Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, onbluer napisał:

Nie chcę jej sprzedać. Chciałbym po postu w końcu jakoś okiełznać jej konfigurację. Najbardziej denerwują mnie te problemy z synchronizacją. Naprawdę nie macie pomysłów jak rozwiązać ten problem?

 

16 godzin temu, flamner napisał:

Mam dokładnie ten sam problem, powiadomienia z mi band tools w ogóle nie działają, cały czas wyskakuje mi ten komunikat, mam wersję RGB i mi4c. Mifit i mi band notify działają bez problemów :/

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Sprawdźcie jeszcze coś takiego bo dziś zauważyłem, że też problemy z synchronizacją zaczęły się, a wątpię by nagle wszystkie opaski zaczęły protestować. Otóż u mnie problem z synchronizacją i przedstawiany komunikat z Mi Band Tools dzieje się często wtedy gdy zabijam aplikacje z poziomu lewego dotykowego przycisku, a później X. Dopiero po resecie telefonu wraca wszystko do normy. Nie jest to też reguła, czasami zabicie appek nie powoduje błędów. Konkluzja - zwalony jest MIUI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę jej sprzedać. Chciałbym po postu w końcu jakoś okiełznać jej konfigurację. Najbardziej denerwują mnie te problemy z synchronizacją. Naprawdę nie macie pomysłów jak rozwiązać ten problem?
 
Mam dokładnie ten sam problem, powiadomienia z mi band tools w ogóle nie działają, cały czas wyskakuje mi ten komunikat, mam wersję RGB i mi4c. Mifit i mi band notify działają bez problemów :/

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Dokładnie. W moim przypadku też tylko restart pomaga. Dziś postawiłem na nowo system, jednak problem nie zniknął. Zainstalowałem więc Mi Band Notify i jak narazie wszystko jest ok. Uważam, że problem leży po stronie Mi Band Tools.

Zauważyłem także, że jeśli ustawię alarm w MiFit, to wibracja pojawi się nawet gdy wyłączę Bluetooth. To na plus. Przynajmniej nie muszę mieć cały czas włączonego BT. Mi Band Tools był w tym lepszy od Mi Band Notify, że przed włączeniem alarmu, uruchamiał BT i nawiązywał połączenie z opaską.

f38e9de0a473ec738b5a12f772de71b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką aplikacje polecacie do mi banda z białymi diodami, mi band notify nie jest w 100% kompatybilny.

Ja mam wersję z kolorowymi diodami i wszystko na niej jest ok :)

Mój brat kupił sobie z białymi i jest trochę gorzej, bo trudno znaleźć działającą aplikację

Sent from my m2 note using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, leksandraa napisał:

a jak to jest z wibracjami podczas alarmu? powinny wibrować aż do momentu kiedy w nią stuknę?

Mam dwie opaski, jedną zwykłą z kolorowymi diodami i drugą z pulsometrem. Obie przy alarmie z Mifit wibrują 5 razy. Jeśli nie zaczniesz się ruszać (czyli śpisz dalej :-)) po 10min alarm się powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że z najnowszej aktualizacji mifit 1.8.511 (która aktualizuje firmware opaski kolorowej do numerka 1.0.12.0) jestem bardzo zadowolony (nie wiem czy jest już ona w MIUI Polska bo nie korzystam z tej wersji - korzystam z wersji z mi store)

Nareszcie sen jest interpretowany poprawnie, łączenie opaski z mifit trwa mniej niż sekundę (+ czas trwania synchronizacji), znacznie poprawiona bateria - od wykonania update (13 stycznia) przy tej samej ilości powiadomień opaska zjada zamiast 4% dziennie to 2% dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kulig007 napisał:

Tak powinno właśnie być

TapTap Tapatalk+MI4W

 

2 godziny temu, wojkor napisał:

Mam dwie opaski, jedną zwykłą z kolorowymi diodami i drugą z pulsometrem. Obie przy alarmie z Mifit wibrują 5 razy. Jeśli nie zaczniesz się ruszać (czyli śpisz dalej :-)) po 10min alarm się powtarza.

Każdy z was mówi inaczej to jak w końcu powinno być? Mam wersję z białymi diodami i właśnie wibruje 5 razy i potem po 10 minutach znowu.. Nie powiem, że wolałabym, żeby wibrowała dopóki nie wstanę albo nie stuknę, bo tak to mogę zaspać :P jest możliwość aby tak zrobić? jakaś aplikacjja czy cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Uri0550 napisał:

Powiem szczerze że z najnowszej aktualizacji mifit 1.8.511 (która aktualizuje firmware opaski kolorowej do numerka 1.0.12.0) jestem bardzo zadowolony (nie wiem czy jest już ona w MIUI Polska bo nie korzystam z tej wersji - korzystam z wersji z mi store)

Nareszcie sen jest interpretowany poprawnie, łączenie opaski z mifit trwa mniej niż sekundę (+ czas trwania synchronizacji), znacznie poprawiona bateria - od wykonania update (13 stycznia) przy tej samej ilości powiadomień opaska zjada zamiast 4% dziennie to 2% dziennie.

A nie wiesz jak współpracuje z 1s?, jest może w naszym języku?, podeślij link jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje. próbowałem pobrać ze strony http://en.miui.com/thread-110066-1-1.html

Ale coś nie działa link pod Dowland lub jakoś inaczej się pobiera.Musiałem założyć konto a tam wszystkie nazwy pisze za zajęte. Mniejsza z tym.

Czy to jest najnowsza wersja Mi fita?, czy może jest nowsza?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, leksandraa napisał:

 

Każdy z was mówi inaczej to jak w końcu powinno być? Mam wersję z białymi diodami i właśnie wibruje 5 razy i potem po 10 minutach znowu.. Nie powiem, że wolałabym, żeby wibrowała dopóki nie wstanę albo nie stuknę, bo tak to mogę zaspać :P jest możliwość aby tak zrobić? jakaś aplikacjja czy cokolwiek?

W Mi Band Tools jest opcja powtarzanie alarmu do odwołania i dodatkowo odtwarzanie dźwięku alarmu jeżeli brak odwołania przez kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli się nic zmieniło. tez taką miałem.

Wyłączyłem bluetooth i odpaliłem apke, zezwoliłem na włączenie i muszę powiedzieć synchronizacja i połączenie o wiele szybciej działa. Choć skasowało mi licznik kroków i zaczyna od zera na nowo nabijać.

Edytowane przez Rob83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rob83 Nie miało prawa Ci nic usunąć skoro wszelkie aktywności są zapisywane na serwerze... Ja przeskakuje z miuipolska, google play i mi store i nigdy ani 1 krok lub minutę spania nigdy nie usunęło.

Tylko zawsze na moment przed odinstalowaniem robię synchro z netem włączonym żeby na serwer dane poszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak. Miałem dzisiaj nabite około 8tyś kroków tak mi się kojarzy przynajmniej. Na starej wersji pokazywało, zainstalowałem nową tak samo pokazywało. Chciałem sprawdzić jak szybko łączy się i synchronizuje po wyłączeniu i włączeniu bluetooth. Łączy się szybko, niestety liczba kroków został skasowana i teraz ma raptem 40 kroków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mam od dziś Mi Banda, ale nie działają mi wszystkie powiadomienia jakie ustawiłem w MiFit. Mianowicie chciałbym, żeby był powiadomienia z facebooka i messengera. Ustawiłem w autostarcie wszystkie te aplikacje oraz MiFit i dałem im uprawnienia, więc w czym tkwi problem ?? Dodam też, że nie wibruje mi przy każdym przyjściu smsa tylko przy nie których.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...