Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Moj MiBand chyba zmarl, nawet telefon go nie widzi w ustawieniach Bluetooth nie wspominajac o apce MiFit :( R.I.P MiBand, Przezyla jakies 4 miesiace. Wczesniej ktos pisal o problemach z budzeniem na Androidzie M. Moge potwierdzic (CyanogenMod 13)

Edytowane przez Gruchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2016-01-12-10-48-42_cz.zdenekhorak.mibandtools.png

Zaimportowalem sobie ustaiwenia z czystego androida ale nie łapie powiadomień w 90%, ale to ruski portowali także może coś się zmieniło. Generalnie czysty android działał lepiej z mi bandem. Koledze na lumi mojeggo banda wyszukuje jako urządzenie BT w sekunde, a u mnie cisza a czasem zmienia nazwę.

Edytowane przez Qater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja potrzebuje ostatecznej odpowiedzi na temat pominiętych poeiadomień. Jeżeli wyjde z zasięgu bt na godzine i po powrocie nie włącze ekranu i mie dostane np nowego sms to czy opaska automatycznie połączy się z telefonem i dostane stare powiadomienie ? Czy musze ustawić powtarzanie powiadomień na godzinę lub dwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie, gdzieś jest błąd który nie pozwala na automatyczne sparowanie z BT po wyjściu z zasięgu...u mnie tak się dzieje od 3-4 rom-ów na RN2, od momentu wrzucenia MiFit do systemu...wcześniej takich problemów nie miałem, a nie chce mi się wracać do starszych wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie poświęciłem dziś wieczór i zauważyłem, że nawet jeśli wyjde z zasięgu i wróce to powiadomienia dostane, ale.... Odblokowywuje wchodze w mi fit i elegamvko sie synchronizuje w sekunde. Wchodze mbt i wciakam test dostaje okienko ale brak wibracji. Klikam odśwież połączenie i dopieto dostaje powiadomienia. Udało mi się wkońcu sparować banda z jeggo orginalną nazwą po kilku resetach systemu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam opaski padają a mi aplikacja nie chce raportów pokazywać i baaardzo rzadko w tle zsynchronizuje kroki czy sen (np. przed chwilą dopiero zsynchronizował sen z poprzedniego dnia) i być może to jest powodem nie działania tych raportów... Wspominałem też o baterii; po 6 dniach zostało 60% ;| szału nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Acid napisał:

Aktualnie mam wersję z pulsometrem więc jest inny firmware. Tą starą używa inna osoba ale nie narzeka na pomiar snu. Ponoć się zgadza.

Wysłano z Mi4c

A ja mam notorycznie. Dziś znów godzinę między 1 a 2 naliczyło budzenie. Podczas, gdy obudzony byłem może na 5min maksymalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko opaska, a nie aparatura szpitalna. Dane są poglądowe i mogą a nawet różnią się od rzeczywistości. Ja kładę się wcześnie a późno zasypiam i też mi robi zonki. Lepiej już idzie z budzeniem, o ile za pobudkę uznać wstanie z łózka a nie same obudzenie się.

z ciekawości warto zrobić test odległości według teko co podaje krokomierz(metraż) a dystans z mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z powiadomieniami z Messengera. Powiadomienia o sms-ach oraz przychodzących rozmowach działają. Wersja firmware 5.15.11.20. MiFit posiad dostęp do powiadomień, jest zablokowany "kłódką" dodany do autostartu a telefon to RN 2 na miui 7 by xiaomi.eu 5.9.24.Walczę od dwóch dni :( Co mogę jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jacyś sportowcy mogliby wyrazić swoją opinie nt działania tej opaski np z Endomondo? Bo że ładnie pokazuje puls, to już wyczytałem, ale były problemy, by po zakończonym treningu pojawił się jakiś wykres pulsu, dane, cokolwiek.

Generalnie chcę iść pobiegać, odpalam odpowiednie programy i opaska zmierzy mi odległość, puls, a po zakończonym treningu mi to wszystko ładnie zapisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke poszperalem i okazuje sie ze nasze opaski maja problem z Androidem M, stad tez nie dzialaja :/ pozostaje czekac na nowy fw i MiFit

W moim przypadku na android m wszystko elegancko smiga najnowszy andek od chroma, a na redmi note 3 dev rom co chwike jest jakis problem pomimo kłódki i wyjatku w ustawieniach baterii... - ponoc problem serii redmi note 2 i 3...

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest jedna. Za mały ekran. :Di nie żartuję, po prostu ta wersja albo nawet ogólnie mifit nie jest przystosowany do dpi jakie posiada twój telefon. Możesz spróbować jeszcze wersji z Google play, może to coś zmieni.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qater napisał:

Ja mam pytanie bo przejechałem forum( może nie znalazłem wdzystkiego) i chce sobie kupić redmi note 2. Czy problemy z bandem są bardziej losowe czy każdy egzemplarz?

Wysłane z mojego A820 przy użyciu Tapatalka

Chodzę, biegam i śpię z mi bandem od dwóch miesięcy. Mam włączone powiadomienia o połączeniach i sms na rn2p (bt stale włączone). Nie stwierdziłem większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...