Jump to content

Szkło/ folia do Deski 5 plus


michal.smoderek

Recommended Posts

Kupiłem na allegro, szkło 2D - koszt około 20 zł - nie będę reklamował.

Ogólnie mogę polecić.

Mały minus, to zasłania gdzieś po 2 milimetry ekran z lewej i prawej strony - ale z drugiej strony w pełni chroni ekran - pokrywa całą powierzchnię ekranu..

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że przepiękny. Nie każdy chucha i dmucha na tel, mój mi5 już ma 7-mą szybkę ale za to telefon jest bez ryski :). Po tym jak się dowiedziałem ile kosztuje wyświetlacz do Blackberry, którego kiedyś miałem i wymieniałem ;/ używam szybek i polecam.

Link to comment
Share on other sites

@wozzo

To nie jest takie typowe szkło, jest klejone na krawędzi. Łatwo się przez to nakleja, ale słabo chroni, bo na środku ekranu jest powietrze. Do tego przez te małe kropeczki po całym ekranie, dostaję się kurz. 

Na aliexpress są szkła full glue do Redmi 5 Plus, póki co na allegro nikt nie wystawił. Takie szkła chronią lepiej.

Ma ktoś może naklejone 3MK Flexible Glass?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Heh, no a mnie się właśnie to niby świetne szkło skruszyło na dwóch przekątnych rogach. Telefon nie upadł ani nic, ni z tego ni z owego popękało i musiałam odłupać drobinki. Albo jakiś felerny egzemplarz, albo wcale nie jest takie fajne, jak wszyscy zachwalają... :( 

Link to comment
Share on other sites

@Rafxiaomi

To niebieskie etui wygląda super. Pierwszy raz się z takim spotykam, żeby chroniło też przód telefonu, stąd moje pytanie czy ogólnie jakość wykonania tego etui jest w porządku ?, czy nie ma jakiś luzów w jego obudowie, czy dobrze się go wkładało w telefon ?. Czy telefon jest znacznie cięższy w tym etui ? i ostatnie pytanie ;) ponieważ jest ochroniony dolny przód telefonu czy to "zgrubienie" obudowy etui troszkę nie przeszkadza w manewrowaniu palcem po wirtualnych przyciskach funkcyjnych?.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.05.2018 o 18:42, magyarek napisał:

Heh, no a mnie się właśnie to niby świetne szkło skruszyło

Dlatego też nie kupuję na Allegro super, hiper, ekstra szkieł za 37,5 zł + koszty wysyłki a kupiłem za US $1.39 - wysyłka darmowa. Kupiłem dwa szkiełka..., za te pieniądze.... Na razie szkiełko całe, drugie czeka na jakieś nieszczęście.

Zauważcie, że na obu aukcjach zdjęcia się powtarzają.

Od dawna jestem fanem etui Nillkin takie więc i tym razem kupiłem a dla kaprysu taką, czerwoną obudowę Wygląda świetnie choć jest niepraktyczna, śliska

Edited by figurel
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Mam pytanie, bo kupiłem na gearbest wersję 4/64( w opisie pisze, że snap 636) więc mam kupić folię do wersji Plus czy nie? Niektóre aukcje mają w tytule 'folia do note 5/note 5 pro' tak jakby nie było różnicy między ekranami. Chciałem kupić od 3MK Flexible Glass jak najtaniej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...