Skocz do zawartości

jaka matryca foto w note 4 wersja snapdragon


chalice

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od prawie roku użytkuję mojego poczciwego redmi 4 pro i zamierzam sprezentować go cioci a sobie kupić właśnie note 4 snapdragon w wersji 4/64. Moje pytanie dotyczy tego jaki przetwornik fotograficzny jest tam zastosowany. Wg strony mgsm.pl jest tam Samsung S5K3L8, ale gdzieś doczytałem się ze to w wersji z 10 rdzeniowym mediatekiem jest samsung a w snapdragonie zastosowano Sony IMX258. Info w sieci jest rozbieżne więc pytam. Oglądając porównywalne zdjęcia, to sony wypada lepiej. Mają bardziej dopracowany balans bieli i o wiele lepszą rozpiętość tonalną a przede wszystkim czytelność szczegółów w cieniach... Jeśli tak to nie wiedzieć czemu zastosowano w budżetowym 4x lepszy przetwornik od sonego a w note 4 gorszego samsunga...

A może nowa a1 ma lepszy przetwornik? Kupił bym tę a1, ale... Bateria :( . Niestety marketing zwyciężył nad zdrowym rozsądkiem i za 1mm grubości odebrali 1000mAh...

W moim redmi 4 pro, wg specyfikacji mgsm.pl mam właśnie Samsung S5K3L8. Zdjęcia są... średnie. No w ładny słoneczny dzień dobre a po drobnym edytowaniu bardzo dobre... Jeśli macie jakieś info na ten temat to bardzo proszę. Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2018 o 15:27, dzidexx napisał:

Faktycznie, po tapnięciu kilka razy nru kernela:

ofilm_S5K3L8

RN4, snap 625, 3/32gb.

Widzę że są z tym niezłe jaja. nie spodziewałem się takiej loterii w jakby nie patrzeć dobrym sprzecie... Pytanie, gdzie muszę wejść w menu czy w telefonie by to sprawdzić? bo nr kernel niewiele mi mówi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...