Skocz do zawartości

Konto na miui.com


wicy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Utworzyłem nowe konto na miui.com i po przejściu ze strony głównej na forum ogólne widzę zamiast nicka hasło podane przy rejestracji.

W ustawieniach profilu forum również widzę: User name: hasło

To normalne?? Jak to zmienić??

Procedura tworzenia nowego konta nie pyta o podanie nicka. Potem nie widzę możliwości jego zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem dwa nowe konta i za każdym razem to samo. Proces rejestracji nie ma opcji podania nicka użytkownika. Podaję mail, hasło kod weryfikacji i wchodzę na nowe konto główne, gdzie zmieniam nazwę użytkownika, która nie jest nickiem na forum (tzn. nie zmienia się na forum). Wchodzę od razu na forum z nikiem=hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, wicy napisał:

Właśnie założyłem dwa nowe konta i za każdym razem to samo. Proces rejestracji nie ma opcji podania nicka użytkownika. Podaję mail, hasło kod weryfikacji i wchodzę na nowe konto główne, gdzie zmieniam nazwę użytkownika, która nie jest nickiem na forum (tzn. nie zmienia się na forum). Wchodzę od razu na forum z nikiem=hasło.

Nie wiem jak to robisz. Ja normalnie drugie zakładałem i mogłem sobie wpisać normalnie nicka. Przez telefon to robiłem tworząc nowe konto, używając nowego maila. Korzystając z preferencji > Konto Xiaomi czy tam logowania do chmury. Teraz loguję się już tylko z komputera wszystko jest OK.

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię krok po kroku (na PC, nie przez telefon) rejestrację nowego konta. W żadnym miejscu proces nie pyta o nicka.

Co ciekawe, po założeniu konta forum pokazuje nick=hasło z pierwszego utworzonego konta. Czyżby to problem cookies??

 

Zakładając pierwsze konto nieopatrznie kliknąłem rejestrację z konta facebooka. Może to coś namieszało?

 

log1.jpg

log2.jpg

log3.jpg

log4.jpg

log5.jpg

log6.jpg

log8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wicy napisał:

Pousuwałem już wszystkie konta miui i wyczyściłem cache.

Pozostało mi jeszcze konto w telefonie. Ustawienia->Konto Xiaomi ciągle chce wejśc na stary nr konta. Jak to usunąć?

Nie wiem. Może: Zainstalowane apikacje > Konto Xiaomi > wyczyść pamięć podręczną? 

Ja mam tak, z dużym przyciskiem na dole "Utwórz konto" i tam wybierałem "Adres e-mail". 

YUj4Fjx.png

 

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Wróciło do normy. Dopiero czyszczenie ciastek i reset komórki spowodowały, że po utworzeniu nowego konta i przejściu na główne forum pojawia się monit z zapytaniem o nick. Wcześniej nic takiego nie było.

I na forum widoczny jest już nick nie hasło ;)

Dzięki za wsparcie motywujące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...