Jump to content

MIUI 8.3.8

ZduneX25

Recommended Posts

13 godzin temu, wulfel napisał:

Robię aktualizacje od dwóch lat i nigdy nie robiłem żadnego wipe a problemów nie mam więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka :) takie jest Miui. Aktualizacja do Oreo jest już bardziej problematyczna więc może czas dać sobie spokój z cotygodniowymi aktualizacjami, zobaczę jak to się będzie dalej rozwijać.

Mi4c

Nie wrzucam wszystkich do jednego worka tylko napisałem co z Własnego doświadczenia wiem. Już było na forum przy przejściu na oreo że nie działa w mi6 szybkie ładowanie, jakiś bootlop itd u Mnie nigdy od pierwszej aktualki z oreo nic się nie działo.  W poprzedniej z tamtego piątku były jakieś siupy z dzwiękami to wrzuciłem ostatnią z lutego i wszystko wróciło do normy. Napisałem żeby zrobić jak coś full wipe bo wiem że to pomagało nie raz i stawianie systemu na czysto wywalało wszelki śmietnik z wcześniejszych wersji.

Mam problem z tłem folderów. Po otwarciu folderu, tło po prostu się nie rozmazuje, i nie przyciemnia, tak jak było to w dawnych wersjach. Problem ten pojawia się od poprzedniej wersji, w lutym było jeszcze okej. Motywy nic nie zmieniają. Co mam z tym zrobić?

2 godziny temu, Viara napisał:

Dramat, przez noc zjadło mi baterie prawie do 0 przez sieć.... Jak to możliwe 

Panel sterowania (zielona ikona) > Użycie danych > Szczegóły uzycia danych > Strzałki w prawym górnym rogu - wybierasz rodzaj sieci > Patrzysz co używało sieci

Mi 5s plus - dziwny problem z ładowaniem telefonu. Niby ładuje, niby jest ikona szybkiego ładowania, ale ładuje bardzo wolno, pokazuje 7h do naładowania. Zmiana ładowarki, gniazdka i kabla nie pomogła. Restart telefonu też nie.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, slajee2k91_ napisał:

Mam problem z tłem folderów. Po otwarciu folderu, tło po prostu się nie rozmazuje, i nie przyciemnia, tak jak było to w dawnych wersjach. Problem ten pojawia się od poprzedniej wersji, w lutym było jeszcze okej. Motywy nic nie zmieniają. Co mam z tym zrobić?

u mnie tez nie rozmywa na mi5. To pewnie jakis nowy trend i tak ma byc. Tak samo podobało mi się jak wygaszało ekran i kolory fajnie bledły na miui 7, a potem w miui 8 tego nie było. Tesknie za tym

• Like 1

7 godzin temu, wanarek napisał:

Panel sterowania (zielona ikona) > Użycie danych > Szczegóły uzycia danych > Strzałki w prawym górnym rogu - wybierasz rodzaj sieci > Patrzysz co używało sieci

Nic to nie dało.. Sieć zużywa większość bateri. Bateria schodzi jak szalona... 

9 godzin temu, stereo0 napisał:

u mnie tez nie rozmywa na mi5. To pewnie jakis nowy trend i tak ma byc. Tak samo podobało mi się jak wygaszało ekran i kolory fajnie bledły na miui 7, a potem w miui 8 tego nie było. Tesknie za tym

No dobra, rozmywać jak rozmywać, ale u mnie nawet nie przyciemnia.

Różnica na zdjęciach

Screenshot_2018-03-11-11-07-47-770_com.miui.home.png

Screenshot_2018-03-10-23-26-13-447_com.miui.home.png

Zastanawia mnie jedna rzecz w ostatnich romach (łącznie z tym). W panelu zarządzania danymi i baterią można zrobić skanowanie tego co w tle zużywa baterię i jednym kliknięciem zamknąć te apki. Problem w tym że mam wrazenie, iż pokazuje mi tam randomowe apki których nie używałem nawet bardzo dawno (przykładowo Here Drive). Zastanawia mnie też dlaczego skoro je "ubija" to za jakiś czas się znów pojawiają (mimo braku ich uruchomienia). Dodam, że mam opcje oszczędzania energii włączoną, czyszczenie RAM po 10 min oraz włączone ubijanie aplikacji poza 2 wyjątkami (Spotify i Equalizer do BT). Czy warto się sugerować tym co pokazuje menadżer zasilania, czy to jakaś abstrakcja zupełnie?

Dnia 10.03.2018 o 15:34, RASTY777 napisał:

Zniknela mi opcja ustawień codziennych tapet na ekranie blokady. Da się wyjść tylko przez menu ale jak wiadomo to nie to samo. Ktoś też tak ma?

Czy koś jeszcze ma problem z tapetami blokady? Spróbowałem wyczyścić dane bo tak pisali na xiaomi.eu ale po tej operacji codzienne przestały działać w ogóle - ktoś...? coś...?

[mention=8719]Sotom[/mention], Mi MIX2, póki co, bez większych uwag.
Drobiazgi:- chińskie "krzaczki" po uruchomieniu przeglądarki, czy jakieś drobne błędy w tłumaczeniu. Poza tym, bez uwag.
A jak bateria? Tel laguje? Randomowe resety?

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka

@Adamk102 zwróć uwagę że QC zwalnia po naładowaniu baterii do 90%, a screen z Ampere masz przy ładowaniu na 93% więc to zupełnie normalne. Poza tym QC działa bez problemu. Zobacz sobie wynik Ampere przy baterii na poziomie np 60%

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

@Adamk102 zwróć uwagę że QC zwalnia po naładowaniu baterii do 90%, a screen z Ampere masz przy ładowaniu na 93% więc to zupełnie normalne. Poza tym QC działa bez problemu. Zobacz sobie wynik Ampere przy baterii na poziomie np 60%

Spoko dzięki za info

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...