Skocz do zawartości

Wymiana wyświetlacza xiaomi Mi3


milan

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana wyświetlacza Xiaomi Mi3

 

Mój wyświetlacz nie wytrzymał lotu z balkonu drugiego piętra. 

Zamówiłem nowy na aliexpress. LCD idzie razem z obudową i ma 3 małe śrubokręty + plastik do podważania obudowy.

 

 

 

2evyyau.jpg

 

1. Wykręcamy 2 śruby.

 

2vkau5i.jpg

 

2. podważamy obudowę cienkim twardym plastykiem na dole, na górze i po lewej stronie. Trzeba robić ostrożnie, stopniowo wielokrotnie przechodząc po lewej stronie -> dól -> góra, tak aby nie uszkodzić zatrzaski.

xf8c51.jpg

 

2vbvfhs.jpg

 

2q2inb5.jpg

 

3. Jak wszystkie zatrzaski po lewej stronie zostaną odłączone można zdejmować obudowę

 

2v3sk0n.jpg

 

4. Odkręcamy 8 śrub.

 

2d94cpy.jpg

 

5. Podważmy zatrzask po prawej i lewej stronie.

 

2d801p3.jpg

 

1zznbep.jpg

 

6. Odkleić anteny NFC z baterii i zdejmujemy. 

 

5babsm.jpg

 

t5lifr.jpg

 

7. Odłączamy baterie.

 

5fonx1.jpg

 

8. Mocno i powoli pociągnąć za "Battery Removal" żeby odkleić baterie 

 

6du0xw.jpg

 

icpw9i.jpg

 

9. Odłączamy 4 łącza z płytą główną + antenę.

 

 

2v3fu46.jpg

 

10. Wykręcamy 2 śruby. Zdejmujemy płytę główna do której z drugiej strony jeszcze dołączone łącze przycisków włączenia i głośności. Odłączmy to łącze. 

 

2iruerk.jpg

 

flzzpk.jpg

 

akygd4.jpg

 

2cgiw3m.jpg

 

11. Przyciski włączenia i głośności trzeba odkleić.  

 

amv491.jpg

 

12. Wykręcamy 3 śruby

 

27zgfw1.jpg

 

2coh9xt.jpg

 

13. Odłączamy antenę i odklejamy powoli łącza z micro USB.

 

nn33i1.jpg

 

15f2n3k.jpg

 

34t4ck9.jpg

 

1418aqu.jpg

 

2eol078.jpg

 

2qu6xsi.jpg

 

To wszystko co zostaje. 

 

zvufj4.jpg

 

 

VIDEO od chińczyka:

 

http://v.pps.tv/play_3BF3IR.html

 

A to już po

 

103elh5.jpg

Edytowane przez milan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy 100% oryginalny ale nie widzę różnicy.

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-LCD-Display-Digitizer-touch-Screen-FOR-Xiaomi-m3-mi3-xiao-mi-Assembly-with-front-frame/1593196482.html

 

 

ja jestem zadowolony z tego LCD ale ostatnio widzę że ludzi narzekają:

 
"it works, but it's not original at all. There's no gorilla in this glass - it cracked when i was uncovering speaker, and it hasn't oleofobic covering - so i bought protection glass for another 20 USD. There was damaged metal frame for usb (and it was by default from the box). There's something else, but who cares. I wanted cheap - i got it. And for sure, guys, it was the first and the last time i make order on Ali.” - nie originalny
 
el cristal se ha despegado del marco ,no lo recomiendo
 
"Товар б/у, об этом ни слова не сказали.” - używany
 
"original item, but some used. fast shipping"  - używany
 
"Экран конечно рабочий, но он восстановленный а не новый…” - nie nowy.
Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no dobra robota. Można spokojnie przykleić jako tutek.

Ps. Ten balkon na 2 piętrze to test czy za dużo alkoholu? :-P

Nie tylko ja mam tutaj THL W200. :wink:

 

 

Założyłem szkło hartowane na wyświetlacz i myślałem że uratuje od upadku a tu nie.

Zero alkoholu. Bylem na wakacjach. Jak podnosiłem się z leżaka to wyśliznął mi z kieszeni. 
A potem obserwowałem jak spada na beton w trybie spowolnionym.  :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry tutek :) sam chciałem napisać ale widać ktoś mnie uprzedził.

Małe ale - ja przy wymianie wyświetlacza tych pierdół z dołu nie wypinałem, no i w pierwszej kolejności ekran wyjołem.

Trzeba też pamiętać o taśmie do przyklejania ekranu ja sobie docinałem - efekt średni, ostatecznie kleju nawaliłem.

Mój wyświetlacz kupiłem w BRANDO - czy orginał, cholera wie - ale kolorki są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Niezły opis. Dobra robota! Otwarłem stronę po otrzymaniu dzisiaj przesyłki z Chin z nowym ekranem. Zaprzestałem podążania za Twoim opisem na etapie... oględzin zakupionego ekranu. Jest nieoryginalny. Wygląda na używany. Co gorsza, zamiast logo Mi, mam androidowego robocika, który wygląda niesamowicie wieśniacko.

 

Wiesz co? Z linku, który zamieściłeś wynika, że kupiłem ekran z tego samego sklepu! :o

 

Pozdro,

Adrian W.

 

PS Czy ktoś ma doświadczenie w procedurze zwrotu towaru do Aliexpress?

post-3490-0-11926600-1409607835_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Niezły opis. Dobra robota! Otwarłem stronę po otrzymaniu dzisiaj przesyłki z Chin z nowym ekranem. Zaprzestałem podążania za Twoim opisem na etapie... oględzin zakupionego ekranu. Jest nieoryginalny. Wygląda na używany. Co gorsza, zamiast logo Mi, mam androidowego robocika, który wygląda niesamowicie wieśniacko.

 

Wiesz co? Z linku, który zamieściłeś wynika, że kupiłem ekran z tego samego sklepu! :o

 

Pozdro,

Adrian W.

 

PS Czy ktoś ma doświadczenie w procedurze zwrotu towaru do Aliexpress?

 

Hej,

 

spróbuj do nich napisać, dodaj zdjęcie i zapytaj. Może coś do koperty innego wpadło.

 

Milan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdiQue

Androidowy robocik nawet fajnie wygląda :lol:

 

A tak na poważnie to nie było zdjęć ekranu na aukcji? Ile dałeś za ekran?

Owszem były. Przedstawiały tak samo wyglądający ekran, jak oryginalny. Przed zakupem nalegałem na potwierdzenie, czy faktycznie jest oryginalny od Xiaomi. W dwóch innych sklepach (na AliExpress) przyznano, że jest zamiennikiem, a w tym sklepie (Shenzhen A-Cellphone trade Co.,Ltd), który cieszy się największą ilością sprzedanych ekranów do tego modelu odpisali, że jest oryginalny.

 

Zapłaciłem $75,80 wraz z przesyłką pocztą. Nie dopłacałem $30 za kuriera DHL. Może to był błąd i potraktowali mnie jak klienta, któremu głownie zależy na niskiej cenie i można mu wcisnąć chamską podróbkę. Tak, czy inaczej zamierzam ubiegać się o zwrot pieniędzy. Póki co czekam na odpowiedź od sklepu. Napisałem do nich w dniu otrzymania przesyłki (która na marginesie dotarła całkiem szybko, bo po 10 dniach). W tym momencie w sprzedawca oferuje ekran w kwocie $62,59.

Hej,

 

spróbuj do nich napisać, dodaj zdjęcie i zapytaj. Może coś do koperty innego wpadło.

 

Milan

Już zrobiłem tak, jak napisałeś. W serwisie Rafkom w Katowicach serwisant przyznał, że Xiaomi Mi3, to świetny model i mogą mi wymienić ten ekran, ale pośmiali się z nowego ekranu, gdy go wyjąłem w folii. "Nie Pan pierwszy i nie ostatni, którego oszukano wysyłając nieoryginalny komponent". Dodatkowo ocenił, że wygląda na używany, jak gdyby był zdjęty z innego modelu. Smut. Na całego.

 

Nie wiem co mi do głowy wpadło, aby oczekiwać oryginalnej części kupionej w "jakimś" sklepie internetowym w Chinach. :/

 

 

Jeszcze jedno. Osoba do kontaktu w rzeczonym chińskim sklepie ma imię/ksywkę Bella

Osoba w iboygou.com, której przydzielono rozpatrzenie mojego zgłoszenia, to... Bella. :v

Edytowane przez AdiQue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało to Belli na świecie :smile:

Zapewne całe mnóstwo. Choć jak dotąd to jedyne dwie z którymi mam [pośrednio] do czynienia...

 

 

Już wiem, że nie powinienem oczekiwać, że na AliExpress zakupię oryginalny wyświetlacz do Xiaomi Mi3. Zastanawiam się więc nad zakupem samego panelu rejestrującego dotyk (digitizer / touch panel). Ekran po upadku bezbłędnie wyświetlał grafikę, więc jest szansa, że on działa bez zarzutu, a jedynie wspomniany panel uległ uszkodzeniu.

 

Czy ktoś może wie w jaki sposób zweryfikować, że faktycznie wystarczy wymiana panelu, a nie całego ekranu? Czy np. podpięcie myszki przez OTG (jakkolwiek to się robi) wystarczy?

 

Czy wymiana samego panelu dotykowego [a nie całego ekranu] w ogóle jest możliwa? Spotkałem się z opiniami, że są one ze sobą sklejone, co uniemożliwia lub znacząco utrudnia taki zabieg.

 

Intencja jest taka, aby pozostawić oryginalny (a więc lepszy jakościowo ekran), a sprawność telefonu przywrócić wymianą komponentu, którego oryginalność, bądź nie, nie wpłynie na dalsze użytkowanie telefonu. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka wymiana jest właściwie nie wykonalna.

Też mi się tak wydawało, a jednak znajdują się osoby, które kupują wyłącznie zewnętrzną warstwę ekranu. W jakim celu to robią jeśli nie po to, aby wymienić potłuczoną szybkę?

 

Na Ali znajduje się np. taka oferta: http://www.aliexpress.com/item/100-Guarantee-M3-LCD-Touch-Screen-Digitizer-Assembly-For-Xiaomi-M3-Xiao-mi-Mi3-Free-Shipping/1850635969.html

Komponent zamówiło już 10 osób, z czego 2 pozostawiły bardzo dobrą opinię po transakcji. Nie bardzo wiem z czego kupujący mieliby być zadowoleni, jeśliby wymiana była niewykonalna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejenie szkła to pryszcz. Najtrudniejsze to odklejenie startego, tak by ekran nie pękł. W obecnych smartfonach szkło jest klejone całą powierzchnią do ekranu LCD, który jest bardzo cienki i baaaaaardzo kruchy. A, i jeszcze jedno, z tego co się orientuję, to komponent jest pokryty klejem od strony LCD.

Na swoim starym galaxy nexusie zmieniałem raz samo szkło. Podgrzewanie nagrzewnicą, i odcinanie startego szkła plastikowym nożem introligatorskim zajęło mi pół dnia ale udało mi się raz. Za drugim razem niestety nie, pękł panel LCD i byłem zmuszony do zakupu uceglonej używki na przeszczep.

_____________

Pozdrawiam

OsekLtd

PS

Na yutube znajdziesz bez problemu filmiki instruktażowe.

Edytowane przez osekltd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

dziś telefon upadł wyświetlaczem do dołu. Szybka rozsypała się w drobny mak.

- ekran się nie rozlał,

- szybka pęknięta,

- nie działa dotyk.

 

I co teraz zrobić z tym fantem? Czego mam szukać w necie, by wszystko działało? Macie jakieś polecane źródła i kolejna rzecz - czy ktoś z tego forum mógłby podjąć się wymiany??? Mam dwie lewe ręce i nie chciałbym nic zknocić...

 

edit: znalazłem coś takiego...

http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=199

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... wygląda na to, że jedynym pewnym źródłem jest sklep Xiaomi... http://www.xiaomishop.com/110-touch-screen-and-lcd-for-xiaomi-mi3.html. Koszt w ojro wynosi 286 zł (bez kosztu wysyłki).

 

Pytanie, czy będzie mi potrzebna wersja z ramką (ang. frame)? Ktoś zamawiał w sklepie xiaomi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to rozdzielić trzeba posiadać technologię rozdzielenia, usunięcia kleju a później trzeba skleić odpowiednim klejem. Są takie serwisy w Polsce ale jest ich niewiele.

W Katowicach zapewne takiego nie znajdę, ale i tak z ciekawości kilka obdzwonię.

 

Gdy kupiłem telefon i obdzwoniłem serwisy z pytaniem kto mi wgra oprogramowanie do - wydawało mi się - uceglonego Xiaomi, nikt się tego nie chciał podjąc, bo nigdy dotąd nie słyszeli o telefonach Xiaomi. Do teraz ich świadomość istnienia tej marki pewni się zmieniła. Ciekawe, czy wraz z nią chęć ich serwisowania?

 

Naklejenie szkła to pryszcz. Najtrudniejsze to odklejenie startego, tak by ekran nie pękł. W obecnych smartfonach szkło jest klejone całą powierzchnią do ekranu LCD, który jest bardzo cienki i baaaaaardzo kruchy. A, i jeszcze jedno, z tego co się orientuję, to komponent jest pokryty klejem od strony LCD.

Na swoim starym galaxy nexusie zmieniałem raz samo szkło. Podgrzewanie nagrzewnicą, i odcinanie startego szkła plastikowym nożem introligatorskim zajęło mi pół dnia ale udało mi się raz. Za drugim razem niestety nie, pękł panel LCD i byłem zmuszony do zakupu uceglonej używki na przeszczep.

Na yutube znajdziesz bez problemu filmiki instruktażowe.

Faktycznie, wygląda, że to jest masakrycznie trudne, ale możliwe...

 

Mówisz o Xiaomishop.com? 

Dziś kontaktowałem się z Bellą z ibuygou.com. Koszt naprawy w centrum serwisowym w Bułgarii wyniesie 110 USD. Chyba skorzystam z tej opcji. Co sądzicie?

Obejrzyj filmiki na youtube lub chińskich serwisach v.pps.tv lub www.56.com na temat demontarzu Xiaomi Mi3. Jeśli to, co widzisz nie przeraża Cię, możesz zrobić tak:

 

1) przy pomocy suszarki oraz płaskich miękkich narzędzi (prying tools) oddzielić szkło od ekranu LCD; to może zająć kupę czasu, a pośpiech może spowodować pęknięcie ekranu LCD.

 

2a) Jeśli uda Ci się i ekran nie pęknie (gratulacje!), zamów sam panel dotykowy, gratulacje, zaoszczędziłeś połowę kosztu naprawy! nie wiem, czy o przyklejanie panelu warto poprosić serwis mający sterylne pomieszczenie (są takie?), czy można zrobić to samemu bez ryzyka dostania się kurzu pomiędzy szkło, a ekran.

2b) Jeśli się nie uda, trudno, przynajmniej spróbowałeś, a z ekranu z popękanym szkłem i tak by nic niebyło; teraz już wiesz, że potrzebujesz wymiany całego ekranu i robisz to.

 

3a) Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić, możesz kupić cały ekran (z ramką lub bez) z znalezionych przez ciebie xiaomistore lub dragon-tt i znaleźć w swoim mieście serwis, który się podejmie wymiany. Gwarancji oryginalności mieć nie będziesz, choć sprzedawcy zapewniają, że tak jest. Z drugiej strony, ja kupiłem cały ekran z ramką na AliExpress, który okazał się nieoryginalny i odesłałem go sprzedawcy (tego samego, u którego ekran kupił OP), a ten dalej utrzymuje, że oni mają tylko originalne (ale obiecał, że zwrot przyjmie)...

3b) Jeśli chcesz mieć pewność, że dostaniesz oryginalne komponenty, wysyłasz telefon do serwisu w Bułgarii.
 
Ja czekam na zwrot pieniędzy za zakupiony na AliExpress ekran. Do tego czasu korci mnie pobawić się i spróbować oddzielić przy pomocy suszarki szkło od LCD. Jeśli się uda, pewnie kolejne zamówienie będzie na samo szkło. Ale nie robię sobie specjalnie nadziei... Mam świadomość, że lepiej wysłać do serwisu w Bułgarii i mieć kłopot z głowy. (Szkoda tylko, że tak długo muszę czekać na odpowiedź od Belli).
Niestety, ja kupiłem telefon od osoby prywatnej na Allegro, więc nie mam numeru zamówienia na ibuygou.com. Jeśli ktoś się nie ulituje i nie pozwoli skorzystać ze swojego numeru zamówienia, nie będę mógł skorzystać nawet odpłatnie z serwisu Xiaomi, więc opcja 3b odpada... :/
Edytowane przez AdiQue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na zwrot pieniędzy za zakupiony na AliExpress ekran. Do tego czasu korci mnie pobawić się i spróbować oddzielić przy pomocy suszarki szkło od LCD. Jeśli się uda, pewnie kolejne zamówienie będzie na samo szkło. Ale nie robię sobie specjalnie nadziei... Mam świadomość, że lepiej wysłać do serwisu w Bułgarii i mieć kłopot z głowy. (Szkoda tylko, że tak długo muszę czekać na odpowiedź od Belli).

 

Szczerze, to jest niezły klops z tym serwisem Xiaomi. Szczerze to nie wziąłem tego pod uwagę przy kupnie. Teraz jest pewien problem, no ale cóż - przecieramy szlaki, dla przyszłych użytkowników.

 

Powiedz, czy orientowałeś się wstępnie jak wygląda koszt przesyłki do Bułgarii? Na DHL wyszło jakoś dużo, ok 300 zł (???). No i kolejna rzecz, przed odesłaniem tel. chciałbym zgrać wszystkie dane (dane aplikacji + zdjęcia), jeśtem świażakiem jeśli chodzi o MIUI i nie wiem jak to zrobić.

 

W odklejanie nie będę się bawił - 90% pewności, że coś spartolę. Szkoda, że na ibuygou.com nie ma oryginalnych LCD+touch screen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL masz drogo jak nie jesteś ich klientem, ludzie zazwyczaj wysyłają pocztą polską, przy zadeklarowanych np. 700 zł płacisz 70 zł za przesyłkę.

 

Dzięki za info. Pytanie, czy jest to bezpieczna opcja? Gdzieś czytałem, że różne rzeczy dzieją się z przesyłkami obsługiwanymi przez Pocztę Polską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.bone - z tego powodu masz ubezpieczenie paczki

 

Troche się dziwie, że wysyłacie telefony do odpłatnej,droższej i dłużej trwającej naprawy. Wymiana ekraniku w MI3 to nie jakiś rocket science, mi o wiele więcej krwii napsuły samsungi i htc gdzie część podzespołów jest klejona, nie wspominając o starych nokiach, w przypadku MI3 rozebranie to banał. Ja kupiłem ekranik w brando zwykłym airmailem po 5 dniach dostałem paczke i zabrałem się do wymiany. Jedno na co nie zwróciłem uwagi to różnica grubości starej taśmy klejącej a nowej - z tego powodu miałem mały prześwit na obudowe... no ale o czego jest strzykawka napełniona klejem kropelka :P przy stłuczeniu ekranu tak trzeba go będzie znowu wyjąc, więc żadna róźnica...

 

edit:

Bawienie się w wymiane samych digitalizerów odradzam... spora szansa, że lcd się wyleje, nakleicie krzywo digitalizer (miałem tak w tel. lg), ew. lcd będzie zabrudzony/porysowany...

Edytowane przez xyzdio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t.bone - z tego powodu masz ubezpieczenie paczki

 

Troche się dziwie, że wysyłacie telefony do odpłatnej,droższej i dłużej trwającej naprawy. Wymiana ekraniku w MI3 to nie jakiś rocket science, mi o wiele więcej krwii napsuły samsungi i htc gdzie część podzespołów jest klejona, nie wspominając o starych nokiach, w przypadku MI3 rozebranie to banał. Ja kupiłem ekranik w brando zwykłym airmailem po 5 dniach dostałem paczke i zabrałem się do wymiany. Jedno na co nie zwróciłem uwagi to różnica grubości starej taśmy klejącej a nowej - z tego powodu miałem mały prześwit na obudowe... 

 

Wszystko fajnie i pięknie, ale pewnie sam wiesz, że ciężko dostać oryginał w internecie. Różnica w koszcie naprawy w Bułgarii w porównaniu z oryginalnym lcd+ekran dotykowy i z ich kosztem przesyłki, nie jest aż tak diametralna.

 

ps. Sądziłem, że jeśli wymieniam całość tj. lcd+ekran dotykowy (a nie sam digitizer), to nie trzeba już nic kleić...

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem... LCD był cały a digi popękany. Znalazłem sam digitizer na allegro (btw. pewnie od kolegi, który stłukł LCD przy zdejmowaniu starego digi) i postanowiłem też spróbować swoich sił w rozklejaniu szybki z wyświetlaczem. Efekt jest taki, że muszę odsprzedać dalej (chyba) oryginalny, nowy, nieużywany digitizer.

 

Jestem z natury cierpliwy i na odklejenie kilku fragmentów szkiełka poświęciłem 3 godziny, jednak w moim przypadku ostrożność w niczym nie pomogła. LCD sam w sobie jest - o dziwo - dosyć giętki, ale przy próbie podważenia największego kawałka nie wytrzymał. Nie polecam takiej zabawy, no chyba, że macie w tym temacie doświadczenie.

 

Zamówiłem już zestawik polecony przez kolegę z pierwszego pościka. Mi3 już w kawałkach, więc czekam na możliwość skręcenia do kupy.

 

Z tego co widziałem przeglądając inne aukcje to są zestawy z ramką lub bez, czyli w tym przypadku trzeba wykleić komponenty z czarnego obramowania i bawić się w lepika. Mam nadzieję, że będę miał do czynienia z tą pierwszą opcją.

 

Dziękuję za bardzo przydatny poradnik.

Edytowane przez MDudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę forum xiaomi.eu. Znalazłem jeden wątek:

http://xiaomi.eu/community/threads/mi3-touch-screen-broken.23634/

post #15

 

Użytkownik poleca sklep www.dragon-tt.com i tamtejsze kompletne wyświetlacze. Ja znalazłem coś takiego, komplet z ramką - wydaje się to być oryginał:

http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=2515#

 

Pytanie czy ktoś już zamawiał na dragon-tt.com? Macie jakieś opinie na temat tego sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w lenovo rozbiłem wyświetlacz i zamawiałem na aliexpress i widzę, że ten sam gość ma do Mi3:

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-LCD-Display-Digitizer-touch-Screen-FOR-Xiaomi-m3-mi3-xiao-mi-Assembly-with-front-frame/1593196482.html

 

Nikogo nie przekonuję bo zaraz podniosą się głosy, ze za tanio itd...

 

Co do samego wyświetlacza jaki wtedy zamówiłem to działał elegancko, identycznie jak oryginalny, wizualnie niczym się nie różnił, aczkolwiek na pewno nie był nowy tylko regenerowany. Ekran z ramką były po demontażu z innego telefonu (klej po naklejce IMEI), a sam digitizer był nowy. Aczkolwiek wszystko było zrobione bardzo ładnie i starannie, nie miałem kurzu między ekranem, a digi, nic nie "odłaziło" więc jeśli komuś zależy na kasie może spróbować, w razie czegoś to jest spór.

Z komentarzy wynika również, że ludzie nie mają do tego produktu zastrzeżeń. No i jest z ramką.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w lenovo rozbiłem wyświetlacz i zamawiałem na aliexpress i widzę, że ten sam gość ma do Mi3:

 

http://www.aliexpress.com/item/Original-LCD-Display-Digitizer-touch-Screen-FOR-Xiaomi-m3-mi3-xiao-mi-Assembly-with-front-frame/1593196482.html

 

Nikogo nie przekonuję bo zaraz podniosą się głosy, ze za tanio itd...

 

Co do samego wyświetlacza jaki wtedy zamówiłem to działał elegancko, identycznie jak oryginalny, wizualnie niczym się nie różnił, aczkolwiek na pewno nie był nowy tylko regenerowany. Ekran z ramką były po demontażu z innego telefonu (klej po naklejce IMEI), a sam digitizer był nowy. Aczkolwiek wszystko było zrobione bardzo ładnie i starannie, nie miałem kurzu między ekranem, a digi, nic nie "odłaziło" więc jeśli komuś zależy na kasie może spróbować, w razie czegoś to jest spór.

Z komentarzy wynika również, że ludzie nie mają do tego produktu zastrzeżeń. No i jest z ramką.

 

dzięki za podrzucenie linka. Porównując:

- naprawa w Bułgarii -> 110$ + wysyłka z Polski = 400 zł

- zamówienie z linku powyżej -> 65,5$ = 223 zł

Podpowiedzcie, czy gdy biorę wersję z ramką to trzeba coś dodatkowo kleić?

 

Pytanie odnośnie transportu z Ali express.

Co lepiej wybrać? HonkKong Post czy China Post?

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...