Skocz do zawartości

Telefon lekko grucha


Stefek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko z ciekawości czy jak tak lekko trzęsiecie smartfonem to też słyszycie lekkie gruchanie dochodzące ze środka tak gdzieś w okolicy bocznych przycisków? Bo zastanawiam się czy coś tam się lekko obluzowało czy to normalna rzecz aczkolwiek właściwie to i tak w niczym to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Stefek said:

Mam takie pytanko z ciekawości czy jak tak lekko trzęsiecie smartfonem to też słyszycie lekkie gruchanie dochodzące ze środka tak gdzieś w okolicy bocznych przycisków? Bo zastanawiam się czy coś tam się lekko obluzowało czy to normalna rzecz aczkolwiek właściwie to i tak w niczym to nie przeszkadza.

U mnie też takie lekkie stukanie, jakby coś było obluzowane w środku. Od samego początku, a fon mam od roku i nie zauważyłem, negatywnych konsekwencji tego hałasu.

Co to jest? Może być milion rzeczy: luźny przycisk vol albo power, mechanizm autofokusa, żyroskop etc. Przetestuj przyciski, sensory ( wbij  *#*#6484#*#*  na klawiaturze telefonowania) i aparat, jeśli wszystko gra - nie przejmuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stefek napisał:

Mam takie pytanko z ciekawości czy jak tak lekko trzęsiecie smartfonem to też słyszycie lekkie gruchanie dochodzące ze środka tak gdzieś w okolicy bocznych przycisków?

Jak się wsłuchać - to faktycznie słychać. Generalnie i tak olewam, bo po upgradzie do MIUI 9 nabrałem niemal fizycznego obrzydzenia do telefonu i całej tej  marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Ludzie... w telefonach wszystko jest tak poupychane, że nie ma prawa nic "latać"... To co słyszycie, to pewnie tacka od sim lub ew. optyka aparatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...