Jump to content

Działanie przycisku ekranu głównego

RC Drifter
 Share

Recommended Posts

Witam,

czy jest sposób na powrót od razu do pulpitu (ekranu głównego) po jednym kliknięciu przycisku ekranu głównego w sytuacji, gdy np. otworzyłem aplikację ustawień która znajduje się w folderze. Na tą chwilę pierwsze kliknięcie wraca do folderu, drugie do ekranu na którym jest folder, a dopiero trzecie do ekranu głównego. Jest to cholernie denerwujące.

• 3 weeks later...
Dnia 20.03.2018 o 02:39, marioforever napisał:

Uzywaj poprostu przycisku home i wraca odrazu do pulpitu chyba ze dzialanie przycisku home masz zmienione w ustawieniach.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Wciskam home i wraca do folderu. Nie mogę dojść co mam zmienić i gdzie. Te menu ustawień słabo jest przetłumaczone pod kątem logiki.

• kamillm locked this topic
  • 4 weeks later...

Pozostaje ci zmienic luncher albo edytować istniejący jeśli sie znasz, ew. o ile dobrze zrozumialem twoj temat i rozni sie on od tych anglojezycznych xposed + xposed edge/opcja mapowanie przycisków może pomóc. (nope nie pomoże ci)

ew. sprawdz ustawienia działania przycisków może masz coś przestawione :x (wydaje mi się ze taka opcja nie jest przewidziana)

też polecam Nova luncher :P

Ps. jest tez opcja że instalujesz sobie apke która robi za szuflade i przestajesz uzywac folderów :D

Edited by Lamcza

10 godzin temu, RC Drifter napisał:

Nie wiem co to za dziwne forum że blokowane są nierozwiązane wątki

Nie dziwne forum, tylko każdy stary wątek w którym już nikt nie pisze jest blokowany. Wystarczy napisać z prośbą aby taki wątek odblokować, ale wiem w dzisiejszych czasach komukolwiek jest o coś ciężko napisać i poprosić.... takie czasy 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...