Skocz do zawartości

Brak blokady ekranu


zuchu76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Uzywam telefonu glownie do nawigacji (Yanosik). Wszystko fajnie pieknie tylko w momencie kiedy wylaczy sie ekran (opcja w Yanosiku kiedy nie ma zadnych komunikatow ekran sie wylacza) to po ponownym jego zalaczeniu mam ekran blokady i trzeba go odblokowac przesuwajac palcem do gory. Czy da sie to wylaczyc? Tzn zeby od razu po zalaczeniu ekranu przechodzil do pulpitu. MIUI 9.2.3 Global stable Android 4.4.4.

W innych telefonach zawsze dalo sie dokopac do opcji gdzie mozna bylo wylaczyc calkowicie blokade ekranu a w tym modelu nie ma takiej opcji. Nie wiem czy w innej wersji MIUI jest inaczej ale od razu mialem w nim MIUI 8 a pozniej zaktualizowane do MIUI 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, FromWP napisał:

Ustawienia, ekran blokady i hasła, ustaw ekran blokady i tam pomiń ekran blokady powinno być.

wlasnie nie mam tutaj tej opcji pominiecia ekranu blokady ... na innych telefonach to jest a tu sa 3 opcje Wzor, Kod PIN, Haslo

ALE faktycznie jest taka opcja w opcjach programistycznych ... dzieki wieklkie mariusz.ur

Temat rozwiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, FromWP napisał:

@zuchu76 Opcja jest, tylko pojawia się dopiero po ustawieniu hasła lub wzoru ekranu blokady. Potem ustawiasz żeby nigdy nie wymagało hasła i działa.

Faktycznie po wlaczeniu blokady za pomoca wzoru pojawily sie nowe opcje zaawansowane i jest tam opcja Pomin ekran przesuniecia z tym ze dziala to troszke inaczej ... po zablokowaniu ekranu mozna dodatkowa opcja opoznic wymaganie hasla/kodu (jesli nie chcemy wogole to ustawiamy Nigdy) i wtedy faktycznie mamy odblokowanie po wlaczeniu ekranu natomiast wzor jest wymagany tylko podczas uruchomienia telefonu czyli w sumie otrzymalem dwie podpowiedzi i mam do wyboru ktora opcja mi bardziej pasuje. Jeszcze raz wielkie dzieki FromWP za ekspresowa pomoc :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...