Jump to content

Kupno wodoodpornego telefonu


GadzetoPL
 Share

Recommended Posts

Witam,

Mam nadzieję że jeżeli chodzi o dział to dobrze trafiłem.

A więc niestety moja połowica bardzo lubi (w przeciwieństwie do moich nerwów) korzystać z telefonu relaksując się w wannie. Ostatnimi czasy niestety jej HTC M8 zaliczył klasycznego uboota, może nie byłoby tak źle gdyż był rozładowany ale po wyciągnięciu go z wody i "osuszeniu" ręcznikiem postanowiła sprawdzić czy działa - włączył się tylko na krótką chwilę... To słowem wstępu.

Obecnie, awaryjnie, korzysta z mojego zasłużonego i noszonego w sercu Galaxy S2. Chce wrócić do poprzedniego modelu jako że po co zmieniać coś co było dobre, niestety przyzwyczajeń również nie zmieniła i (tu już moje nerwy nie wytrzymały) i dalej lubuję się w korzystaniu z telefonu niebezpiecznie blisko wody. Początkowo myślałem o zakupie jakiegoś dobrze użytkowanego modelu M8s (zmiany matrycy nie zauważy - no chyba że czerwona wersja) jednak wykiełkowała w mej głowie całkiem uzasadniona obawa iż i ten model w którymś momencie będzie musiał sprostać testowi wanny, dlatego też poszukać muszę "wodoodpornego" rozwiązania.

Niestety Xiaomi nie dysponuje w tej materii żadnymi modelami - bo w sumie to inna filozofia - dlatego pierwszym moim tropem jest HTC Desire Eye (bliźniaczy jeżeli chodzi o parametry - a wygląd będzie musiała zaakceptować), kolejnym Sony jednak nie jestem przekonany. Czy ktoś może coś podpowiedzieć? Od razu zaznaczam że żadne S8, A8 czy inne wysokobudżetowe telefony mnie nie interesują - 400-450PLN to max jeżeli chodzi o awaryjny tryb zakupu.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, dzidexx napisał:

Nie sądzę żebyś dostał nadal wodoodporny.

Chodzi o rozszczelnienie w miarę upływu czasu elementów spasowanych? Tzn używany =/= wodoodporny. Bo nie widzę żeby robili dwie wersję tego telefonu. Chodzi mi o taki który takiego krótkotrwałego pobytu w wodzie nie będzie się bał (teraz połowica już nauczona co ma zrobić w takim przypadku).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...