Sign in to follow this  
Nornik

Nie mogę usunąć ikony z ekranu.

Recommended Posts

Kupiłem parę miesięcy temu ten szmelc xiaomi MI ileś tam i do dziś żałuję. Aby można było zrobić jakąkolwiek czynność np. usunięcie ikony z ekranu, u mnie ustawiły się same 3 ekrany to za nic nie mogę jej usunąć. Poza tym gdy dzwonię do domu na stacjonarny to albo u mnie, albo na domowym włącza się komunikat rozmowa będzie kontynuowana i się wyłącza. W Orange sprawdzali i powiedzieli, że to wina tego mojego telefonu komórkowego. Ja w ustawieniach połączeń wszystko powyłączałem, ale od czasu do czasu problem pojawia się znowu. Ten cały system jest do niczego.

Cokolwiek ustawić w tym dziadowskim telefonie to problem. Nie mogę się doczekać kiedy będę mógł dostać telefon w Orange przy przedłużeniu umowy. Miałem kilka telefonów z Orange i z żadnym nie było takich problemów. O jakości zdjęć  robionych w pomieszczeniach nie wspomnę bo wstyd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

 

Chcesz popłakać to leć na wykop. To nie miejsce na takie żale. 0 konkretów i kilka zdań płaczu. No i gratuluje zaufania BOK Orange, na 100% cię nie okłamują i nie zbywają :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this