ale ona się np. na CM nie zainstaluje. Dlatego masz u mnie w stopce wersje z zmienionym podpisem, najnowsza z pl to 1.8.711. 

Wersja 2.x.x będzie dostępna za jakiś czas w google play po polsku, kiedy dokładnie.... nie wiadomo, jak będzie to będzie. Przynajmniej ja tak rozumiem to co Acid napisał odnośnie zmian w tłumaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prawidłowego mierzenia pulsu to proponuję zapoznać się z zasadą działania tego pulsometru. Podpowiem tylko, że jak na rękę pada nam światło ze świetlówek to pulsometr nas oszukuje. Moja jest cały czas zaslonieta rękawem i jest ok.

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Band Tools. Wszystkie powiadomienia działają. Co do pulsometru to testowałem go w stanie spoczynku i podczas jeżdzenia na rowerze treningowym. Wskazania był realne. Nigdy nie przekłamywało, że mam wysoki puls jak nic nie robię albo niski podczas wysiłku. Jednak jedyny większy pomiar robiłem tylko raz, gdy zapuściłem pomiar co 5 minut podczas 35 minutowej jazdy. Z funkcji praktycznie nie korzystam. Włączone mamy tylko do pomiaru podczas snu i faktycznie się załącza w nocy.
Budzik zawsze dzwoni mi o tej samej porze co ustawiłem, działa też wcześniejsze budzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy, nie działają mi powiadomienia z mi band tools. W mi fit nic nie mam ustawione, wygląda na to że band tozlacza mi się z telefonem co chwilę. System Miuipolska 6.2.18

We internecie żodyn niy wiy iże jeżech psym. Redmi Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zapytać ile alarmów maksymalnie można ustawić? Moja zależy mi na tym aby opaska miała możliwość ustawienia sporej ilości alarmów lub jakiegoś rodzaju powiadomień aby przypominać o konieczności spożycia posiłku u osoby mającej cukrzycę. W recenzji było powiedziane, że można ustawić tylko 3 alarmy a to dla mnie trochę za mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka: w moim redmi note 3 włożone miałem dwie karty sim, z jednej nie korzystałem, była wyłączona. W tym czasie mi band 1s używany od blisko 2 tyg potrafił kilka razy dziennie zgubić połączenie z telefonem. Kilka dni temu próbując ustalić problem z nie możliwością odblokowania bootloadera wyciągnąłem nieużywaną kartę. Problemu z unlockiem to nie rozwiązało, za to mi band od tego czasu ANI RAZU nie utracił połączenia z smartfonem.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na mapy polskie w MI Fit i endomondo może iść spać :)

Opaska 1s dział super odblokowuje/mierzy/powiadamia - jak najbardziej prawidłowo (czyli nie wiem co tam pisze Redmi 2 u mnie działa całkowicie przeciwnie[czyli poprawnie])

 

Używam od pewnego czasu MI Fit 2 i czekam na spolszczenie, kiedy się doczekam? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/23/2016o13:38, RADMAN napisał:

Mi Band Tools. Wszystkie powiadomienia działają. Co do pulsometru to testowałem go w stanie spoczynku i podczas jeżdzenia na rowerze treningowym. Wskazania był realne. Nigdy nie przekłamywało, że mam wysoki puls jak nic nie robię albo niski podczas wysiłku. Jednak jedyny większy pomiar robiłem tylko raz, gdy zapuściłem pomiar co 5 minut podczas 35 minutowej jazdy. Z funkcji praktycznie nie korzystam. Włączone mamy tylko do pomiaru podczas snu i faktycznie się załącza w nocy.
Budzik zawsze dzwoni mi o tej samej porze co ustawiłem, działa też wcześniejsze budzenie.

powiedz mi kego czy jest jakas opcja zeby mi band wibrowal po rozlaczeniu z telefonem, to bardzo potrzebna funkcja bo nie raz zdarzylo mi sie zapomniec telefonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...