Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja też mam odblokowanie przez bluetooth i działa mi na 1m. Oczywiście powiadomienia dostaje z dalszych odległości. Jak mam rękę za plecami to muszę wpisać wzór, jak rękę przybliże to ekran sam się odblokowuje.

Wysłane z mojego Mi-4c

@kulig007 sprawdź czy czasami nie masz opaski dodanej także do smart locka?

Edytowane przez Winiu89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Winiu89 @kulig007

Jak używa się MiFit do odblokowania czyli jak tam się ustawiało (a nie w smart lock) to zasięg odblokowania jest ustawiony przez aplikację, są 3 opcje: blisko, do 1 m i do 3 m. To jest taka ukryta funkcja w MiFIt ale na wersjach PL nie działa przestawianie tego poprawnie ze względu na problem z podpisem i wywołanie tego ukrytego menu kończy się FC dla apki. Domyślnie najnowszy MiFit 1.8.711 ma ustawione odblokowanie w zasięgu 3 metrów.

Edytowane przez fredek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fredek napisał:

@Winiu89 @kulig007

Jak używa się MiFit do odblokowania czyli jak tam się ustawiało (a nie w smart lock) to zasięg odblokowania jest ustawiony przez aplikację, są 3 opcje: blisko, do 1 m i do 3 m. To jest taka ukryta funkcja w MiFIt ale na wersjach PL nie działa przestawianie tego poprawnie ze względu na problem z podpisem i wywołanie tego ukrytego menu kończy się FC dla apki. Domyślnie najnowszy MiFit 1.8.711 ma ustawione odblokowanie w zasięgu 3 metrów.

To ciekawe. Czyli teoretycznie można by odinstalować wersje pl zainstalować eng zmienić wartość na 3m i wrócić na pl? 

U mnie na wersji pl jest ustawione prawdopodobnie na blisko, odblokowuje się maksymalnie na odległość 10-20cm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kronos napisał:

To ciekawe. Czyli teoretycznie można by odinstalować wersje pl zainstalować eng zmienić wartość na 3m i wrócić na pl? 

No jak przestawisz na wersji eng to by zainstalować wersję pl też będziesz musiał tą wersją angielską odinstalować bo są różne podpisy.

Ale tak, prawdopodobnie to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Winiu89 @kulig007

Jak używa się MiFit do odblokowania czyli jak tam się ustawiało (a nie w smart lock) to zasięg odblokowania jest ustawiony przez aplikację, są 3 opcje: blisko, do 1 m i do 3 m. To jest taka ukryta funkcja w MiFIt ale na wersjach PL nie działa przestawianie tego poprawnie ze względu na problem z podpisem i wywołanie tego ukrytego menu kończy się FC dla apki. Domyślnie najnowszy MiFit 1.8.711 ma ustawione odblokowanie w zasięgu 3 metrów.

Ja mam wręcz archaiczną angielską wersję Mi Fit. Wersja FV 1.0.9.23 (+/- sprzed roku). Nie zmieniam, nie aktualizuje, bo działa bezbłędnie. I tutaj opcja odblokowania, jak napisałem wyżej....działa mi w całym zasięgu Mi Band.

~|~|~|~|~|~

TapTap Tapatalk + MI4W

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Po co zmieniać coś, co już sprawdzone i działa poprawnie :-) Budzi zawsze, powiadamia zawsze, liczy sen i kroki zawsze/poprawnie, historia dostępna...

Mi Fit, NIC co miałoby mnie przekonać, nie wnosi w nowszych update.

~|~|~|~|~|~

TapTap Tapatalk + MI4W

Czyżby neofobia?

Wysłane z mojego Mi-4c

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...