Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wczoraj swojego mi banda. Połączyłem z aplikacją dostępną w systemie (mifit) i było ok. Dziś nie chce mnie powiadamiać wibracjami o połączeniu. Co może być nie tak? Poczytałem, że jest appka mi band tools, zaopatrzyłem się w nią ale niestety tam nie ma opcji dotyczących połączeń przychodzących. Jedynie udało mi się ustawić, że jak nie zdążę odebrać połączenia i pokaże się powiadomienie (1 nieodebrane połączenie) to wtedy zawibruje ale nie o to w tym chodzi... Usuwałem aplikację, usuwałem opaskę, parowałem kilka razy i nic. Aplikacje/smsy wibrują a przy połączeniach nie chce... Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ktoś spotkał się z czymś takim, że w ciągu niespełna 10 dni bateria spada do około 50%, a potem już ubywa jej względnie normalnie  Chyba się coś psuje :s

Jak się takie coś powtórzy kilka razy, to duże prawdopodobieństwo, że Mi Band umiera.

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbadaj dokładnie temat, czy ten drenaż baterii nie jest spowodowany większą aktywnością Mi Band (powiadomienia, sen, itp)... Jeśli wszystko jest na tym samym poziomie, to raczej lekka usterka opaski.

Kwestia gdzie kupowałeś Mi Band, jak u sprawdzonego sprzedawcy/sklepu, to chyba warto oddać.

Moja na szczęście, od 9 miesięcy trzyma twardo stały wynik - 30-35 dni na jednym ładowaniu.

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wytrzymała 60+, ale od jakiś 3 miesięcy tylko około miesiąca przy tym samym użyciu. Jak pisałem - cały czas używam normalnie, a mimo to pierwsze ~10 dni leci moment do 50%, gdy to osiągnie to już spokojnie zaczyna spadać.

Co do sprzedawcy, nie wiem czy sprawdzony, aczkolwiek to był jakiś sklep z allegro. Obadam jak wrócę z IEM xP

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)A po co ci GPS np w endomondo? Po to żeby przebieg zarejestrować.

2)Aplikacje nie będą się gryźć.

3) Inteligentne budzenie działa właśnie w ten sposób że max 30 min przed ustawionym czasem może cię obudzić, kiedy znajdzie dogodną do budzenia fazę snu. Powtarzam po raz kolejny to nie zegar atomowy tylko opaska za 15$.

4)Kup sobie aplikacje miband notify v2 tam sobie ustawiasz ja często pomiar ma być wykonywany, albo do endomondo podłącz jako pulsomert.

Sorki jeśli kolejność odpowiedzi pomieszałem

XRN2 by Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2016o13:43, fredek napisał:

Bo pewnie masz dobre amortyzatory w samochodzie albo nie jeździsz po dziurach i nie trzęsie ;-)

Raczej amortyzatory, bo często jeżdżę w Warmińsko-Mazurskim i tam jest sporo bardzo złych dziur, jakby ktoś zapomniał o tym miejscu :D chociaż jak kiedyś z ciekawości machałem ręką, żeby sprawdzić ile naliczy kroków, to tak 1/4 przechodziła tylko. Może za mały zamach robiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redmi2 żeby działało z endomondo to musisz odinstalować Miband i Miband tools, wyłączyć i potem włączyć BT, włączyć endomondo, wybrać w ustawieniach Ustawienia akcesoriów Czujnik BT Smart Włączyć i powinno się pojawić MI1S i połączyć :D. Potem zainstalować Mibandy i wszystko działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mi band nie chce monitorować snu ani kroków.

Co można zrobić, aby działała tak jak wcześniej?

Kiedyś miałem identyczny problem, ale sobie jakoś poradziłem, niestety nie pamiętam jak... 6a9022b0a12cab90a56a8b2bd9bd8990.jpg88be56bd4c18ec99a26854fe71473727.jpgc61f67322f05966abc8907b581da12d6.jpg

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mi band nie chce monitorować snu ani kroków.

Co można zrobić, aby działała tak jak wcześniej?

Kiedyś miałem identyczny problem, ale sobie jakoś poradziłem, niestety nie pamiętam jak... 6a9022b0a12cab90a56a8b2bd9bd8990.jpg88be56bd4c18ec99a26854fe71473727.jpgc61f67322f05966abc8907b581da12d6.jpg

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Ja znalazłem takiego buga że jak śpię 2h a potem np wstaje np do dziecka na 2h i znowu idę spać to opaska nie zalicza mi w ogóle snu.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko mi band notify oprócz mi fit. Dotychczas działało ok.

Odinstalowałem wersję mi fit z GP, instaloealem inne, czyściłem dane, rozłaczałem opaskę, Bluetooth.

Niestety nic nie pomogło. Kiedyś miałem taki problem, ale jakoś udało mi się rozwiązać, teraz nie jak pomysłu...

Dzisiaj naładowałem opaskę do 100%, ale dalej to samo.

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem MiFit z forum na LG Leon i na wyświetlaczu jest problem np. w zakładce Pulsometr nie ma przycisku aleby można zmierzyć puls, w urządzenia MiFit połączono jak wejdę to pod kółkiem i informacją są napisy ale nie widoczne na ekranie zasłania je biała zakładka Wybierz mifit itp. Oznacza to że aplikacja jest niedostosowana pod tą rozdzielczość?? Można to jakoś rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem "upośledzenie" Mi Banda wraz z ostatnią aktualizacją Mi Fit na iOS?
Wcześniej aplikacja dysponowała tzw. "inteligentnym budzeniem" - teraz nie mogę znaleźć tej opcji, budzik można ustawić jedynie "na sztywno".
Poprzednia wersja aplikacji była w stanie oddzielić dystans przebyty marszem od tego przebiegniętego - liczyłem, że Xiaomi będzie dalej rozwijać tą kwestię, dodając nowe rodzaje aktywności, tymczasem nowa aplikacja już tylko liczy przebyty dystans ogólnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzybiarz91 napisał:

Całkiem fajnie to wygląda, przydałaby się wersja angielska emoji4.png

Mi Fit 2.0.0 na iOS jest po angielsku w całości, od samego początku i - jak już wspomniałem - upośledza opaskę.

Edytowane przez geekboy68k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest 2.0.1  w Mi App Store. Jest po angielsku, ale są chińskie wstawki. Zauważyłem, że nie da się edytować godziny zaśnięcia. Mi wczoraj pokazało, że zasnąłem 22:30 a tak na prawdę coś koło 23:30. W starej appce można było sobie to skorygować. W nowej już niestety nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Winiu89 napisał:

U mnie miband działa praktycznie cały czas bardzo dobrze.

Wysłane z mojego Mi-4c

opaskę noszę cały czas. ale telefon już nie i czeto leży po zasianiem opaski. I dlatego chyba on nie może się podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...