Skocz do zawartości

Czujnik zbliżeniowy nie wygasza ekranu


krzypaw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Xiaomi 4x i ostatnio po nocy pokazał się napis system jest w trakcie aktualizacji, wgrała się chyba jakaś aktualizacja. Po czym przestał działać czujnik zbliżeniowy, w trakcie rozmowy ekran cały czas świeci, nie wysyłają się emotki. Pomoże ktoś?? Bardzo uciążliwe jest to że w czasie rozmowy ekran się nie wygasza. Telefon też co jakiś czas sam włącza ekran bez powodu, nie wyskakuje żadne powiadomienie. 

Edytowane przez krzypaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli chodzi o emotikony to też tak miałem , wszyscy pisali żeby włączyć opcję "użyj alfabetu gsm" w ustawieniach sms czyli bez polskich znaków. Ale co najlepsze pomogło wyłączenie tej opcji ..  Jak wejdziesz w sms przytrzymaj lewy klawisz chwilę i włączą się opcje sms i tam szukaj. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Luki987 napisał:

Witam jeśli chodzi o emotikony to też tak miałem , wszyscy pisali żeby włączyć opcję "użyj alfabetu gsm" w ustawieniach sms czyli bez polskich znaków. Ale co najlepsze pomogło wyłączenie tej opcji ..  Jak wejdziesz w sms przytrzymaj lewy klawisz chwilę i włączą się opcje sms i tam szukaj. 

Dzięki, pomogło. Gdyby jeszcze ktoś podrzucił pomysł na pozostałem problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zmienił(a) tytuł na Czujnik zbliżeniowy nie wygasza ekranu
Dnia 5.03.2018 o 20:05, preston2009 napisał:

Ustawienia > Urządzenie > Pełna specyfikacja > Klikać kilka razy w " wersja jądra" > Single Item test > Proximity sensor.

Ponoć można to także zrobić jakimiś apkami z Sklepu Play.

jak wchodzę w "proxemity sensor" to nic nie reaguje, po restarcie telefonu wszystko wraca do normy a po jakimś czasie znowu czujnik nie działa, jakby sie zawieszał, a jak wchodzę Ustawienia > Urządzenie > Pełna specyfikacja > Klikać kilka razy w " wersja jądra" > Single Item test > Proximity sensor to mi bardziej wygląda na test działania niż kalibracja. Co zrobić żeby się nie zawieszał ten czujnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset recovery do stanu początkowego..... Jak to nie pomoże, to masz problem typowo sprzętowy, i bez serwisu się nie obejdzie....Ale sądzę ze reset do stanu początkowego powinien pomóc, tym bardziej ze problem powstał   po wgraniu aktualizacji....

Edytowane przez piotrino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...