Skocz do zawartości

Problem z internetem w mi6


dawidc1994

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam w mieszkaniu router orange I rozszerzam jego sygnał za pomocą xiaomi Wi-Fi reapeter 2.

Na wszystkich urządzeniach internet działa bez problemu, a u mnie w telefonie nie. O dziwo działa Facebook, działają strony które wcześniej uruchamiałem, oraz wyszukiwarka google, wpisze jakaś frazę, wyszuka mi ją, ale jak chce otworzyć konkretną stronę, nie włącza się. Nie działa tez sklep play, Spotify itd. nie mogę też wejść na adres routera. Internet działa przez kilka sekund po połączeniu z siecią.

Dołączam nagranie.https://cloud.tapatalk.com/s/5a99aff0cd2e2/Screenrecorder-2018-03-02-21-05-10-536.mp4

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy reapeter działa z innym routerem, nie wiem. Ale gdy jestem u rodziny gdzie też jest ten reapeter używany, nie ma tego problemu.

Router obsługuje dwie częstotliwości, co do ustawień w mi6, nie wiem gdzie to znaleźć.

 

Gdy reapeter ustawie jako osobna sieć, a nie rozszerzenie, internet śmiga. Problem jest tylko gdy rozszerza połączenie.

 

Nie korzystam z żadnej gościnnej sieci.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej myślałem że tak, ale teraz widze że nie, mało tego, ten sam problem jest na innym telefonie xiaomi, niezależnie czy pasmo 22,4, czy 5GHz.

Ale tak jak pisałem, repeater jest połączony z tym wifi, i gdy konfiguruje go tak, żeby tworzył nową sieć na podstawie sygnału z routera, a potem z tą nową siecią łączę się przez telefon, internet działa.. a bezpośrednio z routerem nie działa.. nie rozumiem tego.

No i zawsze działa google i fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...