Skocz do zawartości

Windows 10 64bit - nie widzi pamięci


Mirrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie windows 10 64bit nie widzi pamięci wewnętrznej tel. ani SD. W zakładce menadżer urządzeń widzi tel. jako mtp ale bez sterowników(przy włączonym USB debugowanie. Natomiast po wyłączeniu tej opcji wykrywany jest jako Mi Max też bez sterowników. Co robić drodzy koledzy forumowicze, może ktoś też ma taki problem. Nadmienię że win 7 wykrywa tel. oraz widzi obie pamięci. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menedżerze urządzeń>widok>pokaż ukryte urządzenia i odinstaluj wszystkie sterowniki związane z telefonem, które się kiedyś zainstalowały, potem restart komputera i może pomoże.

Dobrze by było jeszcze rejestr wyczyścić np. CCleanerem 

Czasami porty USB tak mają że jak się zawieszą na jakimś sterowniku to tylko format dysku pomoże.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bartos napisał:

W menedżerze urządzeń>widok>pokaż ukryte urządzenia i odinstaluj wszystkie sterowniki związane z telefonem, które się kiedyś zainstalowały, potem restart komputera i może pomoże.

Dobrze by było jeszcze rejestr wyczyścić np. CCleanerem 

Czasami porty USB tak mają że jak się zawieszą na jakimś sterowniku to tylko format dysku pomoże.  

Zrobiłem tak i nic. Widzi tel. jako inne urządzenie mtp bez zainstalowanego sterownika. Plik z linku który podał kolega mam zainstalowany. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...