Jump to content

MIUI 8.3.8

ZduneX25

Recommended Posts

Dnia 11.03.2018 o 10:59, slajee2k91_ napisał:

Mam problem z tłem folderów. Po otwarciu folderu, tło po prostu się nie rozmazuje, i nie przyciemnia, tak jak było to w dawnych wersjach. Problem ten pojawia się od poprzedniej wersji, w lutym było jeszcze okej. Motywy nic nie zmieniają. Co mam z tym zrobić?

Na Redmi 4X mam tak już od poprzedniego wydania. Nie zauważyłem bo mam ciemną tapetę. Tylko czekać na aktualizację lub czyścić tel do zera bez gwarancji naprawy.

9 minut temu, preston2009 napisał:

Na Redmi 4X mam tak już od poprzedniego wydania. Nie zauważyłem bo mam ciemną tapetę. Tylko czekać na aktualizację lub czyścić tel do zera bez gwarancji naprawy.

Wątpię, że wyczyszczenie telefonu coś wniesie, a to dlatego, że specjalnie wracałem do wersji 8.2.1 (z 8.3.1 w tamtym tygodniu, i z 8.3.8 w tym), żeby zrobić screenshota, i błąd nie ustąpił, zaś po aktualizacjach jest dalej ten sam. Jutro sprawdzę, czy zerowanie telefonu jednak coś zmieni, i dam tu znać. Jeśli nie, to trzeba będzie czekać, aż ten błąd nam naprawią, bo z tego co widzę, to chyba tylko na RN4/R4 to występuje.

8 godzin temu, slajee2k91_ napisał:

Wątpię, że wyczyszczenie telefonu coś wniesie, a to dlatego, że specjalnie wracałem do wersji 8.2.1 (z 8.3.1 w tamtym tygodniu, i z 8.3.8 w tym), żeby zrobić screenshota, i błąd nie ustąpił, zaś po aktualizacjach jest dalej ten sam. Jutro sprawdzę, czy zerowanie telefonu jednak coś zmieni, i dam tu znać. Jeśli nie, to trzeba będzie czekać, aż ten błąd nam naprawią, bo z tego co widzę, to chyba tylko na RN4/R4 to występuje.

Pisałem Ci, że na moim mi5 jest to samo więc to nie tylko problem rn4

1 minutę temu, simcold napisał:

Miui polska. Motyw inny

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

To zmień motyw na domyślny i wtedy spraw.

Z reguły jest tak, że ludzie kombinują z motywami i innymi modami, a potem jak się wali, to wina MIUI. :) 

Wrzuć motyw domyślny, wyłącz i włącz telefon (nie zrestartuj) i przetestuj.

To zmień motyw na domyślny i wtedy spraw.
Z reguły jest tak, że ludzie kombinują z motywami i innymi modami, a potem jak się wali, to wina MIUI.  
Wrzuć motyw domyślny, wyłącz i włącz telefon (nie zrestartuj) i przetestuj.
To co mi przychodzi do glowy. Na 8.2.1 zmienie dpi na fabryczne i motyw wraz z czcionka dam na domyslny i aktualizuje do 8.3.8. Nadal wywala to.

Przed chwilą, simcold napisał:

To co mi przychodzi do glowy. Na 8.2.1 zmienie dpi na fabryczne i motyw wraz z czcionka dam na domyslny i aktualizuje do 8.3.8. Nadal wywala to.

Wyczyść dane aplikacji Motywy i systemowy Launcher. Możesz też usunąć pamięć podręczną Interfejs. Spróbuj, czy pomoże.

Jeśli nie, to wipe Dalvik/ART i cache w TWRP.

9 godzin temu, mrosi napisał:
Wyczyść dane aplikacji Motywy i systemowy Launcher. Możesz też usunąć pamięć podręczną Interfejs. Spróbuj, czy pomoże.
Jeśli nie, to wipe Dalvik/ART i cache w TWRP.

Nie pomaga ale winna cos chyba aplikacja motywy bo tak wyglada

9a3e1bd68094121e562dad1b726c200d.jpg

8 godzin temu, simcold napisał:

Nie mam pomyslu.

1 godzinę temu, simcold napisał:

Tak jak napisałem, wipe Cache i ART/Dalvik w TWRP. Jeśli nie pomoże, reinstalacja ROMu.

BTW, popraw post, bo bezmyślnie przeklejasz te same obrazki...

Czy coś się złego stanie jak na tę wersję zainstaluję stable 9.5? Czy trzeba robić wipe all? Chyba daje sobie spokój z tygodniówkami ;)

EDIT: Nic się nie stało :) Można instalować...

Edited by bolerro
  • Like 1

1 godzinę temu, simcold napisał:

Nie pomoglo tez.

W takim razie, reinstalacja ROMu. Jeśli nie pomoże, wipe all w TWRP (skopiuj wcześniej wszystkie dane na PC).

Jeśli i to nie pomoże: MiFlash.

Lepiej przez zaawansowane zrób. Jak dasz ten "zalecany" to na niektórych urządzeniach potrafi też pamięć wewnętrzną wyczyścić. Nie wiem czy na mi 5 to akurat występuje ale np. na jednym samsungu się z tym spotkałem.

panowie i panie

proszę o pomoc chciałem zaktualizować żonie telefon użyłem XTM _0.5.2 i chyba coś nie tak mi poszło zainstalowałem wersje stabile  V9.2.2.0.NAJCNEK_ przez ten program telefon się uruchomił ale mam tylko krzaczki lub angielski twrp znikło mam teraz mi recovery chciałem wgrać twrp według opisu ale nic się nie dzieje znaczy pokazuje że niby się wgrał ale po restarcie ciągle uruchamia się mi recovery proszę o pomoc żona jest wściekła bo nie ma telefonu a ja jetem zły na siebie że chciałem pomóc a nic z tego

Wyłącz telefon, odczekaj chwilę i włącz go trzymając na raz wszystkie trzy przyciski tj. vol+, vol-, power do momentu aż zawibruje.
Jeśli mimo to TWRP się nie włączy, znaczy,że coś poszło nie tak przy wygrywaniu go.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Dnia 13.03.2018 o 15:32, JacekBB napisał:

Czy komuś wipe all pomógł coś na problem powolnego włączania aplikacji?

Wysłane z Mi5

Powolne to znaczy? U mnie na mi5 na poprzedniej aktualizacji szybko się włączają. Jedynie ustawiłem prędkość animacji na taką jak była w android 7

6 minut temu, stereo0 napisał:

Powolne to znaczy? U mnie na mi5 na poprzedniej aktualizacji szybko się włączają. Jedynie ustawiłem prędkość animacji na taką jak była w android 7

No ale u mnie nie. Też mam animacje x0.5  a właczam fejsa czy nasze forum na tapatalk i białe tło 3 sekundy i mieli i mieli, kółko się kręci a wifi 100Mb/s

Widzę że Mi5 nie jest tak szybka jak wcześniej. PS . Mojej żony redmi 4x zapierd.. la jak rakieta

Witam.

Mam pytanko,mam okazję kupić w dobrej kasie Xiaomi mi6  z Chin na globalu i andku 6.

Czy dostanę aktualizację automatycznie po odpaleniu fona do andka 7 ,czy bedę musiał coś samoczynnie kombinować z aktualizacjami.

Pytam bo jestem w tym ciemny.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jest jakaś możliwość ustawienia priorytetu dla danych osób na połączenia przychodzące? Chodzi mi o to, by mogły do mnie dzwonić osoby z nadanym priorytetem nawet gdy mam wyciszone, tj. żebym podczas wyciszenia słyszał dźwięk rozmów przychodzących od tych osób. W poprzednim telefonie coś takiego miałem, tutaj nie widzę, mimo że szukałem dość długo w ustawieniach. Macie jakieś pomysły jak to zrobić, albo może czy to wejdzie w przyszłych aktualizacjach?

Jest jakaś możliwość ustawienia priorytetu dla danych osób na połączenia przychodzące? Chodzi mi o to, by mogły do mnie dzwonić osoby z nadanym priorytetem nawet gdy mam wyciszone, tj. żebym podczas wyciszenia słyszał dźwięk rozmów przychodzących od tych osób.

Nie wiem czy o to chodzi ale sprawdź w ustawieniach "Dźwięk i wibracje" / "wyciszenie" kliknij w "godziny ciszy" i tam są ustawienia wyjątków.

Takie pytanie do zorientowanych, od kiedy w ustawieniach połączeń przychodzących jest "narastający dźwięk"?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...