Jump to content

problem z odblokowaniem odcisku palca w Mi 6

Recommended Posts

Witam
Jestem nowym użytkownikiem Xiaomi Mi6 i mam problem z odblokowaniem odciskiem palca. Mi 6 wersja Global zakupiony w bestcena.
Po zainstalowaniu musiałem wpisać PIN aby następnie dodać odcisk palca, tak wiec zrobiłem i po nowym uruchomieniu telefonu pojawiała się opcja wpisania pinu a nie odblokowania palcem. Następnie spróbowałem oprócz pinu wejść w Ustawienia, następnie Ekran Blokady i Hasła i Zarządzaj Odciskami Palców i dodałem wzór i po restarcie smartfona pojawia się narysuj wzór a odcisk palca nie działa, podobnie zrobiłem z hasłem i na koniec po restarcie mam podać hasło do odblokowania ale odcisk palca nie funkcjonuje, wiec dlaczego nie mogę odblokować palcem tylko wpisywać hasło ? w ustawieniach palec dodany był prawidłowo.
Spróbowałem wejść w opcje Blokada Ekranu i Ustaw Ekran Blokady i w opcjach Zmień Ekran Blokady pojawia mi się tylko wzór, pin i hasło ale nie widzę możliwości odblokowania palcem.
Wersja Android 7.1.1, wersja MIUI global 9.2 Stabilna 9.2.2.0

Jak odblokowywać zatem telefon odciskiem palca i co niewłaściwie zrobiłem ?

Edycja.Poradziłem sobie, przynajmniej mam taka nadzieje, po całkowitym restarcie muszę wpisać hasło i nie działa odblokowanie za pomocą palca, działa natomiast wybudzanie za pomocą odblokowania palcem. Byłem pewny że po całkowitym wyłączeniu będę mógł odblokować telefon palcem. Jak jest inaczej jak opisałem proszę o podpowiedz.

Edited by Namaste
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...