Skocz do zawartości

Działanie przycisku ekranu głównego


RC Drifter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy jest sposób na powrót od razu do pulpitu (ekranu głównego) po jednym kliknięciu przycisku ekranu głównego w sytuacji, gdy np. otworzyłem aplikację ustawień która znajduje się w folderze. Na tą chwilę pierwsze kliknięcie wraca do folderu, drugie do ekranu na którym jest folder, a dopiero trzecie do ekranu głównego. Jest to cholernie denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 20.03.2018 o 02:39, marioforever napisał:


 

 


Uzywaj poprostu przycisku home i wraca odrazu do pulpitu chyba ze dzialanie przycisku home masz zmienione w ustawieniach.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Wciskam home i wraca do folderu. Nie mogę dojść co mam zmienić i gdzie. Te menu ustawień słabo jest przetłumaczone pod kątem logiki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem co to za dziwne forum że blokowane są nierozwiązane wątki:

mój problem opisany na innych forach po angielsku jak ktoś nie kumaty:

http://en.miui.com/thread-147205-1-1.html

https://c.mi.com/thread-280223-1-0.html

 

Proszę o pomoc :) (jeśli ktoś zna rozwiązanie poproszę o screen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje ci zmienic luncher albo edytować istniejący jeśli sie znasz, ew. o ile dobrze zrozumialem twoj temat i rozni sie on od tych anglojezycznych xposed + xposed edge/opcja mapowanie przycisków może pomóc. (nope nie pomoże ci)

ew. sprawdz ustawienia działania przycisków może masz coś przestawione :x (wydaje mi się ze taka opcja nie jest przewidziana)

też polecam Nova luncher :P

Ps. jest tez opcja że instalujesz sobie apke która robi za szuflade i przestajesz uzywac folderów :D

 

Edytowane przez Lamcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RC Drifter napisał:

Nie wiem co to za dziwne forum że blokowane są nierozwiązane wątki

Nie dziwne forum, tylko każdy stary wątek w którym już nikt nie pisze jest blokowany. Wystarczy napisać z prośbą aby taki wątek odblokować, ale wiem w dzisiejszych czasach komukolwiek jest o coś ciężko napisać i poprosić.... takie czasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm odblokował(a) ten temat
  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...