Skocz do zawartości

Nie wyświetla aktywnego połączenia


Neomi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Mam mianowicie taki problem, że gdy ktoś do mnie dzwoni nie wyświetla mi się automatycznie połączenie tylko muszę dopiero do niego przejść. Dźwięk dzwonka słuchać.

Dzieje się tak przy każdym połączeniu.

Dziękuję za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mariusz.ur napisał:

@Neomi Instalowałeś jakiś inny dialer ? Wejdź w ustawienia / aplikacje i aplikacje domyślne i ustaw domyślny dialer . Nie mam tego telefonu to nie podam ci dokładnie jak to wygląda ale powinno być podobnie 

Nic nie instalowałam. I nic takiego tam nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkopuje, moze ktoś będzie w stanie pomóc. Panowie i Panie po przywroceniu ustawien fabrycznych jeden dzien bylo ok, teraz znowu to samo. Podczas tego jak ktoś do mnie dzwoni przez pare sekund jest to widoczne, potem ekran sie wygasza, nastepnie zeby odebrac musze odblokowac telefon. W "moich aplikacjach"  odinstalowalem aktualizacje "telefon", wyczyscilem pamiec podreczna , ale nadal nic. Czy ktoś wie czym to moze byc spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś wersja powystawowa? Sprawdziłem właśnie na dwóch mi a1 i nic takiego nie miejsca. Oba telefony mają Oreo z łatka z lutego.

Dodatkowo na jednym jest android bez lunchera w drugim Nova launcher. Ale to raczej nic nie zmienia. 

Kolego, możesz zawsze spróbować wgrać czysty soft na nowo bo to raczej jego wina. 

Jeszcze jedno, sprawdzałeś cały osprzęt telefonu w menu serwisowym? Ja robię to zawsze po kupnie nowego telefonu aby mieć pewność, że wszystko działa.

Edytowane przez lukikow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za odpowiedz. Tak się sklada, ze blokady "odcisku palca" nie mam. Tak samo jak PINu itp. W wolnej chwili nagram o co mi chodzi z tym połączeniem. Nie instaluje aplikacji z niepewnych źrodel, ogolnie mam moze z trzy aplikacje dodatkowe. Np. na whatsappie ten problem nie wystepuje, polaczenie normalnie sie wyswietla dopoki nie odbiore. Telefon nie jest powystawowy, nowka, kupiony przez internet z sieci euro agd rtv. 

Soft mialem czysty po przywroceniu ustawien fabrycznych, wtedy dzialalo to normalnie, potem po "jakiejs" aktualizacji aplikacji znowu to samo. 

Dodatkowo poradzil sobie ktos z podwojnymi kontaktami w ksiazce teleadresowej?

Zalezalo mi na czystym androidzie, bo sadzilem, ze taki telefon bedzie bezawaryjny, jednak sie mylilem. 

 

 

Edytowane przez tombrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Miałem podobny przypadek. Dźwięk było słychać jednakże nie wyświetlało na ekranie połączenia a co za tym idzie nie było możliwości odebrania połączenia. Należy postąpić podobnie jak opisano powyżej. Wyczyścić pamięć podręczną oraz wyczyścić dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odświeżam

Mam podobny przypadek, słychać dźwięk i wibracje jednak nie wyskakuje okienko odebrania na aktywnym ekranie ani przycisku na nieaktywnym, jedynym sposobem odebrania jest rozciągnięcie górnej belki następne rozciągnięcie jej do wszystkich powiadomien kolejne rozciągnięcie do konkretnego powiadomienia i dopiero możliwość odebrania. Czyszczenie pamięci podręcznej nie pomogło, chwilowe wymuszenie zatrzymania apki też nie, jest jeszcze "wyczyść miejsce na dane " ale nie wiem czy nie polecą kontakty itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Założyłem konto specjalnie żeby napisać. Co ciekawe w moim wypadku były wyłączone powiadomienia dla aplikacji Telefon. Wystarczyło włączyć powiadomienia a potem włączyć powiadomienia przy wygaszeniu ekranu. Wcześniej też zauważyłem, że nie ma powiadomień jeśli telefon jest w trybie "nie przeszkadzać". Nie wiem czy to coś pomoże ale kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...