Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Mam spory problem z mi band em i programem mi band tools. Przykładowo ustawiłem powiadomienia dla aplikacji SMS. Opaska wibruje 2 razy po otrzymaniu smsa pomimo tego iż ustawiłem 4 razy.  Zmieniałem tą wartość kilka razy na 8 i 10 a opaska nadal wiruje 2 razy.  Z innymi powiadomieniami jest podobnie.  Czy da się coś z tym zrobić? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Winiu89 napisał:

A masz najnowszego mifit żeby firmware opaski było najnowsze?

Wysłane z mojego Mi-4c

W mifit są wyłączone. Co ciekawe jak daje test wibracji w mi band tools to wszystko jest ok,  wibruje poprawną  ilość razy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie raz na 20 dni to problem?
Ja ostatnio ładuje co 5 dni i nie narzekam  Ale co chwilę jakieś powiadomienie dostaje

dla zainteresowanych prąd ładowania i pojemność MULTICOLOR

IMG_20160204_101355_HDR.thumb.jpg.1568c2a7901bab23bf1edee7e5e9a1f6.jpgIMG_20160204_123333_HDR.thumb.jpg.79ada4b052725d0a8f1dc87eb918c2ee.jpg

Nie polegalbym na tym mierniku, miałem i swirowal

Edit. Sorki to jednak był trochę inny, cofie moje slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kronos napisał:

Mam spory problem z mi band em i programem mi band tools. Przykładowo ustawiłem powiadomienia dla aplikacji SMS. Opaska wibruje 2 razy po otrzymaniu smsa pomimo tego iż ustawiłem 4 razy.  Zmieniałem tą wartość kilka razy na 8 i 10 a opaska nadal wiruje 2 razy.  Z innymi powiadomieniami jest podobnie.  Czy da się coś z tym zrobić? 

To nie jest problem MiBand Tools tylko samego MiBanda. Otóż przy zmianie wibracji masz na dole ostrzeżenie, że jak zmienisz na inne niż domyślne to może nie działać tak jak chcesz, żeby działało, i powodować większe użycie baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z mi band tools ciągle były problemy chodziło kilka dni rewelacja a potem rozłączało przez co nie dostawałem wszystkich powiadomień telefon wyciszony i tak w kółko .wywalilem te aplikacje zainstalowałem mi band notify i jak ręką odjoł wszystko działa tak jak powinno

Telefon redmi note3 soft 7.1.6 stable global i najnowsza aplikacja mi fit z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: co trzeba ustawić żeby miband 1s pokazywał postęp wykonania planu 8000 kroków w postaci świecących się diod? 1/3 planu, 2/3 i cały plan, instrukcja mówi że powinno się to dziać samoczynnie.

Edytowane przez Lewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, szczególnie do właścicieli RN2. Jak długo czekacie na odblokowanie telefonu za pomocą opaski ? U mnie to trwa stanowczo za długo, dlatego nie wiem czy to wina Rom-u czy ten typ tak ma.

A masz najnowszego mifit żeby firmware opaski było najnowsze?

Wysłane z mojego Mi-4c

Cześć a znacie jakąś opaskę/smart watch który zastąpi mibanda a nawet bedzie od niego lepszy w cenie max 2x wiecej niz miband ? Czyli jakies 25-30$ ?Chodzi mi o to żeby urządzonko oferowało te same funkcje co miband ale miało do tego zegar, bo bez zegara to myślę , że nic nie przebije mibanda. Np coś takiego http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_203003.html

Ja ostatnio ładuje co 5 dni i nie narzekam  Ale co chwilę jakieś powiadomienie dostaje

dla zainteresowanych prąd ładowania i pojemność MULTICOLOR

IMG_20160204_101355_HDR.thumb.jpg.1568c2a7901bab23bf1edee7e5e9a1f6.jpgIMG_20160204_123333_HDR.thumb.jpg.79ada4b052725d0a8f1dc87eb918c2ee.jpg

Kiedyś miałem rn2 i też było dla mnie coś za długo. Teraz mam mi4c I jest normalnie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Mam parę pytań i problemów.
Od początku. Jak wygląda u Was drenaż baterii w opasce przy ciągłym włączeniu bluetooth? Ewentualnie 90% czasu w ciągu całego dnia.
W pełnej wersji Mi Band Tools mam wszystko skonfigurowane według własnego uznania, tj. powiadomienie aplikacji X to 2 wibracje bez diod (200ms), a na przykład z Y to jedna wibracja z diodami (500ms). Wszystko cacy poza powiadomieniami aplikacji SMS, które po prostu nie działają. A co więcej - w MiFit wszystko jest w porządku, ale nie chcę mieć powiadomień na opasce, gdy mam włączony telefon lub gdy jest w trybie głośnym...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Vister81 napisał:

Od początku. Jak wygląda u Was drenaż baterii w opasce przy ciągłym włączeniu bluetooth?

Ja mam miband 1S, aktywne odblokowanie telefonu, pomiar pulsu co 5 min (mi band tools), powiadomienia z 12 aplikacji. Wszystko aktywne 24h/dobę. Opaskę ładuję raz w tygodniu, ma przed podłączeniem do ładowarki 50-55% baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vister81 napisał:

powiadomieniami SMS

Powiadomienia SMS mam z mi band tools, działają bez problemu. Tam jest opcja "wyłącz gdy ekran włączony" dla każdego powiadomienia, powinna działać ale nie testowałem, nie przeszkadza mi jak opaska zawibruje jak telefon mam aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fredek napisał:

LOL, nie musisz, możesz zajumać :P

Jak wszystko. Nie stać Cię na telefon - ukradnij, brakuje Ci do piwa - są pełne markety zawsze możesz wypić w przebieralni. Szkoda Ci kilka złociszy na aplikację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Na moich własnych ustawieniach powiadomień czasem wibracje działają, czasem nie. Mi Band Tools poprawnie robi test wibracji (np. 2x200ms), ale już gdy dostanę wiadomość na Messengerze to raz działa (na przykład rano), a raz nie (na przykład teraz)... Nie mam pojęcia o co chodzi.
A, no i bateria. Około 11 odłączyłem od ładowania przy 100%. Jest 20:38 i mam na niej 93% baterii. Czy te programowalne powiadomienia naprawdę zżerają aż tyle baterii? Powinno być najmniej 96/95% :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vister81,

Masz ładne wytłumaczenie w Mi Band Tools, czemu mogą być problemy z powiadomieniami jak wyjdziemy poza podstawowy schemat. Więc to nic dziwnego. Tak się może dziać.

A moja bateria w Mi Band wystarcza na 30-35 dni. Ale ograniczyłem ilość powiadomień w różnych aplikacjach.

~|~|~|~|~|~

TapTap Tapatalk + MI4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam taki problem z opaską MiBand. Bardzo często opaska traci połaczenie z telefonem i aplikacja MiFit przez co nie dostaje powiadomień. Czasami nie mogę jej nawet z synchronizować ręcznie, i musze wyłaczać aplikacje i bluetootha i odpalac na nowo, czy jest jakies wyjście z tej sytuacji, czy ktoś tak miał i znalazł rozwiązanie ? Czy może trzeba jakąś inną aplikacje zainstalować. Dodam że sytuacja ma miejsce na RN 2 na najnowszej wersji systemu i najnowszej wersji MiFit, choć sytuacja taka miała miejsce i na wcześniejszych wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...