Skocz do zawartości

Język polski w miui 9 z xiaomi.eu


felis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ratujecie bo jestem w kropce. Ponad rok temu zakupiłem Mi4s. Miałem tam jakiś dziwny spolszczony soft. Wtedy uzyskałem zgodę na odblokowanie bootloadera.  Jakoś tak zeszło i wziąłem się za to dopiero dzisiaj. Jak już wgrałem oryginalny chiński soft z jeżykiem angielskim to sprawdziłem czy da się odblokować bootloader. Niestety zgoda chyba wygasła.

Wgrałem najnowszy soft ze strony xiaomi.eu

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/

wersja xiaomi.eu_multi_MI4s_V9.2.2.0.NAJCNEK_v9-7.0.zip

I wszystko ładnie działa tylko nie ma tam języka polskiego mimo nazwy multilang.

To telefon żony i strasznie narzeka na ten jeżyk angielski, tym bardziej, że pojawiają się też jakieś minimalne wstawki chińskiego.

Czy w tej sytuacji mogę coś zrobić by wgrać Miui Polska, albo dokonać polonizacji tego miui 9. Pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbowałem odblokować bootloader dostałem komunikat, że nie mam zgody, że wygasła czy coś w tym rodzaju.

Postąpiłem więc zgodnie z tym poradnikiem używając: Method 2: Using MiFlash Tool

https://www.thecustomdroid.com/install-miui-9-stable-rom-on-xiaomi-mi-4s/

Potem telefon już sam pobrał aktualizację rom xiaomi.eu_multi_MI4s_V9.2.2.0.NAJCNEK_v9-7.0.zip i taki obecnie posiadam.

Pewnie mogę w ten sposób zainstalować global z xiaomi.com, chociaż ten rom z xiaomi.eu jest całkiem udany.

Sęk w tym, że w obu romach nie ma języka polskiego, ba nawet nie ma sklepu play, ale z tym sobie poradziłem.

Teraz pytanie jak wgrać język polski?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niemożliwe, aby Xiaomi.eu nie posiadało PL języka, wszystkie softy xiaomi.eu posiadają pełną polską lokalizację. To co pobrałeś z tej strony, to MIUI China Stable, a ten nie posiada ani PL, ani Google... Wejdź na en.miui.com/download, znajdź Mi4s, zassij wersję Global dla swojego modelu i zainstaluj z paczki zip poprzez apkę "aktualizacje" ("Update").

 

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...