Jump to content

Powrót do starszej wersji przeglądarki


Jarek37
 Share

Recommended Posts

Witam!Czy jest jakaś możliwość powrotu do starszej wersji przeglądarki?W wersji 9.4.10 irytujaca jest mnogość ikon na stronie startowej,których w ogóle nie używam i nie da się ich usunąć,tak jak w starszych wersjach.

Link to comment
Share on other sites

Byłem tu wcześniej,pobrałem dwie starsze wersję plus najnowszą 9.5.0 i żadnej nie mogę zainstalować.Niestety wszystkie próby kończą się tym samym komunikatem:"Aplikacja nie została zainstalowana.Ten pakiet wyglada na uszkodzony.Moja wersja MIUI to Global Stable 9.2.1.0

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Jarek37 napisał:

Aplikacja nie została zainstalowana

Też to już trenowałem kilka razy i zwątpiłem. Chińczycy są oporni na wszelką krytykę, a tą przeglądarkę chyba robi im jakaś zewnętrzna firma. Mam zainstalowaną (razem z romem) chyba najnowszą 9.5.5 i ciągle tych skrótów nie można wywalić. Zainstalowałem ze sklepu przeglądarkę Via. Podobna w działaniu, może nawet szybsza, działa lepiej i ma mniej błędów. Jedyny problem, to to że do ekranu startowego można dodawać skróty jedynie z poziomu zakładek. Nie chcą żeby używać ich przeglądarki, to trzeba ją olać.

Edited by FromWP
Za dużo to to
Link to comment
Share on other sites

Szkoda,bo testowałem parę innych przeglądarek i ta mi leżała najlepiej.Zainstalują tą Via(chociaż niektóre komentarze w Google Play nie napawają optymizmem) i przetestuję sobie.Szoda też,że nie mogę tej stockowej przeglądarki odinstalować przez Minimal ADB Fastboot,tak jak wywaliłem niepotrzebne aplikacje Google.Myśle jeszcze o przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych.Myślę,że przeglądarka wróciłaby do starszej wersji.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...