Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

Opaska wibruje i świeci po wykonaniu ruchu ręką, tak jakbyśmy spoglądali na zegarek, mnie się to czasami zdarza przez przypadek

Redmi Note 2 Prime Miui v7 5.12.3 PL

Jaka masz wersję mi fit? Ja mam 5.15.10.14 jak spoglądam na zegarek to tylko się świecą diody nic nie wibruje.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i kupiłem Mi Band Tools.  Appka działa prawidłowo, nie ma zbędnych funkcji, robi swoje na każdym powiadomieniu jakim jej ustawie.  Nie wybudza, na włączonym profilu oszczędzania bateri wrzuciłem ja w autostart i jest spoko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania nowego Mi Banda z kolorowymi diodami-dzisiaj do mnie przyszedł zamówiony 4 m-ce temu :-D na Gearbest.com. Miał być dla żony, ale zdążyliśmy już kupić gdzie indziej.Wyjąłem go tylko do podładowania.Wyceniam go na 80zł+8zł koszt przesyłki polecony piorytetowy. Wysyłam natychmiast po odnotowaniu wpłaty. Mogę wrzucić na Allegro, ale doliczam 5zł prowizji.Jak ktoś chętny to poproszę wiadomość na priv-pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie mógłbym zakupic opaskę by doszła do świąt? Z Gearbest zdąży dojść? Może na allegro zna ktoś pewnego sprzedawcę? Dodam że w możliwie najniższej cenie. Pozdrawiam  .

Mam do sprzedania jedną sztukę, nową, zapakowaną oryginalnie MiBand 2 za 69 zł + koszty dostawy.

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć.

Możecie mi przybliżyć co oznaczają mrugnięcia diod w mi band 1s. Nie mam na razie ustawionych w telefonie żadnych dodatkowych ustawień dla tej opaski po za tym co się zainstalowało od razu. Raz mi mrugają wszystkie ,raz tylko jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz 1S, nówka czy odsprzedany?

Z tego co wiem problemy by pozyskać opaski mają nawet chinskie hurtownie/firmy Xiaomi podobno kilka sztuk tygodniowo im udostępnia. Pierwszy raz mają taką strategię chcą chyba pierw wysprzedać zwykłe MiBandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rob83 napisał:

cześć.

Możecie mi przybliżyć co oznaczają mrugnięcia diod w mi band 1s. Nie mam na razie ustawionych w telefonie żadnych dodatkowych ustawień dla tej opaski po za tym co się zainstalowało od razu. Raz mi mrugają wszystkie ,raz tylko jedna.

Może tak jak w zwykłej wersji, ilość kroków nabitych tego dnia? Aktywuje się to przy ruchu zerknięcia jak na zegarek, ale często migają w losowych momentach bo niby go wykryły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka? Mój Mi Band powoli kończy swój żywot zapewne bo ładować go mogę do max 85% (dwie świecące się i mrugająca dioda). Wibruje jedynie gdy się go będzie szukać, tak jakby mu się czas rozsynchronizował.

Ładowany z PC jak również przez kabel OTG i nawet po pół godzinie efekt taki sam.

Dodatkowo nie zapisuje dziennych wyników w historii :-P

Co proponujecie? Rozładować do końca i wtedy go ładować?

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Miband się juz trzyma te dwa i pół miesiąca bez problemu, jedynie opaska rozpadła się w piątek. Nie wiem co teraz mam kupić zwłaszcza, że 3/4 to podróby, które się rozlecą po tygodniu albo Miband wypadnie. Myślę nad tym skórzanym przykręcanym za 9$, ale nie wiem też co z niego będzie, bo to też podróba. Na razie trzymam w kieszeni w spodniach i daje radę. Na noc do poszewki poduszki i wbrew pozorom coś tam liczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem ostatnio podróbki gumowe bo oryginał się rozleciał. I te podróbki mają swój plus i minus, z jednej strony da guma jest miększa, przez co mniej ściska, a jak się luźniej zapnie to nie jeździ po ręce. No ale z drugiej strony właśnie nie wiadomo czy się to nie rozwali szybciej przez tą gumę, zwłaszcza to kółko przez które przepuszcza się pasek wydaje się liche. Tak czy inaczej dałem 15 zł za dwie opaski, czarną i niebieską, więc nie żałuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2015 at 10:20, Axles napisał:

Skąd masz 1S, nówka czy odsprzedany?

Z tego co wiem problemy by pozyskać opaski mają nawet chinskie hurtownie/firmy Xiaomi podobno kilka sztuk tygodniowo im udostępnia. Pierwszy raz mają taką strategię chcą chyba pierw wysprzedać zwykłe MiBandy.

Teraz już wszędzie jest dostępna. Niewielkie ilości ale jest.Ali, BG, GB itd. I to o wiele taniej niż na allegro. Ja aktualnie czekam na swoją. Ktoś poleci dobrą apkę do niej wraz z obsługą pulsometru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ponownie. Skorzystałem z Waszej porady i zamówiłem MiBand w Accessories4You. Troche sie martwię, bo złożyłem zamówienie w poniedziałek wieczorem a dzisiaj nie mam nawet informacji o wysłaniu. Przelew dawno zrealizowany, pisałem maila to 0 odpowiedzi przez całą dobe, dzwoniłem - telefon wyłączony. Nie wiem jak to mam rozumieć. Gdyby nie to, że kupuje specjalnie to w Polsce ze wględu na to że to prezent, to mógłbym czekać. Miał ktoś z Was podobny przypadek? Jakiś inny pomysł kontaktu z nimi? Chciałbym przynajmniej wiedzieć czy mają go na stanie chociaż żebym go dostał przed Świętami...

Kupowałem przez strone jeśli to istotne.

Edytowane przez rowers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienię nową nieużywaną oryginalną NIEBIESKĄ lub CZARNĄ opaskę na nową oryginalną POMARAŃCZOWĄ

Jak ktoś zainteresowany to mogę się zastanowić nad sprzedażą.

Kupiłem Case do telefonu w kolorze pomarańczy i chciałbym żeby się kolorystycznie koponowało. 

Na obu pisze designed by Xiaomi "

b9efee5055220f31966a1792d4d0786a.jpg</p><p>

7abb33bb74ac6ff35e08eb75dd2854ec.jpg

626c426b61310b1f4574219d3bbf8071.jpg

79472db5555f0e047044ff5661ec0dd5.jpg

1ad8fb6943fe092c4187b73ff8474a50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile średnio ląduje się opaska i skąd wiadomo ze jest już naładowana.

Moja 1s od dwóch dni przestała mierzyć sen i liczyć kroki, nie wiem czy aby to nie kwestia niskiego stanu baterii 28%.

Teraz ładuje i od razu szybciej się Mi fit łączy i synchronizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...