Jump to content

Recommended Posts

• Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Robię aktualizacje od dwóch lat i nigdy nie robiłem żadnego wipe a problemów nie mam więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka takie jest Miui. Aktualizacja do Oreo jest już bardziej problematyczn

Mi 6 działa wszystko. Magisk - Safenet również   Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka        

Mój mi5 ożył od ostatniej aktualizacji.  Happy 

Posted Images

Mam problem od ostatnich 2 aktualizacji. Mianowicie ekran wybudza mi się po ok. Kilkusekundowym opóźnieniu od nacisku na przycisk Power bądź przyłożeniu palca. W drugim przypadku, odgłos odblokowania słychać od razu, a odblokowuje się po kilku sek. Co robić?  R4x

Na Mi6 przy próbie pobrania aktualizacji 
pojawia się komunikat że aplikacja Aktualizacji przestała działać... Poniżej wrzucam treść raportu błędu: 

java.lang.NullPointerException: Attempt to get length of null array
    at pl.zdunex25.updater.MainActivity.removeoldmd5sums(MainActivity.java:1823)
    at pl.zdunex25.updater.MainActivity$16$1$1.run(MainActivity.java:1109)
    at android.os.Handler.handleCallback(Unknown Source:2)
    at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:4)
    at android.os.Looper.loop(Unknown Source:139)
    at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:71)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
    at com.android.internal.os.Zygote$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)
    at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:200)
:-)

11 godzin temu, michu1210 napisał:

Ogólnie ok, tylko nie można zainstalować dodatków Miui Polska

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Jedyny znany sposób na ten problem, który nie został usunięty od poprzedniej aktualizacji opisał jeden użytkownik tydzień temu. 

1. Przywracasz w TWRP ostatnią dobrze działającą kopię systemu.

2. Odinstalowujesz te apki, które Ci znikają po aktualizacji. (w twoim przypadku, klawiaturę, samouczka, i mi center).

3. Aktualizujesz system do najnowszej wersji.

4.Ponownie instalujesz wcześniej odinstalowane aplikacje.

Na chwilę obecną nie znalazłem innego sposobu. U mnie zadziałało 

5 godzin temu, apiec2 napisał:

Mam problem od ostatnich 2 aktualizacji. Mianowicie ekran wybudza mi się po ok. Kilkusekundowym opóźnieniu od nacisku na przycisk Power bądź przyłożeniu palca. W drugim przypadku, odgłos odblokowania słychać od razu, a odblokowuje się po kilku sek. Co robić?  R4x

U mnie n R4x problem ten nie występuje, odblokowuje od razu. Może wipe pomoże.

6 godzin temu, Grzesiek1010 napisał:

Magisk safenet nie działa

Działa bardzo dobrze.

Większych zmian nie zauważyłem, zobaczymy jak z baterią i z jednym widżetem co mi go ciągle ubijało.

• Like 1
10 godzin temu, bmwwyspa napisał:

Na Mi6 z nową aktualką żadnych problemów. zawsze robię full wipe i wgrywam na czysto. Według mnie to że niektórym coś zamula to przez nakładanie nowej wersji na starą i tyle!

Robię aktualizacje od dwóch lat i nigdy nie robiłem żadnego wipe a problemów nie mam więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka :) takie jest Miui. Aktualizacja do Oreo jest już bardziej problematyczna więc może czas dać sobie spokój z cotygodniowymi aktualizacjami, zobaczę jak to się będzie dalej rozwijać.

Mi4c

• Like 3
Robię aktualizacje od dwóch lat i nigdy nie robiłem żadnego wipe a problemów nie mam więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka takie jest Miui. Aktualizacja do Oreo jest już bardziej problematyczna więc może czas dać sobie spokój z cotygodniowymi aktualizacjami, zobaczę jak to się będzie dalej rozwijać.
Mi4c
Zgadzam się z kolegą w 100%. Robię identycznie

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Może i tak ale aplikacje zdecydowanie wolniej się odpalają i bardzo wkurzająca rzecz wspomniana wcześniej ze nie idzie wyłączyć hasła ekranu blokady a jak się całkiem to wyłączy to nie ma odcisku palca do logowania do aplikacji bankowych.A może ma ktoś jeszcze miui 8.2.1 na mi5 bo nigdzie nie mogę wyszukać.

Edited by sw224
Może i tak ale aplikacje zdecydowanie wolniej się odpalają i bardzo wkurzająca rzecz wspomniana wcześniej ze nie idzie wyłączyć hasła ekranu blokady a jak się całkiem to wyłączy to nie ma odcisku palca do logowania do aplikacji bankowych.A może ma ktoś jeszcze miui 8.2.1 na mi5 bo nigdzie nie mogę wyszukać.
To opalanie. Faktycznie. Muli. Pisalem to już przy pierwszym wydaniu oreo do Mi5.

Zalecany wipe. Haha. W życiu.

Wysłane z Mi5

• Confused 1
16 godzin temu, Marrik napisał:

U mnie n R4x problem ten nie występuje, odblokowuje od razu. Może wipe pomoże.

Działa bardzo dobrze.

Większych zmian nie zauważyłem, zobaczymy jak z baterią i z jednym widżetem co mi go ciągle ubijało.

Full wipe nie pomógł :/

Witam, u mnie ten sam problem, po aktualizacji telefon nie chce się włączyć, cały czas ekran z logo xiaomi i androida. 

co z tym fantem należy zrobić? czy jest jakieś proste wyjście dla laika, który Xiaomi ma od kilku dni? 

6 godzin temu, sw224 napisał:

tutaj szukaj https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/

20 minut temu, Viara napisał:

Jak to jest ze jednemu wipe pomaga na mi5 a drugiemu nie 

Może aktualizowane na inną wersję romu, inne zainstalowane aplikacje, inne ustawienia systemowe, czasami trochę inne hardware w telefonie. To jest Android, a rom eksperymentalny, chiński global dev przerobiony na nasze. Powodów może byc dużo.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...