Skocz do zawartości

Gdzie kupić Mi6


Gość Andeas22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andeas22

Cześć, mam zamiar kupić jeszcze w tym miesiącu Xiaomi Mi6. Nie chcę zamawiać z Chin i innych dziwnych sklepów, interesują mnie wyłącznie oferty z Polski. Znalazłem:
https://www.aze.com.pl/pl/p/Telefon-Xiaomi-Mi6-64GB/1176
http://allegro.pl/xiaomi-mi-6-64gb-dual-sim-czarny-i7176750468.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=Y2FtcGFpZ24ANDI2MDU2NjgAMzAyMDA1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=fc8a89d9-8796-4334-9dea-9f30c85b5cd6
http://allegro.pl/xiaomi-mi6-64-6gb-dual-black-czarny-eu-24h-z-pl-fv-i6970745379.html#shippingInfo


Miał ktoś może styczność z tym sklepem albo sprzedającymi na Allegro? Albo poleca inne sklepy/sprzedających? Zależy mi na tym żeby nie trafić na krętaczy, którzy dadzą mi albo uszkodzony telefon albo jakiś używany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Andeas22

Przymierzałem się już do zakupów na aze i nagle telefonów zabrakło. Kojarzy ktoś co ile (orientacyjnie) się pojawiają nowe? Bo nie wiem czy opłaca się czekać czy szukać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mersik11 napisał:

Cześć. Tak jak w temacie, gdzie najlepiej kupić. Zastanawiałem się nad aze.com.pl - tam cena to 1500zł za wersję 6/64, a w sklepach sieciowych cena to około 1900 zł tak samo jak np. na technos-online. Skąd takie dysproporcje cenowe ?

Jak chcesz ja moge Ci bezposrednio od dystrybutora Action SA z serwisowa gw24m na tel oraz gw24m na baterie za 1760 z wysylka ( Inpost Kurier/Paczkomaty/Paczka Priorytet ) , + 30 zł za szklo oraz silicon.
Jesli zainteresowany pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Przepraszam, że odkopuję temat, ale liczę, że będziecie potrafili mi pomóc. Otóż rozglądam się za nowym telefonem i zainteresowałam się Mi 6. Wiem, że te urządzenia zawsze miały konkurencyjne ceny, jakie więc było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam, że w polskich sklepach ten model jest do kupienia za 2000 zł - dokładnie tyle, ile w dniu premiery rok temu. Jednak nie zmartwiło mnie to specjalnie - pamiętałam o chińskich stronach z super cenami i okazjami. Jednak okazało się, że tam sytuacja wygląda równie kiepsko - ceny oscylują w okolicach 450-500 dolarów i gdzieniegdzie są wyższe niż za Mi 8. O Allegro nawet nie wspomnę - szemrani "pośrednicy" lub wysokie ceny. Wiem, że jeszcze kilka miesięcy temu Mi 6 był do wyhaczenia za jakieś 1300 zł (na Forum pojawiały się wątki na ten temat). Myślicie, że jest szansa, żeby w chwili obecnej kupić go w cenie poniżej 1500 zł? Wyższa cena wg mnie jest nietrakcyjna, biorąc pod uwagę, że za tyle można dostać np. HTC U11.

edit: Znalazłam poniżej 400 dolarów na GB i AliE, ale wysyłka z HK i czytałam, że trochę strach tam kupować.

Edytowane przez realnasty
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, realnasty napisał:

Przepraszam, że odkopuję temat, ale liczę, że będziecie potrafili mi pomóc. Otóż rozglądam się za nowym telefonem i zainteresowałam się Mi 6.

Nie przepraszaj, chwali Ci się, że dopisujesz pytanie w istniejącym wątku, a nie zakładasz nowego. :) 

Dlaczego akurat ten, już nieco stary model? Nie lepiej Mi 8 lub Mi MIX 2s? Cenowo porównywalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mrosi napisał:

Dlaczego akurat ten, już nieco stary model? Nie lepiej Mi 8 lub Mi MIX 2s? Cenowo porównywalnie...

Czułam, że padnie to pytanie :) Potrzebuję telefonu o mniejszych rozmiarach, okolice 5,2 cala to jest dla mnie granica komfortowego użytkowania. Te nowe urządzenia to straszne krowy. No i jest jeszcze parę innych kryteriów, które Mi 6 mi ładnie spełnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, realnasty napisał:

A myślisz, że jest szansa na jakieś okazje/obniżki jeszcze? Nie mam noża na gardle, mogę poczekać, tylko nie wiem, czy coś to zmieni. 

Wątpię. Podobnie było z Mi Note czy Mi Note Pro. Trzymał cenę do chwili, gdy nie zniknął z rynku. Nie liczyłbym więc na spadek cen.

Jest kilka ofert Mi 6 na Alledrogo, jednak musisz koniecznie sprawdzić tutaj:

https://miuipolska.pl/forum/forum/56-opinie-o-sklepach/

opinie o poszczególnych sprzedawcach. I zwróć uwagę, bo spora część wysyłkę ma z Chin, nie z Polski.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...