Jump to content

Problemy tapety, internet, menu, zdjęcia

fannadil
 Share

Recommended Posts

Witam, mam Xiaomi Mi6 wersja android 8.0.0 OPR1.170623.027, MIUI Global 9.2, 9.2.3.0 OCAMIEK

i mam z nim kilka problemów:

• codzienne tapety ekranu blokady, mam ustawione na częstotliwość zmiany co 3 h i to jest ok ale ni w ząb nie zapamiętuje mi wyboru subskrypcji, chce mieć załóżmy tylko Animal więc odznaczam resztę zapisuje i za jakiś czas i tak mam wszystkie wybrane.... da rade coś z tym zrobić? 
  • mam też problemy z domyślną apką do przeglądania internetu, po jakimś czasie przywiesza się tak że nie wczytuje strony loading dochodzi prawie do końca i wszystko, na to pomaga tylko użycie funkcji sprzątania, przyspieszania itp
  • czy da radę usunąć nowe menu które jest po lewej stronie od ekranu głównego? jest to totalnie niepotrzebne dla mnieScreenshot_2018-03-07-09-26-35-817_com_miui_home.thumb.png.7caea147235e63b046a2b25611e687c5.png

• ciekawa rzecz dzieje się też w apce internetowej nakładanie tekstu ale z tym zakładam że nic  się nie da zrobićScreenshot_2018-03-07-09-26-46-001_com.android.browser.thumb.png.f47d391d8ac00d01e256f8f576f3ed7c.png
Edited by fannadil

• 4 weeks later...
  • 1 month later...

pomogło przejście na chrome z internetem, domyślna przeglądarka jest wadliwa 

teraz mam kolejny problem

wygładzanie zdjęć skóry fatalnie to wygląda a w ogóle nie da się tego wyłączyć jakieś pomysły?

większość problemów zniknęła po aktualizacjach ale jest nadal jedna rzecz która mnie wnerwia jak pisałem wyżej

robię zdjęcie i zamiast wyglądać naturalnie to człowiekowi tak wygładza skórę jak w fotosklepie, jedyne co chyba pomaga to włączenie hdr ale ciężko za każdym razem pamiętać o włączeniu tej funkcji, da rade to jakoś wyłączyć? to chyba też weszło po którejś aktualizacji...

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...